Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Nevážení zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči, tupohlavé hovädá a kravy z dnešnej koalície, ktorí ste okradli Považskú Bystricu o TRI milióny a všetky obce, dediny, mestá, okresy a kraje patriace pod konkrétne samosprávy na Slovensku o stovky miliónov eur

   

          Pokiaľ prejdem k meritu veci, čo som napísal v nadpise, tak sa vrátime do minulosti, kedy zbabelé prednovembrové občianske hovná typu Mečiara, Slotu a neoboľševickej prašiviny, ktorá sa premenovala na SDĽ, ktoré pocítili po Novembri 1989 stať sa najslovenskejšími Slovákmi, najnárodnejšími národniarmi sa rozhodli založiť akési zvrchované Slovensko. Skutočným a prvoradým dôvodom bolo, aby ho mohli rozkradnúť, vytunelovať, zničiť prosperujúce podniky, ktoré najskôr za babku sprivatizovali a robotníkov vyhodili na dlažbu. Dnešná realita po necelých tridsiatich rokoch je krutá – MÁME ÚDAJNE ZVRCHOVANÉ A SVOJPRÁVNE SLOVENSKO, ALE JEHO OBČANOM TU PRAKTICKY NIČ NEPATRÍ. Prakticky všetko patrí cudzine, pričom heslo tejto protislovenskej zberby – cudzie nechceme, svoje si nedáme, by sa malo premenovať na – svoje nechceme, s radosťou sme to dali cudzine.

Aké boli prvopočiatky.....

          Prvé kroky k tomuto politickému a ekonomickému rozvratu sa udiali pod vedením Mečiara, Slotu a premenovanej neoboľševickej zberby na SDĽ. Vladimír Mečiar, zločinec, zlodej, zakladateľ ponovembrového štátneho terorizmu, prednovembrový konfident ŠtB, ktorý sa v rámci „prenasledovania“ vozil so svojimi riadiacimi dôstojníkmi kpt. Mikšíkom a npor. Horňákom v aute Škoda – Rapid BAO – 64-16, ako nepriateľskej osobe mu dovolili vyštudovať právo, možno aj preto, aby bol z neho kvalifikovaný protivník, robiť právnika v Skloobale Nemšová, mať na starosti plavecký oddiel, ktovie, či nemal za úlohu vychovávať nových nepriateľov socializmu. Údajne mal mať dobré kontakty s generálom Čujkom a plukovníkom Agejevom, ktorí mali na starosti a pod dozorom Vojenský východný okruh.

          Preto sa ani nemožno čudovať, že ďalším do partie bolo prednovembrové zbabelé občianske hovno, s kvalifikáciou notorického ožrana, Ján Slota, ktorý s Mečiarom súťažil o najslovenskejšieho Slováka a najnárodnejšieho národniara. Kvalifikáciu notorického ožrana a Maďarobijca povýšil, hlavne po založení zvrchovaného Slovenska, do najvyšších levelov. No a lepšiu zberbu do tejto trojice, doplnenú o pretransformovaných a premenovaných neoboľševikov z KSS na SDĽ, v čele s takými hviezdami typu Weissa, Kanisa, Migaša....Položme si otázku, čo ich najviac spájalo pri založení zvrchovaného a svojbytného Slovenska? Odpoveď je vcelku jednoduchá – ČO NAJVIAC HO ROZKRADNÚŤ, VYTUNELOVAŤ, HOCI TU NIČ NEVYBUDOVALI. Ale to nebolo všetko. Aby za babku dostali prosperujúce fabriky, aby ich vykradli, dostali do kolien a z ľudí urobiť nezamestnaných. Ani toto im ale nestačilo. Pobrali miliónové a miliardové pôžičky, ktoré nejako zabudli splácať, no a každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu, to mali ako prémiový bonus.

Zahanbiť sa nedali ani ďalšie koalície, ktoré sa tu vystriedali

          Toto všetko sa raz muselo prejaviť, ale skutočný vrchol nastal, keď zasraný smradľavý americký Antikrist, najzločineckejší a najzvrhlejší vyvrheľ na tejto planéte pod akýmisi vymyslenými sankciami proti Rusku cez plyn, energiu a ropu, ktoré na poslednú chvíľu vojenskou silou vykonalo opatrenie proti časti Ukrajiny, kde banderovsko-fašistické zberby mali byť v mene amerického Antikrista použité na vyvolanie konfliktu s Ruskom. Pričom kalkuloval s tým, že zabije dve muchy jednou ranou. Že popri Rusku položí do kolien celú Európu, ktorá bude prakticky na Amerike závislá. Realita ale ukázala že Česko a Slovensko na to, spomedzi štátov Európskej únie, doplatili najviac. Kvôli nadmerným cenám energie je pred kolapsom nielen zdravotníctvo, ktoré spolu so školstvom sú dva základné pilieri každého štátu, ale je to aj totálny krach ďalších odvetví, ktoré sú od energie závislé. No a to najhoršie – že sú postihnuté potraviny, výrobky rastlinných a živočísnych produktov, prírodných zdrojov, ako je voda, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou nášho života.

          No a v takomto stave, plus sankcie amerického Antikrista, prebrala táto posledná koalícia vládu. Všetci vieme, že patria tiež, ako ich predchodcovia, medzi gaunerov a hajzľov, no oni ako bonus sa chceli zahrať na dobrodincov pre určitú časť našich občanov. Lenže problém bol v tom, že miesto toho, aby to zafinancovali zo štátneho rozpočtu, HODILI TO NA PLECIA SAMOSPRÁV. No a výsledok? Ten je v samotnom nadpise.

          Nebudem tu rozpisovať, do akého krízového stavu to dostali. Keď k tomu pridáme umelo vyvolané sankcie zasraného smradľavého amerického Antikrista voči Rusku ohľadom energie, plynu, ropy, čo sa najviac dotklo Českej republiky a Slovenskej republiky, tak následky pre samosprávy sú priamo zničujúce. Gauneri a hajzli z tejto koalície to majú vcelku dobre vyrátané. ŽE NÁSLEDKY BUDÚ PRENESENÉ NA RADOVÝCH OBČANOV, pričom bude len otázkou času, kedy za najväčších vinníkov budú považovaní práve tí, KTORÍ TIETO SAMOSPRÁVY RIADIA. Pričom, v skutočnosti oni sú taktiež len obeťami.

Vladimír Pavlík

https://pokec.azet.sk/Anonymn%C3%BD%20nick

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka