Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Za koho nás považujú absolventi s vysokými školami ekonomického smeru druhu Ľuboša Pavelku?


          Nemusím tu rozoberať ekonomickú realitu, veď to, čo sa tu urobilo po tejto línii od roku 1990, ale hlavne od roku 1993, keď tlupy najsmradľavejšieho odpadu s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl tu založili akúsi nesvojprávnu skorumpovanú Slovenskú republiku, s jediným cieľom, aby získali rozkradnutím to, hoci na vybudovaní toho sa vôbec nepodieľali. Paradoxne zrazu ich osvietilo to najslovenskejšie, najnárodnejšie, najkresťanskejšie slnko, Boh a národ používali a používajú pri svojom bliakaní a tliachaní ako potravu. Kto boli a sú v skutočnosti nositelia tohto zla, bludov, ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti?

          Do úvodnej kategórie tohto smradľavého odpadu, ktorý sa zrazu povýšil na Bohov, národ, najslovenskejších Slovákov, aby takto zakryli svoju prednovembrovú zbabelosť, ožralstvo, eštebácke konfidentstvo, boli Vladimír Mečiar, Ján Slota, na ktorých bol nabalený ten najsmradľavejší a najzbabelejší, v mnohých prípadoch aj kolaborantský ľudský odpad.A tak to pokračovalo a pokračuje po nástupe každej koalície, keď zo štátneho rozpočtu, ktorý tu vytvárajú ľudia, tvoriaci ekonomické hodnoty, odvádzajúc samozrejme dane, najzločineckejšia a najzlodejskejšia profesia, zložená z ponovembrových vlád a parlamentov z toho, každoročne, ukradne 3-4 miliardy eur. No a keď to vynásobíme x 30 rokov, dostaneme sumu, ktorá tu samozrejme veľmi chýba. Suma až priveľmi vysoká.

          To čo sa každoročne rozkradne, samozrejme, chýba v štátnom rozpočte, a nahrádza sa to pôžičkami, cez ktoré sme postupne stratili nielen ekonomickú, ale aj štátotvárnu svojbytnosť. Z toho taktiež pramenia ďalšie negatíva, spadajúce do kategórie nielen ekonomických a politických zločinov, ale aj zločinov proti ľudskosti. Paradoxne ale, prakticky všetci títo zločinci a zlodeji sú známi aj ako majitelia honosných zbojníckych vŕškov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Hovorí sa o počte 4-5 tisíc, plus anonymní majitelia schránkových firiem. Pričom ale, všetko toto je postavené – vybudované z nakradnutého. Skutočný paradox, keď tí, čo tvoria hodnoty, musia obracať každé euro, pričom najsmradľavejší ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, tvoriaci len škody a rozvrat, žije v nadštandardnom blahobyte. Preto sa nečudujme, koľké tlupy gaunerov, hajzľov a ľudského odpadu by sa chcelo dostať nielen do tej najvyššej politiky, ale aj do tej krajskej, okresnej či obecnej.
Vzišli zo sluhovského, plebejského a zbabelého ľudského odpadu, tzv. národa, a preto sa aj takto voči nemu správajú, pokiaľ sa dostanú k politickým a ekonomickým korytám

Medzi najzločineckejšie spolčenie tohto smradľavého, sluhovského, vlastizradného odpadu v službách cudzej štátnej moci z ponovembrových vlád a parlamentov, patrí spolčenie s ekonomickými elitami, kde úplne cynicky všetky tieto ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, tak následky prenesú – hodia na nevinných občanov, ktorí, ako tzv. národ to pokorne a ponížene prijme.

          Za všetku túto ekonomickú elitu tu uvediem vyjadrenia renomovaného ekonóma Ľuboša Pavelku: -Slovensko pred sebou tlačí káru plnú dlhov, ktorú budú MUSIEŤ SPLATIŤ budúce generácie cez zvyšovanie daní, predlžovania veku odchodu do dôchodku, osekávania štátnych dávok či priškrcovanie vypočítaných, ako aj vyplácaných dôchodkov. (Takže si položme tú najzákladnejšie otázku, KTO TU TIETO DLHY VYTVORIL? Boli to občania, pardon, ponížené hoviadka tvoriace tzv. národ, alebo zločineckí a zlodejskí vyvrheli, masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov? Či je súčasťou ústavného sľubu, ktorí títo gauneri, hajzli a masoví vrahovia podpisovali pri nástupe do svojich funkcií, aby tu zrealizovali nacistický systém kolektívnej viny, kde následky za svoje ekonomické zločiny PRENESÚ na nevinných občanov? Ja osobne som v texte ústavného sľubu nič také nenašiel. – poznámka autora Vladimíra Pavlíka.) https://nazory.pravda.sk/dnes-pise/clanok/664628-kedy-zacneme-setrit/

Lenže tento renomovaný podporovateľ ekonomických zločincov Ľuboš Pavelka, pri ochrane a obrane smradľavého ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov ide ešte ďalej. Citujem: - Slovensko ŽIJE NAD POMERY od svojho vzniku. HDP na obyvateľa v parite kúpnej sily máme v EÚ druhý najhorší hneď po Bulharsku, teda sme druhá najchudobnejšia krajina únie. S lepšími zajtrajškami sa nepočíta ani od roku 2024, keď plánujeme rekordný deficit verejných financií vyšší ako 6% HDP.
(Takže si opätovne položme otázku, KTO NA SLOVENSKU ŽIJE NAD POMERY od jeho vzniku?
Čia je to vina, že sme druhá najchudobnejšia krajina únie po Bulharsku?
Či hlavnými vinníkmi sú občania?
Nie náhodou skutočnými vinníkmi je smradľavý zločinecký a zlodejský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, tieto tupohlavé, vlastizradné, korunované a nesvojprávne hovädá a kravy?– poznámka autora Vladimíra Pavlíka.)

Vyzývam, všetkých čo žijú na Slovensku nad pomery, aby sa obrátili na tohto ekonomického génia, ktorý v duchu revolučných kapitalistických tradícií šírí ekonomickú demagógiu na Univerzitre Komenského v Bratislave. Uvádzam jeho mailovú adresu: lubos.pavelka@euba.sk

Ekonómovi Pavelkovi odporúčam, keďže nedávno sa oslavovalo 30. výročie vzniku Slovenskej republiky, aby študentom vysvetlil ako je možné, že komunisti za 40 rokov dokázali postaviť na nohy vojnou zničenú ekonomiku zatiaľ čo ponovembroví privatizéri a politickí zločinci dokázali za 30 rokov všetko len rozkradnúť a zničiť. Zatiaľ čo komunisti tu zanechali rozsiahlu bytovú výstavbu, (mimochodom byty, ktoré komunisti doslova rozdávali v rámci tzv. náborového sa dnes predávajú za nehorázne ceny) materské školy, školy, nemocnice a fungujúce fabriky, súčasné zberby dokázali vybudovať len luxusné rezidencie a zbojnícke vršky obohnané betónovými múrmi s kamerami.

Vladimír Pavlík


Eurostat 

Pozrime sa na najobľúbenejší štatút minulého mesiaca
 V EÚ bola v roku 2022 #HDP na obyvateľa vyjadrená v štandardoch kúpnej sily (PPS) najvyššia v:
 Luxembursko (161 % nad priemer EÚ)
 Írsko (134%)
 Dánsko (36%)
Najnižšie v:
 Bulharsko (41 % pod priemerom EÚ)
 Slovensko (33%)
 Grécko (32%)
A čo vaša krajina
 https://europa.eu/!FDYxrn
#EurostatTopPosts 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka