Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Prezidentka Čaputová za pomoci orgánov činných v trestnom konaní, súdov, riťolezeckých médií, už nechce byť najviac prenasledovanou a hanobenou občiankou

  
          Hoci naša Zuzanka je hlavou štátu, mimo vyplakávania a sebaľutovania svojej vlastnej osoby jej neprekáža, že ponovembrové Slovensko je nielen najzločineckejšie po ekonomickej línii, ale aj v zločinoch proti ľudskosti, pokiaľ to porovnám s obdobím od roku 1946 do roku 1989. Objavili a začali sa realizovať také zločiny nielen ekonomické, ale aj zločiny proti ľudskosti, ktoré dovtedy neexistovali, pričom boli a sú mimoriadne sofistikované a zákerné. Za jeden z najzvrhlejších možno považovať ZAVEDENIE NACISTICKÉHO SYSTÉMU KOLEKTÍVNEJ VINY NA NEVINNÝCH, KEĎ NÁSLEDKY ZA EKONOMICKÉ ZLOČINY ZO STRANY SMRADĽAVÝCH VYVRHEĽOV Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV SA PRENIESLI NA NEVINNÝCH OBČANOV, PRIČOM SOCIÁLNE SAMOVRAŽDY SA STALI REALITOU. Paradoxne, v mlčaní aj o týchto zločinoch si Čaputová s Ficom porozumeli. Aj keď medzi Čaputovou a Ficom, odkedy sa menovaná stala prezidentkou, hlavne zo strany Fica, dochádzalo k rôznym obvineniam, skúsme si položiť otázku – je lepšie byť americkou a Sorošovou agentkou, alebo masovým vrahom pri vykrádaní slovenského zdravotníctva, realizované gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie? Alebo to považovať za odporné zločiny, aj keď NIE V ROVNAKOM PREVEDENÍ?
Ako by sa Čaputová tvárila, ako by to prežívala, pokiaľ by voči nej, jej deťom, jej rodičom, realizovali také obludnosti ako voči mojej osobe?
          K tomuto podnadpisu prikladám malú časť toho, ako sa likvidovala moja osoba, čo sa o mne verejne šírilo, ako aj o mojich rodičoch, pričom mám dostatok dôvodov konštatovať, že sa to robilo s vedomím a podporou štátnej moci.

Vladimír Pavlík
Išiel bývalý policajt Peter Sihelský dobrovoľne do skolabovania mojej osoby?
https://www.necenzurovane.net/cenzura_fb/cenzura13.html
 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka