Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Mažeme, mažeme, ponížení riťolezi, ktorých denník vlastnia kágebácko-eštebácke zberby z Penty

   

          Dotyčný žumpový denník zverejnil článok pod nadpisom, ktorého názov je uvedený pod týmto mojim príspevkom. Keďže som už dávnejšie zistil, že som u nich na čiernej listine, tak som aj očakával, ako to dopadne. Nemýlil som sa. Ako dôkaz predkladám moju reakciu na dotyčný článok, v ktorom nie je žiadny vulgarizmus, ale o to viac faktografie, čo môžu samotní čitatelia posúdiť. No a veta – Čaká sa na overenie od Plus JEDEN DEŇ, mi dali jasne na vedomie, že príspevok bude vymazaný.

Vladimír Pavlík

Plus Jeden Deň 30. 1. 2023 článok pod nadpisom – TOTO rozhodnutie DZURINDU poriadne ZABOLÍ!  Týka sa rozhodnutia, prečo KDH nechce ísť s Modrou koalíciou do volieb

Vladimír Pavlík pred minútouČaká sa na overenie od Plus JEDEN DEŇ.
Bolo to práve KDH, ktoré umožnilo Dzurindovi vstup do vysokej politiky. KDH doteraz nezabudlo, ako sa im neskôr odvďačil, ako ho chcel rozložiť, ako zakladal SDK. V jednom sú si s Kiskom podobní - chcú byť najvyššie, aj keď na to nemajú. Mimochodom, vyjadrenie LarsaChristensena z Danske Bank z 18. 4. 2006 pre agentúru Reuters, citujem, - POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU. (Rozoberať to nemusím za aké ceny to bolo, samozrejme na účet radových občanov.)

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka