Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Tzv. nevyhnutné ekonomické reformy zo strany Národnej banky Slovenska a Ministerstva financií SR patria do kategórie najväčších ekonomických zločinov

      

          Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR patria nielen medzi špičkové, po ekonomickej línii, najzločineckejšie štátne orgány od Novembra 1989. Treba ale hneď v úvode pripomenúť, že práve tí, ktorí sú na najvyšších riadiacich postoch týchto štátnych orgánov, majú nielen dostatok primeraného vzdelania, pričom musia vedieť, že to čo sa v ich mene realizuje, patrí taktiež do kategórie zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku. Pokiaľ by do svojich funkcií prišli z uzavretého oddelenia Pezinskej psychiatrie pre retardované osoby, tak by som to dokázal pochopiť, že práve takýto nemôžu byť zodpovední za dotyčné veci.

          Samozrejme, že neustále reformovanie všetkého možného, ale hlavne po ekonomickej línii, patrí medzi najzločineckejšie metódy trhového hospodárstva, ktoré patria do zločineckého vykorisťovateľského kapitalistického systému, ktorý má zaistiť blahobyt 1-2 % práve tých, ktorí ekonomické kolapsy – zločiny spôsobujú. Neváhajú pritom použiť ani nacistický systém kolektívnej viny, kde následky za svoje ekonomické zločiny prenesú na plecia nevinných ľudí, cez ich ďalšiu biedu a utrpenie.   

Ivan Mikloš súhrn ekonomického diletanta a ekonomického zločinca

          Tento prednovembrový fanatik socialistického plánovania sa po Novembri 1989 zmenil na tzv. špičkového reformátora, pričom jedným z jeho bludov bolo – že štát je najhorší vlastník, čo ale paradoxne dokázal, keď bol na najvyšších ekonomických a politických funkciách. Uvediem niekoľko príkladov. Máme ešte v živej pamäti ako za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, s minulosťou prednovembrového zbabelého občianskeho niktoša, eštebáckeho konfidenta, v koalícii s protislovenským gaunerom, notorickým alkoholikom, taktiež prednovembrovým zbabelým občianskym niktošom – Jánom Slotom, predsedom SNS – slovenské národné straky, okradli Slovensko o 105 miliárd Sk. Len taký arcizločinec Kiňo, vytuneloval Slovenskú sporiteľňu o miliardy, nerátajúc tie stovky a stovky ďalších.

          Keď túto koalíciu nahradila pravicovo-fašistická dzurindovsko - miklošovská chunta, tak nacistickým systémom kolektívnej viny, následky boli prenesené cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy na nevinných občanov. Presun takmer 105 miliárd Sk nevymáhateľných úverov zo štátnych bánk vytvorených koalíciou HZDS, SNS a ZRS na Slovenskú konsolidačnú, a.s. a tzv. ozdravenie bánk pred ich predajom zahraničným investorom vytvorili zdanie, že dzurindovsko – miklošovská chunta bude nekompromisná voči zlodejom a tunelárom a vysporiada sa aj so skorumpovanými vedúcimi pracovníkmi bánk, čo ale pre ich dlhoročnú vzájomnú previazanosť sa neuskutočnilo. Miesto toho Ivan Mikloš miliardového tunelára Kiňa odškodnil zlatým padákom, 10 miliónov Sk.

          V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej mal majetkové a personálne prepojenie Vladimír Lexa, bol do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 miliónov Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 miliónov Sk. Systémy boli nekompatibilné od počiatku sa dali využívať iba na klasické, primitívne písanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

          Na pokyn podpredsedu vlády Ivana Mikloša mal byť vybraný dopredu určený dodávateľ v rozpore so zákonom. Hoci poznal prepojenie Vladimíra Lexu na dodávateľskú spoločnosť, vytvoril predpoklad aby 30 % zo zákazok bolo dohodnutých odviesť do pokladní SDKÚ a HZDS.   

Som Ivan Mikloš, kto je viac, z ekonomického diletanta na ekonomického zločinca sa preorientujem za mesiac

          Krátko pred parlamentnými voľbami v roku 2002 vtedajšia pravicová koalícia SDKÚ, KDH, SMK a ANO prijala a schválila 22 sociálnych zákonov v prospech najslabších vrstiev obyvateľstva. Keď aj pomocou týchto zákonov získali v parlamentných voľbách nezanedbateľný počet hlasov, ktoré im pomohli opätovne zostaviť vládu, TAK OKAMŽITE TÝCHTO 22 ZÁKONOV ZRUŠILI. Bolo im tak naponáhlo, že to urobili v skrátenom legislatívnom konaní. Čo tomuto zrušeniu predchádzalo? V októbri 2002 na poslaneckom grémiu Ivan Mikloš informoval vedenie NR SR a predsedov poslaneckých klubov, že v súvislosti s prijímaním štátneho rozpočtu vláda SR predloží do NR SR viac ako 20 návrhov zákonov v skrátenom legislatívnom konaní. Zdôvodnil to tým, že treba ZABRÁNIŤ hospodárskym škodám, hoci tieto zákony PRIJALA tá istá vláda, v ktorej mal Mikloš po Dzurindovi druhé najvyššie postavenie. Tomu sa hovorí cynizmus, keď vtedy sa Ivan Mikloš TVÁRIL, ako by nemal NIČ SPOLOČNÉ s tým Ivanom Miklošom, ktorého ZÁSLUHOU boli tie isté zákony niekoľko mesiacov dozadu SCHVÁLENÉ!!! Ako sa neskôr ukázalo, pravicová koalícia nerátala s tým, že v nasledujúcich voľbách získa toľko hlasov, aby mohla zostaviť vládu, takže tieto sociálne zákony pripravovali ako ekonomické míny pre novú vládu.

          Možno v dohľadnej dobe môže byť skutočnosťou, že Ivan Mikloš podá návrh na schválenie nového zákona – ŽE OBSAH JEHO HRUBÉHO ČREVA JE AROMATICKEJŠÍ A VOŇAVEJŠÍ AKO NAJKVALITNEJŠIE FRANCÚZSKE PARFUMY.

Vladimír Pavlík      


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka