"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

KOALÍCIA VEDENÁ BÝVALÝM KOMUNISTOM FICOM OBNOVUJE TOTALITNÝ REŽIM NA SLOVENSKU!

 Hrubá čiara za vyše 40 ročným obdobím  komunistického totalitného režimu  a úspešný ponovembrový majetkový puč priniesli bývalým komunistickým prominentom, ich prisluhovačom  a agentom Štátnej bezpečnosti  prístup k ekonomickej moci a majetkom o akých sa  im v čase reálneho socializmu ani nesnívalo. Ich blahobyt bol vykúpený biedou a utrpením tisícov slovenských občanov z ktorých mnohí svoj osud neuniesli a ukončili svoje trápenie sociálnou samovraždou.  Štatistiky týchto obetí spolu s obeťami tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti v dôsledku rozkrádania zdravotníctva a tým aj porušovania základného ústavného práva na dôstojný život a prístup k zdravotnej starostlivosti už prevýšili  štatistiky obeti fašizmu a komunizmu na Slovensku.

Po novembri 1989 KDH  a VPN   zaviedli  politický systém s prvkami korporatívneho fašizmu, likvidáciou poľnohospodárstva, zbrojárskeho priemyslu, zavedením divokej privatizácie a prania špinavých peňazí. Tento systém   Mečiarove  HZDS prepojilo s organizovaným zločinom a štátnym terorizmom. Dzurinda ho vylepšil   skorumpovaným výpredajom strategických podnikov  a princípom kolektívnej viny   všetky dlhy Mečiarovho bačovania  cez konsolidačnú banku hodil na plecia občanov. Dzurindov a Miklošov cynizmus a americké riťolezstvo výstižne charakterizoval Dzurindov výrok pre mesačník euroREPORT  REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ!  Tieto experimenty na ľuďoch  a bezohľadnosť tzv. pravicovej vlády umožnili prevzatie moci boľševickej verbeži zo Smeru s farizejským názvom –sociálna demokracia, ktorá tieto metódy sofistikovane zmiernila a uzákonila.  Táto Ficová falošná hra je rovnako ako každý podvod na občanoch predurčená k odchodu na politické smetisko.  Fico si to uvedomuje a po neúspešnej prezidentskej kandidatúre mu neostáva nič iné len pokračovať v tejto hre aj naďalej, ďalšími falošnými sľubmi. Politická sila Smeru-SD, postupom času stále slabne a koalícia s Bugárovým Mostom-Hid a Dankovou SNS je  aktom zúfalstva Smeru-SD, udržať sa za každú cenu pri moci, aby takto zabránil vyšetrovaniu jeho mafiánskych ministrov na čele s Robertom Kaliňákom.

V tejto fáze začína byť, po vstupe neštandardných strán, Kotlebovej  ĽS NS a Kollárovej Sme rodina do parlamentu,  koalícia na čele so Smerom-SD nútená postupne obmedzovať základné demokratické princípy a nahrádzať ich  praktikami totalitných režimov, čím sa opäť potvrdilo, že nikdy nebude zo psa slanina a z komunistu Fica demokrat.  Ficov Smer-SD, Most-Hid a SNS sa týmto stali výsledným produktom ponovembrového korporatívneho fašizmu na Slovensku.  Fico, Danko a ministerka Žitňanská robia rovnakú chybu ako komunisti v bývalom Československu, ktorí zaslepene verili, že propagandou a represiou zmenia myslenie verejnosti. História potvrdzuje, že výsledný efekt je vždy opačný. Čím viac komunisti ľudí školili a zastrašovali,  tým viac boli nenávidení.

Protiextrémistický zákon  a trestné stíhanie občanov za vyslovenie názoru, bez ohľadu na to, či je tento názor prijateľný v rámci tzv. politickej korekcie, ktorá nahradila cenzúru, je charakteristickým znakom každého totalitného režimu a diktatúry, medzi ktoré patrili v minulosti, fašisti, nacisti komunisti a vojenské diktatúry. Týmto sa Ficova koalícia dostáva na rovnakú úroveň a Slovensko sa stáva policajným štátom a totalitným režimom v Európe.
Skutočnosť, že trestne stíhaní sú dokonca aj poslanci NR SR a polícia zasiahla priamo počas rokovania výboru na pôde Národnej rady SR je začiatkom obmedzovania práva občanov na slobodu názoru a kauza porušovania listového tajomstva v NR SR neveštia pre Slovensko nič dobré. Nie je vôbec podstatné, že trestne stíhaní sú poslanci za ĽS NS, dnes to budú oni a zajtra to môže byť ktorýkoľvek občan na Slovensku.  Žiaľ Slovákov viac ako obmedzovanie ich práv a zavádzanie policajného štátu zaujímajú majstrovstva sveta v hokeji a jedinou zo známych osobností, ktorá našla odvahu  sa ozvať bol Oliver Andrásy, ktorého vzápätí kritizovala rektorka policajnej akadémie.
http://www.hlavnespravy.sk/oliver-andrasy-trestne-stihat-ludi-za-nazor-je-chore-dostavame-sa-extremistickeho-rezimu-aj-komunisti-fasisti-zatvarali-za-nazory/987756  Oliver Andrásy: Trestne stíhať ľudí za názor je choré. Dostávame sa do extrémistického režimu. Aj komunisti a fašisti zatvárali za názory.

            Bohužiaľ, sklamal ma postup predsedu  ĽS NS Kotlebu, ktorý sa údajne pre chorobu nezúčastnil v nedeľu 30. apríla 2017 v TV TA3, kde mal možnosť brániť nielen svojich poslancov ale hlavne postaviť sa proti návratu totalitarizmu a policajného štátu na Slovensku. Na webovej stránke ĽS NS som nenašiel vysvetlenie o akú chorobu išlo a kedy Kotleba vystúpi v TA3.
Dlhodobo sledujem politiku ĽS NS, jej pasivitu a absenciu adekvátnych reakcii na snahy vládnej koalície o jej eliminovanie a tiež Kotlebov vlažný postoj k prijatiu účinného zákona o preukazovaní  majetku a jeho navrátení štátu.  Ak  nie je opodstatnené podozrenie, že sa Kotleba prispôsobil systému a prijal jeho hru, kladiem si otázku, prečo sa nechá sústavne nálepkovať ako fašista  a nepovie nahlas to, čo neustále už roky pripomína Vladimír Pavlík?  Čoraz viac som presvedčený, že Kotleba má zo strany systému priložený nôž pod krkom, pretože Kaliňákove ministerstvo vnútra ho môže zrušiť tesne pred voľbami, keďže im k tomu sám dáva zámienku ako napríklad  šekmi na sumu 14 88 eur. Neverím, žeby v ĽS NS boli hlupáci, ktorí by nenašli 12 eur a ktorí by nevedeli, čo bude v médiách nasledovať po prezentácii šekov na túto sumu.  

Pripomínam preto nielen ĽS NS ale všetkým občanom tieto základné fakty!

Fašizmus nie len ideológia ale hlavne  fašistická prax!
Na Slovensku jediným porazeným ekonomických zločinov spáchaných po novembri 1989 ostal vlastný národ. Nebojme sa povedať, že zbohatnutie malej menšiny na úkor drvivej väčšiny je fašizmus! Fašizmus bez koncentračných táborov a plynových komôr.  Nestotožňujem sa s názormi Havrana ale nemožno  s ním nesúhlasiť keď v diskusii so Sulikom povedal, že  aj fašizmus sa vyvíja a to, čo pre fašizmus platilo v období 30. a 40. rokov, je dnes inak. A teda, že fašizmus nikdy neprichádza v rovnakej podobe, ale prispôsobuje sa dobe.  Rasovú ideológiu nacistov a triednu ideológiu komunistov nahradila ideológia európskych politikov, ktorískĺzli do predstavy, že ÚSPEŠNÝ A MAJETNÝ ČLOVEK  JE NADRADENEJŠÍ.“

Na rozdiel od tých čo fašizmus len verbálne propagujú, slovenskí politici  Slovenský ponovembrový ekonomický fašizmus na vlastných občanoch aj v praxi realizujú.

Dozrel čas, aby pôvodný text § 260 Trestného zákona – Podpora a propagácia hnutí smerujúcich k potlačeniu práv a slobôd občanov  bol rozšírený o nasledujúci text: Kto z titulu politickej moci používa a realizuje fašistické metódy na vlastných spoluobčanoch hlavne cez ekonomiku, potresce sa odňatím slobody...

Pripomeňme si nevinné obete dohnané k samovraždám zo strany politických zločincov z ponovembrových vlád a parlamentov od roku 1989? Odpoveď je vcelku jednoduchá. Skutoční fašistickí tyrani, likvidátori a vrahovia slovenského národa nenosia žiadne uniformy, ale drahé obleky šité na mieru a sedia vo vláde a parlamente. Oni fašizmus propagovať nemusia. Veď oni ho priamo realizujú. A ešte jeden dodatok. Kto iného k samovražde doženie, je vrah!
Smrť nevinných je odporný zločin v každom režime

Čo si nedovolil hitlerovský nacizmus, ani vojnový slovenský štát voči svojim občanom, to je normálne v ponovembrovom  Slovensku. Zatiaľ čo nacisti likvidovali príslušníkov iných národov, ponovembrové vlády ekonomicky likvidujú vlastných občanov, ktorých nedokážu ochrániť pred sudcovskými a exekútorskými netvormi ponovembrového slovenského typu a najzvrhlejším ľudským odpadom, aký existuje v zločineckom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku. Pričom prezident vojnového Slovesného štátu aj v  ťažkých vojnových časoch dokázal ochrániť majetok – dedičstvo slovenského národa, vybudované generáciami, na rozdiel od ponovembrových vlastizradných gaunerov z vysokej politiky, ktorí ho za lacný peniaz rozpredali, darovali cudzine a sebe samým, hoci tu nič nevybudovali.

          Nikdy nebude možné odpustiť ani zabudnúť, ako vyzlečené slovenské ženy – matky, niektoré aj s nemluvňatami, čakali pred otvorom horiacej vápenky aby ranou do tyla od gardistických vrahov spadli do horiacej vápenky. Keď im boli z náručia vytrhnuté ich nemluvňatá a následne usmrtené, z toho šoku a hrôzy ošediveli a niektoré sa zaživa vrhli v šoku do vápenky. Dnešní  sofistikovaní zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov typu HZDS, Smeru, SDKÚ a SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMK  a im podobných už nepotrebujú vápenky, ale cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy a nimi tvorenými zákonmi, sofistikovaným spôsobom likvidovali mimo iného aj slovenské ženy a deti.

          Arizátori, konfidenti gestapa, gardistickí vrahovia z obdobia vojnového Slovenského štátu, vrahovia z KSČ a ŠtB z 50. rokov minulého storočia, či normalizátori po auguste 1968, ich gény má v sebe drvivá väčšina ponovembrových politikov, ktoré sa opätovne prenesú dedením na ich deti a vnukov. Počty ich nevinných obetí od novembra 1989, či už cez fyzické likvidácie alebo likvidácie duševné, spojené s likvidáciou rodiny, smerujúce k postupnej likvidácii vlastného národa, zaradilo Slovensko nielen medzi najsmradľavejší a najzločineckejší odpad v Európskej únii, ale aj v celej Európe.   

         Doteraz ešte žiadny politik a ekonóm na Slovensku, ale ani zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, nerozobral mimoriadne aktuálny problém, či je nejaký rozdiel medzi rozkradnutými miliardami, a miliardovými pôžičkami zo zahraničia, cez ktoré Slovensko už prakticky stratilo ekonomickú, politickú, občiansku a štátnu suverenitu. STALI SME SA VOPRED PRIPRAVENÝMI POKUSNÝMI KRÁLIKMI SOFISTIKOVANÉHO FAŠIZMU CEZ EKONOMIKU!

Kornel Danis
maj 8. 2017,
Ontario Kanada


https://www.protiprudu.org/ako-sa-moze-mazurek-vyhnut-vazeniu/

Ako sa môže Mazurek vyhnúť väzeniu

https://www.aktuality.sk/clanok/466249/komentar-daga-danisa-to-co-robia-matovicovi-je-nehoraznost/

Komentár Daga Daniša: To, čo robia Matovičovi, je nehoráznosť

   PRINT RSS

Hlavná stránka