Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Dosť bolo holokaustu cez zločiny proti ľudskosti typu tzv. nevyhnutých reforiem a cez vykrádanie zdravotníctva

Nevážený protislovenský ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, od roku 1993 do dnešnej doby ste dohnali cez zločiny proti ľudskosti, v rámci tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem a vykrádania zdravotníctva, minimálne o VIAC 20-30 tisíc nevinných ľudí k predčasnej smrti, ako bol počet Židov vyvezených vo vojnovom období zo Slovenska do plynových komôr, kde bol predčasne ukončený ich život. Hovorí sa o počte 60-tisíc.

Odvolávam sa na svedectvo niektorých židovských historikov zaoberajúcich sa holokaustom, ktorí došli k záveru, ŽE HOLOKAUST NEBOL LEN USMRTENÍM V PLYNOVEJ KOMORE, ALE HOLOKAUST ZAČAL UŽ VTEDY, KEĎ BOLI VOČI ŽIDOM PORUŠOVANÉ ZÁKLADNÉ ĽUDSKÉ PRÁVA A SLOBODY.

To znamená, že sem patria aj predčasne usmrtené a zomrelé nevinné slovenské obete od roku 1990 až po dnešnú dobu cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy a vykrádanie zdravotníctva. Aj keď zločineckí vyvrheli, sadisti a psychopati vedeli, že každoročne takto pripravia o život niekoľko tisíc nevinných občanov, NAPRIEK TOMU KAŽDOROČNE ZDRAVOTNÍCTVO VYKRÁDALI, PRIČOM VEDOME A CIEĽAVEDOME ZVYŠOVALI POČET OBETÍ, AJ ZA POMOCI A SPOLUPÁCHATEĽSTVA, TEDA MLČANIA, ČO VYZNIEVA AJ AKO PODPORA ZO STRANY MV SR A GP SR.

Dôrazne vyzývam všetkých doterajších členov ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj všetkých doterajších prezidentov, aby pripravili návrh na pamätnú tabuľu pre obete ponovembrového holokaustu, kde by bol tento text:

ODPUSTITE NÁM, VY, ŽIJÚCI, ŽE Z TITULU SVOJICH FUNKCIÍ SME REALIZOVALI TENTO DRUH HOLOKAUSTU NA VAŠICH NEVINNÝCH SPOLUOBČANOCH.

Záverom - Upozorňujem Kotlebu, Uhríka, Mazureka, ako aj ich komplicov z ĽS-NS, Republiky v NR SR, že pokiaľ by sa takéto niečo realizovalo, aby to NEprekrývali tým, že budú robiť verejné protesty na tému - AKO IMIGRANTI OHROZUJÚ SLOVENSKO.

Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby sa postavila do prvej línie, vyzývam amerického Antikrista aby ju podporil, vyzývam KBS, aby jej cez modlitby dodali silu.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka