Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Masoví vrahovia národnosti slovenskej v ére nemeckého nacizmu, poslali do plynových komôr desaťtisíce Židov, žijúcich na Slovensku. Po Novembri 1989 ich vnuci a pravnuci prebrali úlohu masových vrahov po nemeckom nacizme pri vyhladzovaní vlastných občanov, Slovákov-Slovanov!

   

          Slovenskí politici z ponovembrových vlád a parlamentov v rámci Európskej únie patria medzi najzločineckejší smradľavý odpad. Naproti tomu slovenskí občania, z ktorých tieto zločinecké vlády a parlamenty vzišli, patria medzi najzbabelejší, najsluhovskejší a najplebejskejší odpad, ale aj najzákernejší, najpodlejší a najzávistlivejší v rámci Európskej únie, čo sa vzťahuje približne na 70 %. Predtým, ako si zadefinujeme zločin proti ľudskosti, kde patrí aj vyhladzovanie, tak je len jedna definícia – predčasné ukončenie života nevinných ľudí. Len spôsobov tohto ukončenia môže byť niekoľko či viacero. Židovskí ale aj nežidovskí historici, ktorí majú holokaust ako hlavnú náplň svojho skúmania, sa zhodli aj v tom, že zločin holokaustu sa nenaplní len vtedy, keď obeť ukončí predčasne svoj život v plynovej komore, ale holokaust už začína vtedy, keď sú porušované ich najzákladnejšie ľudské práva a slobody. Za éry nemeckého nacizmu na Slovensku to boli aj ekonomické zločiny cez arizáciu židovského majetku, ešte pred tým, ako ich odtransportovali do koncentračných táborov, kde bol ich život predčasne ukončený v plynovej komore.

          Vnuci a pravnuci týchto arizátorov s génmi nielen po svojich starých a prastarých rodičoch, zdedili po nich aj sluhovstvo k ponovembrovej garnitúre nemeckého nacizmu, nielen ako ich lacná pracovná sila, ako aj obnovenie arizácie cez tzv. nebankovky, kde miesto Židov začali likvidovať po ekonomickej línii Slovákov-Slovanov. Čo bolo najhroznejšie, že nebankovky, teda ich systém sa pripravoval na Legislatívnej rade vlády, kde bolo aj rozhodnuté, kedy nebankovky zbankrotujú, keď tie miliardy na ktoré naviedli radových občanov, za pomoci politikov, médií, známych umelcov cez falošné sľuby na veľké zisky, pričom dobre vedeli, že títo radoví občania vo veku 50-80 rokov, nie sú finančne a ekonomicky gramotní. Keď už sa na ich vložených miliardách nabalili tí vyvolení, mohol sa realizovať bankrot, pričom sa vedelo, aké budú jeho následky. Samovraždy, zničené rodiny, kde sa prišlo o celoživotné úspory spred novembra 1989.  

          Smradľavý ponovembrový ľudský odpad, vrátane tých, ktorí už boli vo vládach a parlamentoch, ale aj tí, ktorí po tom túžia, v dnešných septembrových predčasných voľbách, ani pol slova o tom, ako sa KAŽDOROČNE OD ROKU 1990, DRASTICKY VYKRÁDALI TENTO ŠTÁT O 3-4 MILIARDY. A VYNÁSOBME TO KRÁT 32 ROKOV, DOSTANEME NEUVERITEĽNÚ SUMU. Ale v mlčaní o tomto si tlupy smradľavého ľudského odpadu a kadejakých kreatúr, ROZUMEJÚ AKO JEDNA ZLOČINECKÁ PROTISLOVENSKÁ RODINA. Tento smradľavý ľudský odpad, ktorého trhová hodnota nie je ani na úrovni jedného kravského lajna, HRAJÚCICH SA na národných, kresťanských, slovenských, dokonca slovanských, sa len predbiehajú v bliakaní a tliachaní rôznych bludov, ako pomôžu dôchodcom, ako aj ostatným komunitám, ktoré sú v podobnej situácii, pokiaľ sa dostanú do vlády. Ich smradľavé papule sú plné bludov, ako za posledné mesiace pomohli tým najslabším najbiednejším. Ale ani pol slova, že tieto skupiny obyvateľstva by nepotrebovali žiadnu pomoc, pokiaľ by oni, gauneri, hajzli, zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči, masoví vrahovia, KTORÍ SEDELI A SEDIA V PONOVEMBROVÝC VLÁDACH A PARLAMENTOCH, DRASTICKY NEROZKRÁDALI REPUBLIKU OD ROKU 1990 AŽ PO DNEŠNÚ DOBU. Oni majú ale iné problémy a priority, ktoré im zabezpečia ich vytúžený blahobyt. Dobre vedia, že pokiaľ budú ľudia aj naďalej zbytočne cez ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva PREDČASNE zomierať, IM TO BUDE JEDNO, LEBO ONI SI VŽDY NA SVOJE ZLOČINECKÉ A ZLODEJSKÉ PLATY POŽIČAJÚ ZO ZAHRANIČIA - NO SPLÁCAŤ TO BUDÚ RADOVÍ OBČANIA.

          Položme si otázku, prečo si títo gauneri a hajzli môžu toto dovoliť? Odpoveď je vcelku jednoduchá - LEBO CCA 70 % NÁRODA JE LEN NESVOJPRÁVNY ZBABELÝ, PLEBEJSKÝ, SLUHOVSKÝ ODPAD, BEZ HRDOSTI A OBČIANSKEJ CTI.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka