"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Návrh na vyšetrenie duševného stavu ministra financií Ivana Mikloša – pokračovanie

                                 
          V pondelok 21. februára 2011 som dostal odpoveď z Ministerstva vnútra SR ohľadom mnou poslaného návrhu Ministerstvu zdravotníctva SR na vyšetrenie duševného stavu ministra financií Ivana Mikloša. Kópiu aj s krátkym komentárom som poslal aj dotyčnému ministerstvu a Generálnej prokuratúre SR. Traja či štyria ľudia sa ma opýtali, či som toto neurobil z recesie „vyhovadiť“ Ivana Mikloša. Zásadne odpovedám, že sa nejednalo o žiadnu recesiu. Pokiaľ by som to za recesiu považoval, tak by som nemal v prvom rade právo sa považovať za občana tohto štátu – slovenského občana. Keby som bol špinavým prasaťom typu väčšiny slovenských ponovembrových politikov, ktorí cynicky zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku považujú za ekonomické reformy, tak by platilo, že som to urobil z recesie, zosmiešniť Ivana Mikloša. Preto som opätovne nútený položiť otázku, či som ten typ, ktorý by zločiny proti ľudskosti a pokusné experimenty na vlastnom národe považoval za ekonomické reformy? Jednoznačne odpovedám že nie! Moja občianska angažovanosť ako aj moje písané články to dokazujú.

          Poviem to celkom otvorene, že toto oznámenie z dotyčného ministerstva má pre mňa veľmi vysokú hodnotu. Nemienim tu teraz špekulovať či to patrí do kategórie sľubov ministra Lipšica „padni komu padni“, či chceli dať čierneho Petra považskobystrickej polícii, ale vyjadrujem vďaku tomuto ministerstvu, lebo mi dali do rúk veľmi silné tromfy. Nech už vyšetrovanie skončí akýmkoľvek výsledkom, jedno bude isté: Ivanovi Miklošovi sľubujem peklo na zemi. V prvom rade, ako oznamovateľ budem požadovať, aby polícia urobila rozhodnutie až po vyšetrení duševného stavu Ivana Mikloša so súhrnnou správou. Ak si niekto myslí, že bagatelizujem, tak podotýkam, že dôvody, ktoré som v návrhu na vyšetrenie duševného stavu Ivana Mikloša uviedol, sú tak závažné a tak dôkazovo podložené, že Ivan Mikloš sa vyšetreniu duševného stavu musí podriadiť. A pokiaľ to bude situácia vyžadovať, psychiatrickému vyšetreniu som ochotný sa podrobiť aj ja.

          Samozrejme, že nie som povinný napísať tu všetky moje tromfy, ale niečo predsa spomeniem. Zločiny a experimenty napáchané Ivanom Miklošom na drvivej väčšine slovenských občanov musia v slovenských psychiatroch a orgánoch činných v trestnom konaní vyvolať tri otázky: je Ivan Mikloš duševne spôsobilý zastávať túto funkciu? Je Ivan Mikloš zločinec? Je Ivan Mikloš súhrn nesvojprávneho diletanta a špičkového ekonomického zločinca? Odpoveď na tieto otázky od odborníkov vo svojej profesii musia byť odpoveďou aj na to, či Ivana Mikloša treba izolovať v príslušnom zdravotníckom zariadení, alebo ho brať na zodpovednosť ako zločinca. Ďalšie možnosti tu nevidím.
          To, že Ministerstvo zdravotníctva SR a Generálna prokuratúra sa k môjmu návrhu nevyjadrili, svedčí o mnohom. Napríklad aj o ich tichom súhlase so zločinmi proti ľudskosti a sofistikovaných fašistických experimentoch páchaných cez ekonomiku na slovenských občanoch. Preto vyjadrujem Ministerstvu vnútra SR poďakovanie a úctu, že mi oznámili to, čo mi oznámili. A o ostatné sa už budem starať ja osobne. Nebudem napádať políciu, aj keď jej rozhodnutie nebude v súlade s mojimi predstavami. Politická mafia je stále mimoriadne silná a dosť dobre poznám, ako to v takýchto prípadoch chodí.

Vladimír Pavlík

 


             
Hlavná stránka