Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Bola to úmyselná podpora Západu hitlerovskému nacizmu pri vyhladzovaní Židov? 

    

          Jedná sa o ojedinelý prípad, ktorý možno prirovnať k rarite či paradoxu. Židovská väzenkyňa natvrdo obvinila západných spojencov, dokonca v knihe, ktorú uverejnila ako autorka, s priamou podporou Židovského múzea v Prahe a Židovských obcí Brno. Toto svedectvo bude uverejnené na konci tohto článku, odrazím sa od jednej otázky, čo vlastne títo Židia, ktorí boli obeťou holokaustu, teda jeho záverečnej fázy – čo vlastne oni urobili, alebo, ako ublížili nemeckému nacizmu? Či aj tí radoví muži, ženy, starí a nevládni, vrátane detí, to všetky tie milióny boli bankármi, kapitalistami, krčmármi.....?

          Pozorne som študoval v akom stave bola politická, ekonomická a finančná situácia, keď Nemecko skončilo v poli porazených v prvom vojnovom konflikte. Ako a z akých dôvodov v tejto krajine vznikol nacizmus, odkiaľ prišli tie milióny a milióny na rôzne uniformy pre milióny nacistických odnoží, teda vyznávačov tejto ideológie, vrátane pre státisíce detí, dorastu, cez ktoré sa budovala nová armáda, popri tej, už existujúcej? Odkiaľ prišiel ten prvotný kapitál, aký bol jeho hlavný dôvod, komu mal poslúžiť? Hovorí sa všeličo, napríklad aj to, že Svetové židovstvo na vrchole tejto pyramídy, nejaká židovská odnož stála za týmto kapitálom, ktorej cieľom bolo, poviem tak slušnejšie, upraviť populáciu radových Židov, práve cez nemecký nacizmus. Potom je tu aj ďalšia závažná otázka, pre koho, v prospech toho bol rozvíjaný vojnový priemysel? Zaručene nebol pre sklady. Keď si položíme ďalšiu otázku, že Svetové židovstvo bolo hybnou pákou v Amerike, Anglicku, ktorá krajina im už v tom období, teda už pred VOSR, ako aj po nej ležala najviac v žalúdku, práve pre ich nerastné bohatstvo, ktoré bolo nekonečné? Nebol to náhodou Sovietsky zväz, ktorý chceli kolonizovať tak ako 100 rokov pred tým Afriku a Áziu kvôli ich nerastnému bohatstvu a lacnej a otrockej pracovnej sily?

          Možno mnohí budú mať pocit, že pletiem piate cez deviate, alebo hrušky s jablkami, ale tá základná podstata sa nedá spochybniť, a to, že pre každý kapitalistický, fašistický a nacistický systém, bol a je radový občan len a len odpadom. Nakoniec keď vidíme slovenskú realitu po Novembri 1989, nemáme jasné dôkazy?      

Záverom citát z autentického dokumentu: mám pred sebou knihu písanú v češtine Moje dlouhé mlčení. Napísala ju Židovka, ktorá dnes žije v Brne – Erika Kelermannová-Bezdíčková. Kniha bola vydaná v roku 2010 v Brne a vyšla s podporou Židovského múzea v Prahe a Židovských obcí Brno. Na strane 34-35 píše – Dodnes nemôžem odpustiť Spojencom, ktorí boli informovaní, čo sa v Osvienčime robí a transportom v roku 1944 MOHLI ZABRÁNIŤ, že nevypočuli varovanie židovských organizácií, ktoré ich upozorňovali, že Nemci nemajú možnosť voziť Židov z Maďarska a zo Slovenska do poľského vyhladzovacieho tábora autobusmi a ich JEDINOU ALTERNATÍVOU sú koľaje. Naliehali, nech bombardujú železničné trate, informovali, že Osvienčim, kam transporty idú, JE LIKVIDAČNÝ TÁBOR, kde sa ľudia ako na bežiacom páse ZABÍJAJÚ v plynových komorách. Spojenci to nikdy neurobili, trať bola funkčná až do konca vojny. Prečo? NA TO DOPOSIAĽ NIKTO NEODPOVEDAL.

 

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka