Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ešte sa neobraciate v hroboch, Vy, skutoční protifašistickí bojovníci a účastníci bojujúci v SNP?             

                   Vlastne ani neviem odkiaľ mám začať, keďže tých otázok je strašne veľa. Hneď po skončení vojny si zásluhy uchmatli komunisti, prezlečení konfidenti gestapa, gardisti, tzv. kukuriční partizáni či zbabelci, z ktorých sa stali najzúrivejší ideológovia komunizmu. Medzi prvými začali likvidovať tých skutočných protifašistických bojovníkov ktorí prežili, či väzňov z koncentračných táborov, ktorí sa tam dostali za protifašistickú činnosť. Mnohí z nich, z ktorých po skončení vojny vyrobili triednych nepriateľov, hlavne bývalí konfidenti gestapa, gardisti, kukuriční partizáni, porovnávali fašistické koncentráky s tými povojnovými, českými a slovenskými – a vyjadrenia mnohých boli jednoznačné: tie fašistické a nacistické boli miernejšie. Viacerí spomínali, ako im zločinci z ŠtB a KSČ pripomínali, že keď ich nezlomili tie fašistické a nacistické koncentráky, tak tieto, ich koncentráky, ich zaručene zlomia. Bežné boli konštatovania, citujem, „z Vašich žien urobíme prostitútky a kurvy.“

          Mal som to šťastie, že keď som v rokoch 1992-96 pracoval v Necenzurovaných novinách v Prahe a Brne, spoznal som troch zakladajúcich členov strany, ktorí mali v tom období 85 a 87 rokov, od ktorých som dostal nielen závažné dokumenty, ale aj svedectvá, keďže oni boli z kategórie tých poctivých a čestných komunistov. Jeden z najzávažnejších dokumentov bol príkaz plukovníka Schöbrleho z 10. marca 1945, notársky overený Štátnym notárstvom Praha 2, z 13. 12. 1973 ako autentický a pravdivý. V dotyčnom dokumente dáva príkaz agentom gestapa aby po vojne vstupovali k polícii, armáde, ako aj do iných zložiek, a likvidovali práve tých, ktorí poznali ich minulosť. Paradoxné bolo, že títo konfidenti gestapa mali v neskorších dedičných rodokmeňoch aj po novembri 1989 v Českej republike také silné pozície, idúce z pokolenia na pokolenie, v bezpečnosti, armáde či na vysokých štátnych funkciách, že tých niekoľko statočných a čestných komunistických jedincov, napriek ich usvedčujúcim autentickým dokumentom, nemali šancu sa domôcť spravodlivosti a pravdy. V protiklade so Slovenskom možno taktiež konštatovať, že mnohí ponovembroví politici majú v sebe rodokmeňové gény tých najzvrhlejších gardistických zločincov či kolaborantov s fašizmom z obdobia vojnového Slovenského štátu, obdobia 50. rokov minulého storočia či obdobia normalizácie.
AKCIA VAMPIR – pohrobkovia arizátorov a normalizátorov riadia Slovensko
Ty si Slovák, ty nie si Slovák...

Zločinci, zlodeji, sadisti, psychopati a vrahovia z dedičnými génmi z ponovembrových vlád a parlamentov

          Nikdy, či už pred novembrom 1989, alebo tesne po ňom by ma nenapadlo, že v slovenskom národe sú v drvivej väčšine ponížené sluhovské a zbabelé plebejské ovce, ale že jeho súčasťou jej aj ten najzločineckejší odpad, tvoriaci cca 1-2 percentá, ktorý v sofistikovaní zločinov proti ľudskosti, hlavne v jeho cynizme, predbehol aj ten hitlerovský fašizmus a nacizmus, kde dokonca chránená rastlina či zviera bolo povýšené nad dôstojnosť človeka.

          Tak sa Vás pýtam, protifašistickí bojovníci a aktívni účastníci SNP, to ste bojovali za také Slovensko, ktoré za necelých 50 rokov od skončenia vojny, gaunermi z vysokej politiky skrývajúcimi sa za Slovensko a jeho národ, gaunermi z vysokej politiky hrajúcich sa na antifašistov, cynicky sa oháňajúc SNP a bojom proti fašizmu, začali hneď po roku 1991 rozkrádať a rozpredávať Slovensko?  Vy sa z toho neobraciate v hroboch? To za to ste bojovali, aby zo slovenského ponovembrového parlamentu sa stala zločinecká protislovenská organizácia, ktorá urobila zákony pre konkurzné mafie, oligarchov a finančné skupiny, ako aj zločincov z vysokej politiky, ktorá podporila cez zákony sociálne samovraždy, drastické vykrádanie zdravotníctva, majúce na svedomí každoročne tisíce predčasne ukončených ľudských životov? Ani z toho sa neobraciate v hrobe? Že ani Vašim nástupcom, dnešnému Zväzu protifašistických bojovníkov neprekážajú zločiny proti ľudskosti, že verejne podporujú za štedré dotácie zločineckých gaunerov zo Smeru? To za to ste bojovali proti fašizmu a nacizmu, aby na slovenskom národe po novembri 1989 sa páchali také zločiny proti ľudskosti, takým sofistikovaným cynizmom, aké si nedovolil ani hitlerovský fašizmus a nacizmus na nemeckom národe, či vo vojnovom Slovenskom štáte za Jozefa Tisu na slovenskom národe? Vtedy bolo niečo nemysliteľné, aby v tom období existovali v Nemecku či vo vojnovom Slovenskom štáte konkurzné mafie, či zločinecké skupiny sudcovských a exekútorských prašivín, doháňajúcich k predčasnej smrti nevinných občanov, či občanov okrádajúcich o majetok, z ktorých urobili bezdomovcov?

          Vám sa nedvíhajú žalúdky a ešte ste nezačali grcať, keď pri príležitosti SNP kladú vence k Vašim hrobom a pamätníkom zločinecké monštrá v ľudskej podobe zo Smeru, či kadejaké pravicové zberby, ktoré na páchanie zločinov proti ľudskosti nepotrebujú ani koncentračné tábory, ale ani plynové komory? Nechcete vstať z hrobov a vyhodiť do povetria sídlo zločineckej organizácie Smer na Súmračnej, či ďalších zločineckých organizácii ako sú slovenský parlament, ministerstvá vnútra a spravodlivosti či generálnu prokuratúru? To za to ste bojovali proti fašizmu a nacizmu, aby sa tu po novembri 1989, teda, nové politické garnitúry, tvrdiac, že sa považujú za Vašich nástupcov, verejne sa prezentovali ako zločinci, zlodeji, sadisti, psychopati a masoví vrahovia, zaviedli tu systém kolektívnej viny na nevinných, za babku rozpredali do cudziny majetok, ktorý aj prezident Tiso dokázal uchrániť pred Hitlerom? Chcete mi tvrdiť, že aj preto ste bojovali proti nemeckému fašizmu a nacizmu, aby po novembri 1989 sa cez ekonomiku postupne začal likvidovať slovenský národ, cez ekonomiku bolo bránené slovenským ženám rodiť deti, nevinní občania boli doháňaní k sociálnym samovraždám, aby zločinci z vysokej politiky tak drastickým spôsobom vykrádali zdravotníctvo, že kvôli tomu každoročne predčasne zomierajú 2-3 tisícky nevinných ľudí? Veď Vy, ako pamätníci veľmi dobre viete, že za vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu v Nemecku, či za vojnového Slovenského štátu pod vedením Jozefa Tisu toto v dotyčných krajinách neexistovalo.

          Necítite sa dotknutí a ponížení Vy, aktívni protifašistickí bojovníci a aktívni účastníci SNP, že takéto ponovembrové zberby chodia przniť pamätníky postavené na Vašu počesť, Vaše hroby, ale aj Vaše mená?

Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka