"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ktože nám to na facebooku konšpiruje, že zavraždený Robert Holub by mohol žiť? 

                    Facebook na Slovensku je v rámci šírenia bludov, dezinformácii, dohadov či hoaxov bezkonkurenčný v rámci celej Európskej únie. V poslednom čase sa tu zažala šíriť akási bludová investigatíva, že Robert Holub nebol zavraždený, ale že vraj by mal žiť. Bol som prvý a jediný na Slovensku, ktorý na základe konkrétnych materiálov, ktoré boli neskôr ešte doplnené, verejne napísal a publikoval na viacerých internetových portáloch, že na zavraždení Roberta Holuba na bratislavských Kramároch, na druhý pokus, SPOLUPRACOVALI ŠTÁTNE ORGÁNY S NÁJOMNÝM VRAHOM.


          Neskôr ma písomne kontaktoval nejaký človek, ktorý o sebe tvrdil, že bol priateľom zavraždeného Roberta Holuba, že spolupracuje s prokurátorom na objasnení tejto vraždy, že by vraj potreboval tie moje veci, ktoré by odovzdal dotyčnému prokurátorovi. Keďže som mu nenaletel, tak ma za to aj patrične písomne počastoval.

          Čo je ale taktiež zaujímavé, autor či autori tohto bludu presne opisujú priebeh Holubovej vraždy na druhý pokus mojimi slovami, ktoré som napísal, v tom období ako prvý a jediný na Slovensku. To teda znamená, že opísali moje veci, prisvojili si ich a vydali sa za ich autorov. Nebudem sa tu teraz zaoberať, čo touto bludovou investigatívou sa sleduje, ako aj to, aby sa naďalej nekonšpirovalo, ZVEREJŇUJEM ÚMRTNÝ LIST OHĽADOM OSOBY ROBERTA HOLUBA.   

          Neskôr som dostal ďalšiu zaujímavú informáciu, že Robert Holub mal mať nejaký materiál, ktorý mal byť veľmi nepríjemný pre Ivana Lexu, ktorý bol v tom období riaditeľom SIS, a mal mať eminentný záujem na tom, aby sa to nedostalo na verejnosť. Dúfam, že nebudem obvinený, že som uverejnil falzifikát, alebo sfalšovanú verejnú listinu. Možno môže prísť aj k situácii, že istý udavačský odpad, ktorý na facebooku vystupuje pod pseudonym Tevi Aksvarom, to môže spochybniť napríklad aj tak, že nie som duševne spôsobilý, čo aj verejne šíri, využili istí ľudia, aby mi to podstrčili, lebo ako dotyčný, vydávajúci sa za dotyčnú, žijúcu v Košiciach, za tento falzifikát nemôžem byť trestne stíhaný.

 

Vladimír Pavlík

https://www.eurorespekt.sk/sme-po-cely-cas-iba-obetami-divadelneho-predstavenia-s-nazvom-iluzia/
                                                                                             


   PRINT RSS

Hlavná stránka