Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 14. časť


List najlepšieho priateľa (vydávajúceho sa za J. Petrova) V. Mečiarovi

Zdravím ťa Vladko MEČIAR,

18,08.2010

Určite sa budeš čudovať kto Ti to tu píše.???
Nuž "ku slovu" sa hlási ten Tvoj ""najlepší starý kamarát"" Jozef P.
Ako pozorujem (e) Tu Tvoju "Jánošíkovskú – Slovenskú –Politickú -Kariéru" tu z "vonku" (zo západu), tak môžme konštatovať že prišiel ten Tvoj posledný čas tej Tvojej "Jánošíkovskej' politickej kariéry  .....
      
A za chvíľu Ťa tí KDH-áci a tí starý eštébaci-(s krivými nosmi) a ostatný koalič­ný partneri, budú "žrať" za živa, a odvolajú Tvoje "Amnestie" (ktoré si Ty ustanovil keď si bol ešte tým  "Jánošíkom") a potom Ťa budú "naháňať" kvôli tomu príšerne nepodarenému ÚNOSU toho-malého-blbca-kriminálnika-Kováča a všetci tí tajní Lexovi policajti čo uniesli-toho-malého-kriminálnika-Kováča, budu ukazovať prstom na teba môj drahý priateľ Vladko,— že to urobili na Tvoj rozkaz.!!!

No vidíš Vladko. ako si ""dobačoval'.""!?!?!? Ale skús zavolať na pomoc tú Tvoju "Hruštičku." možno ona Ťa ochráni ,??? s jej fotoaparátom ako je to na priloženej fotke.

A keby som Ti ja v tom čase (tom Kováčovom čase) nebol pomohol s tým, že som s pomocou Nemeckého-Finančného-Ministerstva ja zapríčinil ten internacionálny zatykač na-toho-malého-kriminálneho-podvodníka-Kováča, s čim šla politická kariéra toho-starého-kriminálnika-bankového-KOVÁČA po západnej Európe okamžite dolu vodou, na základe tých dokumentov ktoré som ja dal Nemcom a čo si oni ešte sami zistili, tak ešte do dnešného času, by si sa hádal so starým-Kováčom, ako dvaja veľkí puberťáci a do dnešného dňa mi dlžíš láskavosť zato, a do dnešného dňa si mi za tú pomoc pre Teba ani nepoďakoval, a to je pravé to prečo Ti píšem!!!

Nuž ako som Ti kedysi písal (1991-92-93-94 atď atď.) a starému Kováčovi, Že mu zničím jeho celú západoeurópsku politickú kariéru-kde v tom čase sa on určite z toho smial, aj keď za pár rokov nato-keď začali problémy s jeho kriminálnym synáčikom, tak sa potom z toho už nesmial a radšej zaobstaral cestou tých žien čo sú zainteresované v tej diamantovej bane v JAR, na mňa zabijaka z Prahy, ktorý mal od Anaboliky veľké svaly a mamičkine mliečko z mamičkiného prsníka na jeho hube a keby mi nebol ušiel s tým autom-tak by bolo už vtedy o jedného blbého českého eštébaka menej na tejto planéte, nuž tento kriminálnik starý Kováč keď zistil že so mnou -;nieje žiadna sranda tak ma nechal aspoň po tom neúspešnom pokuse o Atentát na mňa v Luxemburgu, na pokoji, ale tá Tvoja banda koaličných partnerov alebo Bastardov ako je Fico a jeho žena Svetlanka to ešte nevedia, že ja sa vždy každému pomstím.??? za hocijaký spôsob napadnutia na mňa!!! akurát mne to trvá!

Nuž keby som ti bol písal ako Veľkému-Slov./Jánošíkovi Že pri prvej mojej možnosti, ktorú tu na západe budem mať, tak to využijem, aby som zničil aj Tvoju politickú kariéru, tak by si sa bol určite smial z mojich dopisov, v GRANDISU pri fľaši “VODKY“ s Tvojimi koaličnými partnermi.

Nuž a to je to prečo Ti znovu píšem, aby si vedel, že čo som Ti (Vám) vyviedol (Vám - tej ožranskej koaličnej koalícii zložených z 3-och ožranov, och prepáč mi tento výraz "ožranov," ale to som čítal v Luxemburských novinách, že oni tak o Vás písali a že tak Vás volajú--takže ak sa cítiš urazený, sťažuj sa Lux. novinám a ak budeš potrebovať, ja Ti "pošlem" aj ten výstrižok z tých novín), lebo ja by som si osobne v živote nedovolil na Teba, ako môjho ""najlepšieho"" priateľa a ešte k tomu ako ""Slovenského-Veľkého-Jánošíka"" Ťa nazvať ožranom a ja by som si to nedovolil už od ""strachu"" pred Tebou, že by si na mňa poslal nejakého nového """veľmi nebezpečného""" Lexu s jeho zabijakmi, ako si poslal tých zasraných - puberťákov do Wiedne aby ma tam hľadali, keď som Vám poslal 70 kaziet z Wiedne doporučene a uviedol som falošnú spiatočnú adresu-(tých -magnetofónových- pásiek) ako to ten Váš "veľký-Agent z ŠTB" Ján ĎURECH s tým HOMOSAPIENS pod menom KRIMINÁLNIK-František DLHOPOLČEK všetko ""veľmi tajne"" sa dohodli o ďalšom postupe proti mne osobne, čo sa týkalo tej diamantovej bane v Južnej Afrike!!!

Vladko, ale toto všetko už vieš, takže radšej sa vrátim ku tomu-čo ešte nevieš!!! Len neviem, či aj tieto informácie čo sa dozvieš teraz, budeš to môcť speňažiť ,??? neviem či za tieto infor. Ti bude niekto schopný dať ďalšie finančne odmeny--aby si vraj "držal hubu" a nič nevyšetroval ako si to robil v minulom čase, keď si bol ešte ten ""veľký-Jánošík'.'" (ktorý v skutočnosti okradol svoj  vlastný S/Národ, lebo podľa nových zákonov EÚ, vedieť o takej príšernej hospodárskej kriminalite toľko rokov a do dnes si to neohlásil tej Európskej Únií, tak to je príšerná kriminalita-čoho si sa aj Ty dopustil, ale ja Ti to prepáčim, veď Ty si môj najlepší – kamarát, alebo nie???).

Nuž, ako kedysi pred par rokmi, keď som bol pozvaný do Bonnu (v tom čase bol ešte ten Bonn hlavné mesto Nemecka) na to Ministerstvo-Finančného-Oddelenia,(kvôli malému kriminálnemu - Kováčovi), tak teraz sa ťa situácia opakovala a bol som pozvaný do Bruselu na nejaké oddelenie a to pred nejakú viacčlennú komisiu, ale to bolo ešte nejaký ten čas pred Vašimi Slovenskými voľbami. Vladko, prepáč mi to, lebo v skutočnosti "predbieham nejaké veľmi závažné okolnosti,' že prečo sa to všetko vôbec stalo???

Tak ten Tvoj ""velikánsky-školáčik"" z ŠtB-Školy a ten veľký ""bojovník"" na organizovanie zločinov a zároveň (donedávna) aj ten Tvoj koaličný partner Róbert FICO a jeho nejaká chorá krava s menom Svetlanka, a nejaký špinavec s menom Jožko Magala a ešte celá banda ďalších kriminálnych žien, mi chceli tu v Luxemburgu  „ukázať“,"' akú majú oni tu eštebácku-silu a nahovorili/nabulikali a nahuckali cez falošné informácie a podvodom v Luxemburgu nejakých ich Luxemburských ""kamarátov"" na mňa, protizákonne, ako oni boli zvyknutý za komunizmu.

Podrobne Ti to tu nebudem a nemusím rozpisovať, veď to stojí všetko na internetovej stránke: www.diamantovabana.sk pod názvom Policajný teror a pokus o zastrašenie Jozefa Petrova......... pod časťou "11" (a len tak bokom, by som aj Tebe poradil aby si si preštudoval tú časť "ll"-- to svedectvo agenta tajnej služby JAR [bývalej bielej vlády] a Špeciálne Ti doporučujem na tej 11-stke klikni si na Autentické dokumenty s komentárom [v modrom písane] tam sa nachádza 25-str. list adresovaný Róbertovi FICOVI zo dňa 8/Apríla/2009.)

A až teraz prídem teoreticky k tomu jadru môjho listu--že prečo Ti vôbec píšem,
že aký "výsledok" z toho "Policajného protizákonného teroru" docielila ta Ficova chorá krava Svetlanka (ktorá medzi iným často chodievala do Luxemburgu tajne ku doktorovi) aj s jej ďalšími kriminálničkami a čo zapríčinila, to sa týka aj Teba môj drahý starý kamarát Vladko MEČIAR, ale začneme jedno za druhým po poriadku.

Takže, ako sa môžeš dočítať na tej Internetovej stránke, že 22/06/2009 ku mne a k mojej 25- rokov spoločne žijúcej životnej partnerky do nášho duplexového (dvojposchodového) bytu v Luxemburgu, (prečo Ti píšem Vladko, o tých 25-rokov spoločného života, aby si si nemyslel, že ja žijem a bývam z nejakou "HRUŠTIČKOV"). vtrhli luxemburskí policajti a hľadali ""Palestínske Rakety','" lenže, lenže, tento luxus-duplex-byt sa nenachádza niekde v panelovom dome v Gaza-oblasti pri Izraeli alebo niekde vo Vašich panelových domov v Bratislave, ale tá Rezidencia tiež nieje vôbec "Panelákoveho štýlu" a nachádza sa v jednej najdrahšej časti celej západnej Európy, kde byty stoja dnes cez 500.000,-(tisíc) Euro, a to je ta oblasť BERTRANGE a STRASSEN, ktoré sú teoreticky "na predmestí" Luxemburského mesta (zo západnej strany), ktoré v novinách prežívajú ako "Speckgürtel" (Slaninový opasok alebo inak preložené je to ako bohatý opasok) okolo Luxemburského mesta, ako dôkaz Ti tu prikladám aj ústrižok z luxemburských novín z 5/Októbra/2007, (síce po nemecky ale určite už dnes hovoríš aj Ty nemecky-veď Ty si múdry ""obchodník""), tak si to tu v tých priloženej stránkach z Lux novín môžeš aj sám prečítať, že ta štvrť Luxemburska sa určite a príšerne rozlišuje od Gaza-Oblasti, pri Izraeli.

Ale Vladko, to bolo len tak mimochodom na vysvetlenie mojej finančnej situácie, po 18-tich rokoch bojovania proti komunistickým-neandertalcom, ale vrátim sa ku nim schválne (od Ficovej kravy Svetlanky a spoločnosť viacerých kriminálnych žien) dezinformovaným a dezorientovaným Lux. policajtom, lebo oni títo zlatí chlapci za to ani nemohli, že mali ""zlé nastavené kompasy"a išli na opačnú stranu aj keď na začiatku (ich akcie) si mysleli, že sa nachádzajú v Gaze oblasti pri Izraeli, a že si to môžu dovoliť (ako ich roky poúčali tí S/Štátni kriminálnici ako je Váš Jožko Magala - Riaditeľ Vašej SIS), ale za krátky čas po tej akcii, ich to totálne prešlo - také komunistické zmýšľanie a prešlo to aj tých "hlavných" čo poslali tých zlatých chlapcov policajtov. Takže za chvíľu pochopíš Vladko M., čo zapríčinila tá Ficová chorá Svetlana a jej ""koaličné kriminálne kravy"" a ten Váš Jožko Magala ako ""Riaditeľ"" tajnej polície, ktorým ich výplaty platí ta mafia, ako si to Ty sám niekedy tvrdil v časopise Spiegel.

Trvalo mi to pár mesiacov tvrdej práce, pokiaľ som "porozťahoval" hromadu rozličných "šnúr" popod rozlične "koberce" (a samozrejme veľmi tajne) a prvé výsledky mojej tvrdej a tajnej prace sa za pár mesiacov ukázali, že Riaditeľ Luxem. tajnej polície pán M.M. sa vzdal okamžite a ""dobrovoľne"" svojho teplého pracovného miestečka/zamestnania a ""radšej"" išiel pracovať do Siemensu do Nemecka. Stalo to oficiálne v Luxem. novinách už 3/12/2009. Vladko??? nežiadal tak náhodou o prácu u Vás???, lebo tie kriminálne ženské prosti.....,ktoré sú zamiešané v tej najväčšej  Slov. Hospodárskej Kriminalite v hodnote Miliónov až do Biliónov USD čo má spoločne s tou Diamantovou -Baňou v Južnej Afrike, ponúkali už predošlým Luxem. policajtom prácu v Bratislave, keď ma dajú za mreže v Luxem.

A ďalšia OBEŤ nepodareného a protizákonného a eštebáckeho/SIS a extra-super primitívneho ""útoku"" na mňa, (cez Luxem. Ich ""priateľov"") je, že aj pán Generálny štátny prokurátor P. K. celého Luxem. štátu len pár mesiačkov po tom prvom pánovi M. M. išiel ""dobrovoľne"" na predčasný dôchodok, tiež to bolo v novinách.

A ""ozvena"" z Luxemburgu, že ""vyleteli"" tak vysoko postavení Štátni zamestnanci siahala až do Bruselu kde urobila v určitom závažnom departmente veľké vlny, veď predsa ide o príšerne veľkú slovenskú hospodársku/finančnú kriminalitu.
Vladko Mečiar, len pre Tvoju infor., pred pár rokmi ""vyletel"" veľmi vážený pán Bundeskanzler Nemecka H. KOHL z jeho silnej pozícii a to len kvôli chudobným 2-Miliónom DM darovacej/podporujúcej záležitosti, ktoré on dal tak či tak do tej svojej politickej strany, on sa tým neobohacoval ako to Ty robíš už od roku 1991!!!


A teraz sa vrátim k tomu Bruselu, tak keď chcela veľmi chorá Svetlana a banda kriminálnych spolupracovničiek vyprovokovať otvorenú vojnu medzi mnou a Slovenskou vládnou koalíciou zloženou z 3-ožranov, zlodejov a kriminálnikov, nuž sa jej to "podarilo"! Ten ich úder proti mne, im vystrelil späť dozadu priamo do ich ksichtu!!! A preto som bol tajne pozvaný do Bruselu cez nejakých Luxem. parlamenťákoch a tam som znovu rečnil pred viacčlennou komisiou, ako kedysi som rečnil v Bonne na Nemeckom Ministerstve Financií. Nuž môj ""najlepší priateľ"" Vladko MEČIAR, Ty si určite vieš predstaviť o čom som rečnil, že ako sa Vy všetci obohacujete a ako protizákonne kradnete, ohľadne tej diamantovej bane v JAR z ktorej ste už mohli mať Bilióny a Bilióny US $, keby ste vedeli pracovať, ale Bohužiaľ za komunizmu ste sa posledných 40-50 rokov učili len a len kradnúť, čo robíte aj v EÚ, len kradnete kde len môžete z rozličnými výhovorkami.

A po mojom dlhohodinovom REČNENÍ a ukazovaní rozličných dokumentov prišiel ten Brusel (alebo tí čo ma počúvali) k uzáveru, že Vy (taká ožranská 3-členná koalícia kriminálnikov) ste teoreticky nebezpečie pre EÚ, že pri tých voľbách ktoré boli pravé pred dverami na Slovensku, Vy MUSÍTE TIE VOĽBY PREHRAŤ!!!

Vladko M. nechcem a ani nemôžem isť do detailov o čom všetkom sa tá komisia rozhodla takmer pred mojimi očami aj kvôli Vášmu ešte stále komunistickému spôsobu ľudí rabovať/využívať/potom keď sa tí ľudia bránia tak pošlete ešte na takých ľudí zabijaka a keď sa Vám ani to nepodarilo, tak pod krivým svedectvom nahovárate a podplácate iné štátne organy tým dotyčným ľudom ešte ublížiť, že to nieje možne: takáto ľudská spodina "existuje.. Vladko, vieš ako sa tam všetci smiali na tej ""veľa váženej manželke"" od toho" "bojovníka"" organizovanému zločinu, pod menom R.FICO, že ako je to možne, že tá jeho žena počas komunizmu ""študovala" "zákony o ľudských právach" (Die Menschenrechte/human rights )??? Že či je to vtip???
No vidíš Vladko," a "nejakým zázrakom"" ste tie voľby (Slovenské) aj prehrali!!! Nie je to pekná pomsta za tú Luxembursku domácu prehliadku??? Pomsta Tebe, Ficovi (lebo nechcel vyšetrovať tú záležitosť diamantová baňa v JAR) a tomu Žilinskému ožranovi Jánovi Slotovi tel. 00-421-905-331 632 (na Slovensku-0905-331 632) a najlepšia pomsta tej Ficovej primitívnej Svetlanke a jej ženským kriminálničkam, ktoré sa schovávajú za projektom "diamantová baňa" v Juž. Afrike.

Ešte niečo som zabudol Vladko, že pokiaľ  ja môžem juristický (čierne na bielom) dokázať ako viacerí Slovenského štátu ("" lacní ""a veľmi - primitívni) zamestnanci otvorene a na papieroch pod prísahou (u súdu) schválne cigánili v mene Slov. rep. a v prospech Slov. štátu, tak do vtedy ten Váš "peňažný účet" ktorý Vy mne dlhujete, do dnešného dňa už 18-19 rokov, sa len príšerne zväčšuje) a medzi časom ste určite mali možnosť sa presvedčiť o nejakých "tých kapitalistických      zákonov a metódach" ale o tom sa s Tebou nebudem baviť teraz až keď príde ten ""správny-čas','" a taktiež celej Vašej Slov. Vláde od 1990 až do dnes 2010 by malo byt príšerne jasne, že ja mám strašne veľa času obetovať pre Vás a tak isto čo sa týka osobne mojich finančných možnosti, presne ako som to "predpovedal" a v mojich listoch 1991-92-93-94 atď. písal starému KOVÁČOVI a Tebe Vladko M. že či bude nasledovať tých prvých 20-rokov a čo bude nasledovať tých ďalších 20-rokov! A mam také "informácie", že dnes sa už nikto u Vás zo mňa  nesmeje, ani pri fľaši vodky pri "okrúhlom stole""Ďakujem" Vám za ten rešpekt aj keď neskoro!!!

Vladko, a že to v tom Bruseli nebola ""sranda"" (že sa to týkalo aj Teba) posielam Ti tu, ako prílohu (Beilage), ale len jednu stránku po nemecky ale Ty ako JUDr. by si mal už dnes vedieť po NEMECKY, lebo v tom Bruseli som nechal viac než 100-strán z môjho "rečnenia" alebo lepšie vyjadrené, z môjho juristického plädovania/Plädoyer a rozličných dôkazov, aký Vy všetci politickí Homosapiens- Slovenskí kriminálnici a podvodníci zlodeji a patologickí-cigáni ste už od roku 1990 až do dnes.

Takže týmto pádom som teraz aj Tebe pojebal (och prepáč mi tento vyraz) Tvoju politickú kariéru (keby si sa náhodou z tohoto smial, nuž to nie je všetko!!!) a keby si mal nejaké námietky proti môjmu ""rečneniu"" a ďalšiemu môjmu/nášmu podnikaniu, tak sa nehnevaj na mňa, lebo ja som to nezapríčinil!!! To si zapríčinil v prvom rade Ty sám, že v tom čase keď si bol ešte tým Slov. Jánošíkom, a ja som Ťa prosil o pomoc aby si vyšetroval tú záležitosť v JAR ohľadne tej "diamantovej bane." tak si bral korupcie, aby si držal hubu a nič nevyšetroval a staval/renovoval ten Tvoj """veľký barák a aj pre tú Tvoju matku čo porodila takého zbojníka ten jej dvojposchodový """miniatúrny" domček.""" A tá Tvoja najväčšia drzosť voči mne ako Tvojmu ""najlepšiemu-priateľovi,"" bola že si pomenuješ ten Tvoj starý/renovovaný barák ako "Elektra- Penzión" podľa tej Juhoafrickej baňovej výstavy September/1992 (Electra-Mining-Exhibition) kde ste si Vy (Slov. Vládna Kriminálna Banda) poslali prvé baňové zariadenie ako tie vodné pumpy/čerpadlá, predný nakladač, buldozér, až po váhy na DIAMANTY atď. atď. aby ste mohli začať dolovanie na tej diamantovej bani v JAR pri mestečku Kimberley. Myslíš že ja som na to zabudol,??? ako si radšej bral úplatky aby si nič nevyšetroval, moje doporučené 1isty, nie len Tebe ale po celej Slov. Vláde, to dokazujú ešte dnes (v mojej pozícii kópie z týchto listov), Že ako som Ťa prosil v tých listoch a celu Slov. vládu!!! že v Južnej Afrike bolo podpísané najväčšie okrádanie Slov. Národa, po zmene komunistického štátu na západný štýl demokracie. A Ty radšej sa mi vysmeješ tým, že si pomenuješ ten Tvoj starý cicerovaný barak ako Elektra-Vila, prečo nie priamo hneď Elektra-Baňová-Vila.???
Ale ja sa za to na Teba nehnevám, (aj keď som na to nezabudol) predsa ja som Tvoj """najlepší priateľ,""" akého v Tvojej chudobnej hlave vôbec predstaviť nevieš!!!

A ďalší ktorí zapríčinili tuto "situáciu" sú,: Tvoj (bývalý) koaličný partner Róbert FICO, +nejaká jeho chorá krava pod menom Svetlana (""ani neviem či to je správne meno alebo štb/SIS krycie meno,? ako mal ten J.Ďurech/Turčan a ten M.Štrba/ Martin"") +ten Váš zasraný Jožko MAGALA no a + tá banda ""veľa vážených"" Ženských prosti....., ktoré sa schovávajú za tou diamantovou baňou v JAR a podplácajú už niekoľko rokov v Luxemburgu, od A až do Z každého, len aby ma za hocijakú maličkosť dostali za mreže a mysleli si, že ako """tajne""" to robili, akurát zabudli na to, že Luxemburg je """príšerne ma1ičký.""" nuž tieto primitívne prosti....., ma pozorujú už roky """veľmi tajne""" v Luxemburgu, ale čo oni nevedia,že ja s "mojimi chlapcami"(bývalými spolupracovníkmi) pozorujeme ich kriminálne "pohybovanie po Luxemburgu, ako keby tu boli "doma." na ich komunistickom Slovensku a to sú tak primitívne kravy, že do dnešného dňa, si to nikto vôbec neuvedomi1, že tí zlatí chlapci Luxem. policajti "vbehli" do  vopred vypočítanej pasce (čo sa týka tej domácej prehliadky) aby sme ukončili to veľké ""kamarátstvo"" s tými "' hlavnými Luxemburčanmi"" no a ja som sa ""obetoval"" ako obetný baránok  a sami sme boli z tej našej ""akcii"" udivení, že ako rýchlo tí správni "Vaši "Luxem. ""kamaráti"" do tej našej pasce ""zahryzli.""

Takže môj starý priateľ Vladko,
ak budeš mať nejaké ""sťažnosti"" že som Ti/Vám zničil politickú kariéru a za 14-dní od dátumu tohoto listu začneme pracovať na zničení Tvojich financií, napr. začneme pracovať (zo zväčšovacím sklom) na Tvojej naklaďáckej transportnej firme ""to bude srandy."" Tak ak sa chceš sťažovať u Pána Boha (veď Ty si bol kedysi Boxer), tak ""vystri Tvoju pravačku"" a vyraz niekoľko zubov tomu Tvojmu R. Ficovi, Jožkovi Magalovi a nejakej tej Svetlanke a celému zboru tých prosti..... Ty vieš sám ako sa volajú (lebo to ja nemôžem písať také """veľa vážene ženské osobnosti','"" ale Vladko Ty ich všetky poznáš!!! veď to sú tie isté, ktoré Ti finančne ""pomáhali"" dostavať/renovovať tú "Elektra-Baňovú-Vilu" v Trenčianskych Tepliciach, že keď prídu na "dovolenku" tie ''""unavené""" diamant-baňové (z JAR) všetky vedúce kriminálne prosti.....      a rozličné "pracovníčky/kuriérky." aby mali vždy kde spať a aby si držal tú Tvoju hubu ohľadne tej diamantovej bane v JAR tak ti nosili obálky napraskané peniazmi.

Ale že ja som bol vždy Tvoj ""najlepší kamarát"" (len Ty si to nikdy nevidel) tak aj teraz Ti dám ešte jednu poslednú maličkú možnosť, (vy ste mi nedali žiadnu možnosť a 18-19 rokov sa ma len snažíte zničiť/zabiť hocijakým spôsobom!!!) Keď mi do 14-dní od tohto listu neodpíšeš (a daj poslať ten Tvoj list niekde z Rakúska, aby to nejaký Slov. eštébak/SIS nejak na Poštovom úrade nezadržal) ak nedostanem od Teba čierne na bielom napísane že Ty osobne dáš tu moju diamantovú baňovu situáciu do poriadku a že ja dostanem všetky moje financie o ktoré ste ma surovo a protizákonne okradli aj s bankovými úrokmi, tak nielen že dám uverejniť na Internetovej stránke "www.diamantovabana.sk" tento list adresovaný Tebe, ale prikladám Ti tu jednu fotku z ""jedného určitého nákladiaku"" ktorý transportoval (cez záp. Európu až ku jednému "určitému"' prístavu) tento Martimexový  lodný kontajner v ktorom Martimex šmugloval zbrane do Sierra Leone Štátu v záp. Afrike pred pár rokmi, keď tam bola občianska vojna, a pritom ten chudák šofér toho nákladiaku (cudzej poznávacej značky nie Slovenskej značky) nemal ani poňatia čo sa v skutočnosti skrývalo v tom lodnom Martinexovom kontajnery.

Nuž Vladko, otázka ostáva čo všetko šmuglujú Tvoje nákladiaky po záp. Európe.? A že som/sme sa zaoberali touto otázkou už pred nejakým časom, keď som ja len tak náhodouoslovil a ""pozval"" na kávu do reštaurácie, Tvojho šoféra asi tak 2-km vzdialenej od zaparkovaného jeho/Tvojho celkom nového nákladiaku značky.......... ale pokiaľ ten Tvoj šofér popíjal horúcu kávu so mnou, tak bol ten Tvoj "pekný nákladiak" fotografovaný s každej možnej strany (veď fotografovať taký pekný nákladiak nie je trestne!) a tie ostatné boli fotografované pri vchádzaní a vychádzaní do firmy u Vás doma, takže ja/mi vlastníme celú zbierku tých nákladiakov ktoré vchádzali a vychádzali z tej " Tvojej"" firmy (alebo Tvojej dcérušky firma alebo, alebo ....) určitého času, keď si ani nesníval, že si bol pozorovaný od NÁS!!! Vladko MEČIAR, a že si sa pokúsil a ta Tvoja kriminálna banda zločincov, a štátnych okrádačov ma v Luxemburgu KRIMINALIZOVAŤ, (to si môžeš dovoľovať s Tvojim Jánom SLOTOM to môžeš jeho kriminalizovať ako to robíš a ""tajne"" sa dohováraš s Róbertom FICOM proti tomu ""chudákovi"" Slotovi, ale tento krát Ťa mám dosť), ja nie som J. Slota,!!! (aj tomu J.Slotovi som už asi pred mesiacom telefonoval, aby prišiel do Luxemburgu, že mu dokážem kto ho za jeho chrbtom kriminalizuje a že prečo vlastne prehrali tie Slovenské voľby, ktoré boli už prehraté v Bruseli, pred tým, než vôbec začali na Slovensku!!!).

Nuž Vladko Mečiar, okamžite!!! odvolaj z Luxemburgu späť na Slovensko, všetky Tvoje KRIMINÁLNIČKY. ""Kriminálnych psov" 'mačky" a"divé opice" ktoré ma tu už roky kriminalizujú, aby si si vôbec uvedomil že ja nie som J. Slota,! a keď Tvoje kriminálničky pozorovali roky mňa, tak mi (ja a moji ""chlapci"") sme pozorovali Vás a aj Teba doslovne a tu Tvoju nákladnú firmu. Tak Ti tu prikladám a "obetujem" meno a telefónne číslo jedného z Tvojich šoférov, ktorý osobne so mnou popíjal tu horúcu kávu v reštaurácii, keď bol ten jeho/Tvoj nákladiak fotografovaný z každej strany! A ešte mne/nám môžeš ďakovať, že nikto z nás nezatelefonoval políciu, ktorý by boli ten nákladiak okamžite odtiahli, kvôli zlému miestu, kde parkoval ten nákladiak, (tam nemal vôbec čo parkovať!!!) A do dnes som nepoužil žiadne svinstvá a tú Tvoju kriminalitu o čom viem, ale môžeš si byť istý, že za 14-dní (od dátumu tohto listu) zmením moje stanovisko!!!

Tu máš to meno toho šoféra,: Pán Dušan HUMAJ; Bojnice Lany 11; jeho telefónne č. Je 00-421-918 14 79 86 (na Slovensku pravdepodobne: 0918 147 986).

Vladko Mečlar. čo spravíš ??? Keď Ti ten Tvoj šofér p. Dušan HUMAJ potvrdí, že on mal tú horúcu kávu v reštaurácii so mnou a keď zistíš, že je to pravda, že ja neblafujem, a že to nebola náhoda, že som ho ja osobne (ako Tvoj ""najlepší '" priateľ) oslovil a pozval na kávu aby som ho odlákal od jeho nákladiaku, aby sme mohli nerušene ten Tvoj nákladiak ""fotografovať" či z neho ""netrčia"'' niekde nejaké výbušniny a zbrane a ""Palestínske-Rakety"" alebo Ruské-Kalašnikovi??? Pravé to čo hľadali tí nabulikovaný a nahuckaný cez falošné informácie Luxem. zlatí dobrí chlapci policajti u mňa v luxusnom duplexovom byte. A nabulikovaný/falošne nahovorený boli od Tvojich (slovenských) kriminálnych žien, ktoré sú hospodárskou kriminalitou v Miliónoch až do Biliónoch US $ zamiešané v tej diamantovej bani v JAR a to čo sú tieto primitívne kravy, ja a my nazývame ÚDER POD ČIERNY OPASOK po Vašom povedané: úder medzi nohy!!!, to ste si v živote nemali dovoliť,! Lebo ak chcete ísť takýmto spôsobom "dopredu" tak som strašne zvedavý ako dlho,??? sa budú Tvoje nákladiaky pohybovať po Nemecku a po celej západnej časti EÚ???

Alebo si myslíš,??? Že keď zakážeš Tvojím šoférom sa nikdy ani na 5-minút nevzdialiť od ich nákladiakov tak si to vyriešil,??? ale ako budú srať??? kúpiš im plienky,??? (mi máme strašne veľa času isť opatrne za nimi a čakať na tých "našich" 5-minút, aby sme mali čas ten Tvoj nákladiak ""fotografovať"").
Alebo nabudúce, ich (Tvojich šoférov) neoslovím ja osobne, ale nejaká veľmi pekná a sexy slečna, odo mňa už vopred kúpená, niečo podobne ako som kúpil v Johannesburgu tú peknú sexi slečnu "Študentku" pre tých 4-och slovenských HOMOSAPIENS pod menom J. Ďurech/M. Štrba/J. Kobich/Edko Jablonsky!!!
Vieš Vladko, existuje ešte hromada iných možností legálnych na to, aby som odpútal Tvojich šoférov 5-minút od ich nákladiakov, aby sme mali čas ""na fotografovanie"" toho Tvojho nákladiaku.

A pre Tvoju komunistickú JUDr. informáciu, predstav si to, že tu v západnej časti EÚ, nie je trestné fotografovať také civilné nákladiaky ako máš Ty, to je legálne a ako VEĽKÝ OBCHODNÍK Vladko s nákladiakmi na diaľkový transport by si mal tiež vedieť, že každý štát západnej časti EÚ, majú svojich takzvaných "lietajúcich colníkov" ktorý majú právo kontrolovať na takých nákladiakov nielen to zbožie/materiál čo ten nákladiak "oficiálne transportuje" ale aj to čo je v tom nákladiaku schované a transportuje sa na čierno/ilegálne, až po koľko ma ten nákladiak oficiálnych nádrži na palivo a koľko extra ďalších namontovaných nádrži na palivo má, aby nemusel tankovať v krajinách kde je drahé palivo, atď. atď.

No Vladko, to bude hromada "srandy," ako to hovorieval F. Dlhopolček Ďurechovi!!! A tiež dúfam, že tá moja Slovenčina je po 41-rokov ešte zrozumiteľná!!!

A ""povedzme"" že nič ilegálne na tom Tvojom nákladiaku nenájdu (čo už dnes veľmi pochybujem) tak tie hodiny a hodiny čo budú Tvoje nákladiaky stáť na takýchto kontrolách ti zničí Tvojich zákazníkov ktorý Ti dávajú pracú a objednávky, kvôli nedodržanému dodávajúcemu časovému termínu, že Tvoje nákladiaky prídu vždy neskoro na miesto dodavky, lebo napríklad, Nemci majú v krvi tu časovú presnosť a tie Tvoje nákladiaky "chodia "radi do Nemecka, často ich tam '"'náhodou vidíme.""

A vieš Vladko čo na tejto ""obchodnej našej spoločnej idei "" to najlepšie je, že ja si ani moje ruky nemusím špiniť!

Za 14-dní od dátumu tohto listu nedostanem žiadnu zdvorilostnú správu od Teba s tým patričným ospravedlnením. Čo si mal spraviť ešte pred rokmi, keď si bol ten ""veľký slovenský Jánošík,'" tak zájdem znovu do "Bruselu," za tými istými ľuďmi, kde som ""rečnil"" ešte pred Vašimi voľbami a ukážem im ten Martimex lodný kontajner a vysvetlím čo Martimex v tom kontajnery šmugľoval do Sierra Leone počas občianskej vojny a vysvetlím ďalšie ""drobnosti týkajúce sa toho kontajneru a nejakých svedkov. A aby sa ""pozreli"" na Tvoje nákladiaky,!!! čo všetko tie šmugluju cez západnú Časť EÚ, a dám im tie rozlične fotky z tých Tvojich nákladiakov (čo dnes vlastním) a som na 100% presvedčený, že oni zariadia všetko presne ako som Ti tu povyše vysvetľoval, samozrejme po celej záp. časti EÚ!


Vladko, a ak sa vieš ešte modliť??? tak by som Ti doporučoval, že by si sa už začal modliť! lebo ak ťa "Bruselská komisia" (tí ľudia čo počúvali moje "rečnenie" ešte pred Vašimi Slov. voľbami), sa rozhodnú, že dajú tu záležitosť ohľadne toho Martimexoveho-Lodného kontajneru s tým všetkým, čo ešte dostanú odo mňa ku tomu, do Den Haagu, kde momentálne "beží" Sierra Leone Tribunál Justiz Procedur, proti bývalému Liberálnemu Africkému Diktátorovi Charlesovi Taylorovi kvôli jeho vojnovému zločinu, ktorý kupoval a organizoval také zbrane pre Sierra Leonových rebelov/teroristov/partizánov a platil za ne "krvavými diamantmi." Tak v krátkom Čase po tom budete cela Slovenská vláda známa po celom svete, ako organizovane kriminálna banda zločincov a ja Vám ukážem, že kto bude koho kriminalizovať a okrádať a ešte sa pokúšať ma zabiť s takým blbým pražským nedozretým pubertálnym""zabijakom."" S Tvojimi S/Vládnymi chrapúňmi, ste mi čiastočne ničili mojich 18-rokov môjho života, ktoré mi už v živote nemôžte dať späť a keby som už pred Vami, ako som Vás kriminálnikov spoznal v 90-tých rokoch nebol veľmi bohatý tak neviem ako by som to bol vôbec vydržal, a nikto z vás, až do dnešného času nebol schopný to pochopiť. Že mi teoreticky už dávno ide len a len o ten princíp a pomstu za to, ako ma vlastný slovensky rodáci príšerne a drasticky a protizákonne okradli, za to že som sa ku nim správal ako ku vlastným bratom a všetko dopredu platil za nich, tak dnes poznám len princíp a pomstu nech to bude trvať ďalších 20-rokov a nech to stoji čo to stoji! alebo Ty Vladko sa ohlásiš behom 14-dní alebo pre Teba mam pripravené ďalšie zlé správy.                   

Vladko, a čo sa týka tých "ďalších zlých správ." ktoré zasahujú do Tvojej privátnej ""a tajnej"" sféry, budem sa snažiť byť veľmi STRUČNÝ a "slušný," ale po 14-tich dňoch to bude vyzerať celkom inak, a v detailoch to dostanú nielen v Bruseli, ale dám to rozmnožiť aj po rozličných internetových kanáloch, no to si nevieš ani predstaviť koľko"SRANDY"budeš mať!

Keď sa stretávaš s Tvojim partnerom obchodným/podnikateľským a osobným priateľom, atď. atď. atď. p. Víťazoslavom MORICOM, tak sa stretávajte niekde inde a nie vždy v tej Tvojej ELEKTRA BAROVOM PENZIÓNU v Trenč. Tepliciach, mne to ide na nervy, koľko fotiek mi moji ""chlapci"" z toho p. V. M. už narobili, (lebo máju príkaz všetko žive, čo vchádza a vychádza do alebo z Tvojej Elektra Mafioveho Penziónu, fotografovať) nuž s tým p. V.P. fotkami si už budem tapetovať moju garáž, samozrejme že mam aj Teba "v rozličných polohách." ale Ty si môj ""priateľ"" to je niečo iné. Prepáč že Ti teraz tu nepriložím žiadnu s takýchto vzácnych a celkove drahých fotiek, ale z nich by si mohol vypočítať uhol odkiaľ sú tie fotky robené, tak zatiaľ sa musíš uspokojiť s mojim "stručným popisom!"

Tak ťa" prosím," vysvetli to Tvojmu priateľovi p. V. Moricovi nech chodí do tej Tvojej Elektry "tak odzadu" (veď vy to máte všetci radi tak odzadu ľudí" "jebať"" och, och,  prepáč mi za ten blbý výraz čo mi vybehol z úst na papier) nech chodí do tej Elektry cez plot odzadu,  lebo ak chcem jeho fotografovať tak dám rozkaz mojim ""chlapcom"" aby si zašli do ZOS-Vrutky a tam si z neho hneď urobíme fotky ako "ťažko" "pracuje " on s tou jeho ""asistentkou"" slečnou Mulinkovov z Martina.
Človek sa vôbec nemôže čudovať, že tá chuderka tá pani ""Evka"" Móricová, že mu dala zobrať ten ""príšerný"" Mercedes S 500 a tie jeho telefóny tiež atď, atď, atď. (ja osobne s tým súhlasím, s tou ""Evkou"") lebo ten kto si kúpi Mercedes S 500, ten nemá veľa v tej ""makovici,"" lebo po mojich ročných skúsenostiach ten Mercedes nesedí na ceste a "žere"- spotrebuje ešte aj listy z okolo stojacich stromov - nielen hromadu paliva.

Takže ten Tvoj priateľ/spolu-partner/spolu-podnikateľ/a ""obchodník"" nemá veľké znalostí o Mercedesoch, pričom existujú iné modely tiež ""takých Mercedesov"" ktoré vyzerajú podobne ale pri tom majú oveľa lepšie vybavenie a sedia na ceste ako "prišrobované" a sú aj príšerne rýchle a nežerú listy zo stromov, prepáč mi Vladko tú malú prednášku ohľadne Mercedesoch, Čo k tomuto bodu sa ešte vrátim, počas tohto listu. Tak ten tvoj priateľ sa nevyzná v Mercedesoch a ako sme zistili ani v ženách, keď sa ""zaľúbil"" do tej jeho asistentky slečny Mulinkovej z Martina, no a čo je ešte horšie že on ešte preťahuje nevestu vlastného syna! No to je totálne pod úroveň! A ako taký človek môže byť generálnym riaditeľom ARMEXU??? a zároveň """poslancom""" NR SR,??? Vladko MEČIAR,??? tak Ty mu pomáhaš alebo lepšie povedané pomáhal,!!! Lebo po 14-dňoch od tohto listu začne aj Tvoja osobná politická a finančná situácia ísť príšerne dolu vodou, no to bude srandy Vladko, (plný hrniec)!

Keby chodil do tej Tvojej Elektry cez plot odzadu a nie cez hlavnú branú, keď sa chodí s Tebou dohovárať a plánovať Vaše """spoločné obchody','"" tak by si ho moji "chlapci" nikdy neboli všimli. Nuž sa tej jeho ženy pani Evke nečudujem, že sa okamžite dala rozviesť od takého ""obchodníka."" No ale uvidíme čo nám ta jeho teoreticky už tá bývala pani manželka Evka, porozprávala alebo "omylom" sa prezradí pri horúcej kávičke v kaviarni nabudúce o Tebe Vladko??? Mohol si si vôbec všimnúť aký som ""zdvorilý"" zatiaľ voči Tebe o nejakých záležitostiach čo sa tykajú len a len Teba !!!???

A čo sa týka toho Vášho ďalšieho miesta stretávania (samozrejme "tajného") ten Hotel GRANDIS Martin-Strane, tak Ťa" prosím" aby ste si ten tiež už zmenili, a ja to myslím úprimne a vážne, aby ste sa ""nepošmykli"" pri vychádzaní z toho hotelu von, ešte by si si mohol zlomiť krk a to je nebezpečne zo zlomeným krkom chodiť ďalej chlastať, och, och, prepáč mi znovu za ten blbý vyraz, ja som myslel že "chlastať limonádu," vieš ja mam problémy po 41-rokov na západe sa ešte vyjadrovať ""Oxfordskou-slovenčinou.""

No a čo sa týka """politického - plánovania""" alebo lepšie povedané zákerného nahovárania (samozrejme v prospech pre Teba) p. V. Mórica s tým R. Púčikom a roznášania rozličných správ atď. atď. atď. a ako "behá ten p. R. Púčik" (a nevie že ako je vždy pri tom sledovaný), raz ku A. Kulichovi, potom k tomu Rumunskému darmožráckemu Cigánovi Róbertovi KALIŇÁKOVI, alebo priamo ku tomu ""veľkému"" bojovníkovi na udržanie veľkých hospodárskych a finančných štátnych slovenských podrazov (hospodárskej kriminalite) tomu Róbertovi FICOVI atď atď atď, a ak si ty Vladko MEČIAR nahovoril krajského policajného riaditeľa F. Poslúcha, cez príkaz R. Kaliňáka, aby hľadal dôkazy na "chudáka" Janka SLOTU, aby ho kriminalizovali!! A ako sa chcete zbaviť tohoto J.Slotu z SNS a dať tam p. A. Belousovovú, lebo ona dobre vyzerá a nie je radikálna a v skutočnosti vyhovuje aj R. Ficovi a aj Tebe Vladko, takže ona by bola dobrá viesť SNS, že čo Vy poviete ona by to vždy pre Vás urobila. A ma dobrý kontakt ku jednému diplomatovi pod menom A.U. s ktorým sa radí ako vyhodiť J. Slotu z čela SNS atď atď atď...

Prepáč Vladko, že nejdem do podrobnosti a ďalších detailoch, ale ako som Ti sľúbil, že čo sa týka tých ďalších zlých správ tak sa budem snažiť byť veľmi STRUČNÝ, nuž to len Ti ukázať, ako som sa na Teba "nasadil" a pozorujeme Ťa so zväčšovacím sklom, tak by Ti mohlo byť teraz jasné, že si si našiel ""najlepšieho" "kamaráta" o akom si ani nesníval. Lebo písať Ti ďalej o tých Vašich politických plánoch je mne na bluvanie, aká ""chudoba"" je zakorenená vo Vašich slov. hlavách lepšie povedané v Tvojej, Tá Tvoja hruštička to nazývala BAHNO. Potom uvidíme kto a koho bude kriminalizovať!!!  
                    
Vladko MEČIAR, ešte niečo som Ti tu zabudol ""nadškrtnúť,"" ohľadom tej Vašej spoločnej "dohody" s tým K...... R. Ficom, z jednej strany toho J. Slotu kriminalizovať a z druhej strany "protektovať" p. prezidenta I. Gašparoviča a o jeho známych finančných podfukoch a rabovania Slov. národa budete spoločne mlčať ako napríklad BMG,HORIZONT 700 miliónov Sk, privatizácia a vytunelovanie NAFTA Gbely V. Poorom, kde bol I. Gašparovič takým "tichučkým spoločníkom "atď atď atď,
kde ku porovnaniu v minulostí tunelovanie štátneho slov. majetku a financií cez malého Kováča s pomocou starého Kováča (už v tom čase ako Prezidenta), bola v skutočnosti malicherná záležitosť a ako si sa Ty NADRAPOVAL, a teraz Ty Vladko takéto veľké finančné svinstvá a finančnú kriminalitu I. Gašparoviča kryjete,? s Róbertom FICOM.? No to bude ""srandy"" Vladko Mečiar za 14-dní.

Takže keď ide o Vaše politické teplé miestečká a tunelovania hocijakého štátneho projektu, tak ste jedna rodina, presne ako vtedy ohľadne tej diamantovej bane v Južnej Afrike a všetci do jedného držíte do hromady a v tom momente každý z Vás kradne čo sa len dá a keby ste tu diamantovú baňu boli kúpili cez mňa, tak dnes s mojou pomocou špeciálne vyvinutých rozličných brúsení, čo sa týka drahokamov a cez moje inter. kontakty odborníkov a nie blbcov ktorí si myslia, že všetko vedia by ste mohli mať už dnes bilióny a bilióny US $ zisky z tej bane a Vaše cesty a diaľnice by boli dnes vydláždené zlatom (pozlátené), ale, Bohužiaľ, Vy ste len lacní zbojníci a naďalej ostanete. A ja som sa na tých drahokamoch  stal veľmi bohatý a dnes som všetky moje internacionálne obchody popredal a roky a roky sa zaoberám so slovenskými politickými podvodníkmi, a ďalších 20-rokov (a budem sa s "Vami zaoberať," keď to bude za potreby! A ešte dnes a ani za 20 rokov nemusím kradnúť alebo tunelovať štátne projekty aby som sa uživil finančne ďalších 20 alebo viac rokov dopredu, ako to Vy musíte robiť a nazývate sa jeden druhého ""veľkoobchodníci."" Ale keď ten Brusel za chvíľu prestane dávať tie peniažky a tá Svetová Banka Vám tiež nedá viac tie ""pôžičky,"" lebo zistia že Vy sa nikdy nedržíte na podpísané zmluvy, tak ako to zbadal aj ten Brusel, že aký ste Vy ľudia (pred nedávnom) keď sa to týkalo trošku peňazí, aby ste dali späť do spoločného hrnca (Fondu) ako ste ukázali Bruselu ten Váš ""postoj."" ku Grécku. Ale ako som už spomínal na začiatku tohto môjho listu, že v jednom Bruselskom departmente som Vám už ""pohnojil"" Vašu ""ČEST"" (lebo Vy ste sa ma pokúšali v Luxemburgu kriminalizovať) nuž a teraz ste si sami pohnojili tú Vašu česť cez toho Vášho nafúknutého sopliaka Ivana MIKLOŠA a tak si myslím že ten koniec už stoji pred Vami.

ešte som sa chcel vrátiť k tomu bodu "Mercedes," keď sa ten Tvoj šofér p. D. Humaj rozpamätá na mňa, na toho p. v obleku a kravate, ktorý ho vyzdvihol u toho jeho alebo lepšie povedané Tvojho nákladiaku, aby išiel so mnou na kávu, tak toho Mercedesa som už asi pred 1 a pól rokom predal (pre Tvoju infor.) a kúpil som si ďalšieho Mercedesa tej väčšej klasy, ťažkého a veľmi rýchleho a nového s extra športovým AMG vybavením, či z vnútra alebo zvonku a od super navigácie, internetu, telefónu a ja sám ani neviem, čo všetko tam je, až po vyhrievané kožené sedačky, atď atď a ten Mercedes tiež nežerie  listy zo stromov a sedí na diaľnici aj pri vysokej rýchlosti ako prišrobovaný a hromadu ľudí sa po tom Mercedesu obzerajú keď človek v ňom jazdi po Luxemburgu alebo niekde inde.

Prepáč, že Ti nemôžem dať tie presné technické detaily ohľadne Mercedesu ale to nemôžem kvôli Tvojim ""nebezpečným Lexovcom-štb-akom-SIS-špeciálnych agentoch ako bol ten Váš Magala,"" aby sa im ešte náhodou ""nezapáčil"" tak preto som dal už dopredu urobiť protiopatrenia a v garáži som dal namontovať tichý alarm ktorý okamžite zvoní špeciálnym zvonením jeden z mojich handy-telefónov (špeciálnych) keď by niekto otvoril tu garáž, bez môjho dovolenia a nehovoriac o tých rozličných alarmoch, čo ma sám ten Mercedes a určite si vieš predstaviť čo by sa mohlo stať tým Tvojim Lexovcom, ktorých by som "načapal" v garáži alebo nejakých ktorí sa budú "ponevierať" okolo tej garáže, no to by som si znovu ""zacvičil"" ako kedysi, keď som ešte pracoval pre tu bielu vládu v Afrike, lebo ja som v mojom živote nikdy  nepotreboval žiadnu ""HRUŠTIČKU"" aby ma bránila, ako Teba bránila tá pani na tu priloženej fotke, s tým jej foťákom. Ale až prídeš ku mne kvôli "nášmu obchodu" za tých 14-dní, tak ťa povozím v poriadnom aute Mercedes, aby si vedel, aké Mercedesy si kupujú ľudia, ktorí nie sú odkázaní na stále kradnutie zo slovenskej štátnej pokladnice alebo ako to vy po DOKTORSKÝ nazývate tunelovanie nie kradnutie.

Vladko Mečiar a ešte niečo pred tým než pridám ku uzáveru mojej "obchodnej ponuky," (aby si nemusel v krátkom Čase EMIGROVAŤ zo Slovenska, aby si si zachránil teoreticky Tvoju vlastnú kožu pred Justíciou), tak Ti tu prikladám 4-str. vytiahnuté z Internetu 23/03/2010
príloha č.5" pod menom Diamantová baňa v JAR a tam som Ti označil tú časť 11-tu ktorú Ti ""do poručujem"" aby si ju prečítal, aby si vedel s kým mate dočinenia a s akými chlapcami"" mate dočinenia, a tam je aj ten list pre toho v hlave chudobného Róberta FICA, a tým pádom budeš vedieť, že prečo "Vaši" vysoko postavený úradníci v Luxem. všetci si zmenili ich názor o Vás a o mne a v tichosti rozprávajú; že tá slovenská banda ""našli"" alebo trafili toho naj. naj. naj. "'najlepšieho"" nepriateľa o akom ani nesnívali!!! (Síce Vladko musím sa ťi priznať, že ja neviem o kom oni rozprávajú a koho oni myslia, ale možno Ty budeš vedieť koho oni myslia?? pri ich tajných výkladoch.)
A na tej ČASTI 11 pod Autentickými dokumentmi s komentárom sa nachádza ten hore spomínaný list Ficovi, ktorý teoreticky ""nadul  gate"" tej nejakej ""Svetlanke"" a nejakému Fickovi ktorý nosí ešte plienky a ani o tom sám nevie. A označil som Ti tam aj ako si môžeš ""privyrobiť""' ešte aj 100-tisíc Euro, tam tá moja "ponuka" teoreticky beží a tam máš aj moju adresu a aj moje tel. číslo a v tom Ficovom liste z 8/Apríla/2009 sa nachádza ta moja adresa tiež a aj telefón.

Nuž keď si tento krát budeš chcieť ""zarobiť"" 100-tisic Euro, tak musíš tie "koľajnicové výhybky" (ako dobrý výhybkár už 20 rokov) zmeniť, aby išli z táboru ""Pionierov"" do táboru dozretých mužov, ale ja si myslím že pre Teba ako ""experta"" na koľajnicové výhybky by to nemal byť problém, veď Ty keď si využil každého svojho bývalého kamaráta alebo človeka ktorý Ti pomohol, tak buď si ho cez nejakú chudobnú kriminalizáciu dal zavrieť alebo si ho nakopal do prdele, aby sa viac neukazoval pri Tebe ako napríklad tu chuderku ""HRUŠTIČKU"

Takže keď budeš behom tých 14-dni"huževnaty a ambiciózny" ako ta hruštička vždy pre Teba bola, tak nielen že si môžeš privyrobiť síce chudobných 100 tisíc Euro ale môžeš si zachrániť aj Tvoju firmu s nákladiakmi pred zánikom.

A ako sa ""rozrástla"" ta moja internetová stránka "www.diamantovabana.sk" ako epidémia chorobná po 3.920 rozličných iných kanálov po celom svete si môžeš aj sám prečítať v priložených 7-stran na ktorých je aspoň 127 tých rozličných kanálov vytlačených a to
príloha č.6"
ten papier bol vytiahnutý z internetu nejako koncom minulého roku 2009 a že ako sa to po celom svete rapídne rozmnožuje od konca minulého ro­ku do 28/04/2010 teoreticky len za 4-mesiace tak Ti posielam len jednu stránku ktorá bola vytiahnutá z Internetu toho 28/04/2010 kde stoj i čierne na bielom 6.850 rozličných kanálov existuje  čo sa niekde zmieňujú o tej diamantovej bane čo slovensky eštebáčky politici vlastnia a napchávajú si ich vlastne vrecka.]

príloha č.7"

A na tom mojom kanále "www.diamantovabana.sk" do dnešného Času je nejako cez 135.000,-návštevníkov, a keď spočítaš tie ostatne kanály čo o Vás dnes už píšu že každý z nich ma svojich návštevníkov, tak o Vás dnes už vyprávajú niekoľko miliónov ľudí po celom svete!!! Vladko vieš ako to mňa teší? to je  "sranda"!

V prípade Tvojej neovládateľnej zlosti sa dotkneš hocijakým spôsobom alebo to necháš urobiť niekoho aby sa dotkli pána V. Pavlíka alebo tých iných ľudí Čo tomu V. Pavlikovi pomáhajú (tých nebudem menovať). Tak pre Tvoju informáciu ja mám veľa takých Pavlikov, čo sa mi ponúkajú denne že mi budú pomáhať a títo ľudia (novy Pavlíkovci) rastú takmer denno- denne, a mne píšu listy. Ale čo ťa chcem upozorniť keby si sa dotkol toho V. Pavlika alebo sa mu niečo stane, tak okamžite Tvoj nákladiak ktorý sa bude nachádzať v západnej  Časti E/U bude od colníkov skonfiškovaný kvôli „Šmuglovaniu“ nelegálneho a drahého materiálu čo ty cely čas rozvážaš po záp.  časti E/Únii--ako ten Martimex kontainer!! som totálne presvedčený že tí colnici aj nájdu ilegálne veci na tých Tvojich nákladiakoch. Keď ste chceli ísť takýmito metódami dopredu, tak ja ti predvediem kto koho bude kriminalizovať! A čo sa tyká toho kanálu, dúfam Že ti  to je jasne, že z toho kanálu mame hromadu diskov cez ktoré sa ten kanál dá obnoviť hoci kde na druhom konci sveta okamžite a tak či tak ten kanál je tak príšerné rozmnožený Že to nie je možné ho zlikvidovať a v prípade,  že by si sa dotkol toho kanála, tak žiaden Tvoj nákladiak nebude sa viac po západnej E/Únii pohybovať to Ti môžem už dnes garantovať, chceli ste mať otvorenú vojnu so mnou tak ju mate!!!

Ale tých 14-dní ja určite vydržím na Tvoju správu alebo žiadnu správu.
Takže, ukončím tento môj list s tými istými ""pedagogickými slovami'."' ako vždy ukončoval svoju """prísne tajnú telefonickú pedagogickú reč """J. Ďurechovi, keď ho (Ďurecha) '"poúčal, ako ma aj kriminálne a protizákonné jednať a cigániť na Juhoafrickom sude (ohľadne tej diamantovej bane a Martimexu) ten Váš krimi­nálnik a posledná ľudská Čvarga/spodina pod menom F. Dlhopolček,;;;

Tak pán Mečiar (Ďurech) to bude srandy a uvidíte ako im všetkým naduje gate !!!

(samozrejme) tým kriminálnikom!!! Nuž Vladko Mečiar, teraz vieš prečo používam to slovíčko SRANDA“,  to som sa naučil od tých Tvojich dvoch kriminálnikov!!! Ale pozor Vladko!!! aj to ako hromadu inej neopísateľnej kriminality a to kriminálne sprisahanie môžem kedykoľvek pred Justíciou dokázať!!! A tak isto Ti tu môžem sľúbiť že na tých dvoch kriminálnikoch som tiež ešte nezabudol,  ale ako som už spomínal,  tu niekde v tomto liste a som sa zato omlúval,  že mne to všetko len trošku trvá!!!

Tvoj ""najlepší  priateľ""

Veľavážený pán J. Petrov