Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Za túto paródiu ma americkí riťolezi národnosti slovenskej obmedzili na facebooku na 30 dní


Povráva sa, že pokiaľ americký Antikrist vyhlási novú súťaž – Majstrovstvá sveta a Európy v lízaní a tlačení sa do análu amerického Antikrista – ponovembrové Slovensko bude každoročným bezkonkurenčným víťazom. Dokonca prichádza k situáciám, že veľká časť našich politikov sa samopasovala a povýšila do svetovej veľmoci, ktorá, aspoň to tak z výrokov týchto pošahancov vyplýva, že práve oni budú mať najväčšiu zásluhu na porážke Ruska a Putina. Už len čakám, kedy Čaputová príde do Moskvy a Putinovi povie, že Slovensko je vo vojnovom stave s Ruskom. Keď jej šokovaný Putin pripomenie počty obyvateľov Slovenska a porovná to s počtom obyvateľov Ruska, Čaputová mu povýšenecky odpovie – som zvedavá, kde vás budeme pochovávať.

Vladimír Pavlík  


Zpráva od podpory
Včera v 23:20
Informace o vašem příspěvku
Váš příspěvek nikdo jiný nevidí.

 

Vladimír Pavlík
odtSrpneos9av2cn71 ě654ahhk4:74f3525v387 t3l53a08m.t10ifi 84  · 
Sdíleno s: Veřejný
Veřejný
Kurvy ruské, to im nestačí že po Novembri 1989 vytunelovali naše špičkové fabriky, banky, okradli nás o vodné zdroje, ktoré si zaregistrovali ako svoje vlastníctvo, vydrancovali naše lesy, vyviezli našu kvalitnú ornicu, museli sme sa stať ich lacnou pracovnou silou, donútili nás prijať zákony, kde sme museli zobrať baníkom, ktorí pri výkone povolania prišli o niektorú z končatín, kompenzačné príplatky, ktoré dostávali od Ameriky, Dzurindu, Mikloša, Kaníka, Beblavého, rozkradli naše zdravotníctvo, zrealizovali štyri atentáty na Čaputovú, ktoré im nevyšli, okradli lekárov a zdravotné sestry o 30 % ich príjmov, vyškolili tu exekútorských gaunerov a exekútorské fľandry na týranie a doháňanie k predčasnej smrti dôchodcov, obnovili tu arizácie cez vytvorenie tzv. nebankoviek, nedovolili nám opravovať cesty, mosty, zničili naše železnice, ako aj mnohé ďalšie, ale ani to im nestačí - CHCÚ EŠTE OVPLYVNIŤ NAŠE VOĽBY.....

https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yc/r/h-u9S5vs7xR.png
Váš příspěvek porušuje naše zásady komunity týkající se nenávistných projevů
Taky jsme na váš účet uvalili omezení, protože byly opakovaně porušované naše zásady.
Váš příspěvek nikdo jiný nevidí.
Tyhle zásady slouží k tomu, aby se všichni cítili v bezpečí, respektovaní a vítaní.
Když váš obsah znovu poruší naše zásady komunity, můžeme vám účet omezit nebo zablokovat.
Pokud si myslíte, že se mýlíme, můžete s rozhodnutím nesouhlasit.


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka