Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Z akej doliny Pellegrini stiahol Zuzanu Dolinkovú?

   

Po pretiahnutí masového vraha našich lesov, nagélovanéhoexministra hospodárstva Žigu zo Smeru, nemyslím sexuálneho, do svojej politickej čeliadky menom Hlas, mám taký dojem, že ho k tomu viedli zištné ciele. Veď tento masový vrah našich lesov dokázal svoje hospodárske zločiny spojiť aj s nadštandardným prospechom, samozrejme pre seba samého. Pokiaľ by tak neurobil, tak by nemal právo sa nazývať sociálnym demokratom.

Ktovie či Peťulienkovi nezačali prekážať aj reči šíriace sa na verejnosti, internete, facebooku, že je orientovaný len na mužov, však je to jeho ľudské právo, rozhodol sa načrieť do ženskej komunity, a kde sa vzala, tu sa vzala, zrazu sa podpredsedníčkou Hlasu-SD stala Zuzana Dolinková. Nechce sa mi skúmať, odkiaľ ju vyhrabal, ale dopredu hovorím, že nenaletím na žiadne konšpirácie, že táto ctihodná žena má lesbickú orientáciu. Mne skorej vadia na nej dve veci: buď si myslí, že je tak múdra, alebo, že všetci Slováci trpia zábudlivosťou, spojenej s debilitou, ktorí sú v situácii, že piliny a otruby získali väčšinu nad ich mozgovou kôrou.

          A tak nám začala chrliť oheň a síru, nad katastrofálnou situáciou v našom zdravotníctve, vinu našla vo viacfunkčnom Eduardovi Hegerovi, nezabudla apelovať na prezidentku Čaputovú, no ani jedno jediné slovíčko, ani pol slova o tom, že strana Hlas bola súčasťou čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, masových vrahov, ktorí nielen vykrádanie zdravotníctva, ale aj počet nevinných, predčasne zomrelých obetí, dostali na samotný vrchol. Boli to práve oni, a nikto iní, len oni, ktorí za týmto účelom založili GANG toho času skapatéhoPašku, z čoho mali aj oni primerané benefity.
Ukážka jej skvostov

. Zdravotníctvo podľa nej nie je pre terajší kabinet prioritou.Podpredsedníčka mimoparlamentného Hlasu-SD Zuzana Dolinková vyzvala dočasne povereného premiéra Eduarda Hegera, ktorý riadi aj rezort zdravotníctva, aby riešil problémy v systéme. Treba podľa nej okrem iného uvoľniť zdroje do ambulancií, ale aj plniť milníky v rámci plánu obnovy. Uviedla to na piatkovej tlačovej konferencii.  
"Zdravotníctvo na Slovensku kolabuje. Pre pacienta to znamená, že zdravotná starostlivosť, ktorá je potrebná, adekvátna, dostupná, moderná a ktorá je garantovaná Ústavou SR, za chvíľu pravdepodobne nebude na Slovensku dostupná," skonštatovala. Dolinková súčasnú vládu skritizovala za nečinnosť
Podotkla, že sa stále nevyriešila situácia v ambulantnom sektore a niektoré ambulancie podľa nej stále vyberajú poplatky. Upozornila, že sa posunul termín vyhodnotenia výzvy z plánu obnovy na menšie investičné projekty. Od Hegera preto žiada vysvetlenie. Skritizovala aj meškanie pri niektorých ďalších projektoch z plánu obnovy. Dolinková apeluje tiež na prezidentku SR Zuzanu Čaputovú, aby sa aktívnejšie zaujímala o rezort zdravotníctva.
"Heger je za tento rezort zodpovedný a evidentne sa mu tento rezort rozsypáva pod rukami," dodala.Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR pre TASR reagovalo, že na základe dohody o zvýšení platieb pre ambulancie o 283 miliónov eur sa od januára uzatvárajú nové dodatky s poskytovateľmi.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka