Hlavná stránka
 

Prezentovaný žiaľ publicistu Michala Havrana, ktorému masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov cez zločiny proti ľudskosti pri vykrádaní zdravotníctva predčasne pripravili o život otca, je presný opis tých tisícov a tisícov jemu podobných

Prezentovaný žiaľ publicistu Michala Havrana, ktorému masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov cez zločiny proti ľudskosti pri vykrádaní zdravotníctva predčasne pripravili o život otca, je presný opis tých tisícov a tisícov jemu podobných

          A hlavne, taktiež takto postihnutých. Vykrádanie zdravotníctva, dokonca za účelom obohatenia, patrí medzi tie najzvrhlejšie zločiny nielen ekonomické, ale aj zločiny proti ľudskosti. Pričom Slovensko je na vrchole tejto pyramídy v páchaní týchto zverstiev v rámci celej Európy.

          Michal Havran je pomerne známy publicista nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Svoj žiaľ a bezmocnosť ktorú opísal na svojej stránke prebrali niektoré médiá, ktoré predstavujú určitú silu a vplyv, majúci čitateľské zázemie. Čo ma ale najviac šokovalo, boli mnohé reakcie s prejavmi toho najhrubšieho cynizmu a nenávisti len preto, že nenávidia jeho názory, ktoré verejne hovorí. Pričom mnohé reakcie možno nazvať tým najzvrhlejším hyenizmom. (Príloha je súčasťou toho článku.)

          Ja taktiež patrím k tým, ktorý má v mnohých prípadoch odlišné názory na mnohé veci ako on, ale to ešte neznamená, že mi nerobí žiadny problém vypočuť si jeho televízne relácie, len práve kvôli tomuto. Vykrádaním zdravotníctva sa zaoberám už 20 rokov, nazbieral som množstvo dôkazového materiálu, a aj preto, práve len preto, som voči takýmto ľuďom maximálne vulgárny a cynický. Možno si položiť otázku, prečo sa doteraz Michal Havran týmito zločinmi proti ľudskosti nezaoberal, prečo až potom, keď jeho otec sa stal obeťou týchto najzvrhlejších zločinov? Prečo bol zrazu šokovaný, prečo zrazu cítil potrebu to verejne prezentovať?

          V tomto mojom 20-ročnom angažovaní aj ja som bol niekoľko krát šokovaný. Jedným z najväčších šokov bolo priznanie ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca 23. 4. 2004 v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu kde priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. Pričom, paradoxne, na kongrese v Trnave bola Dzurindovou SDK dňa 4. 7. 1998 schválená ZMLUVA S OBČANMI, keď v bode číslo 9 sa hovorí – ZASTAVIŤ OHROZOVANIE ŽIVOTA A ZDRAVIA OBČANOV ZVÝŠENÍM FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV NA ZDRAVOTNÍCTVO.  

          Keďže sa ale veselo rozkrádalo, pričom sa nič nerobilo, aby sa tomu zabránilo, takže sa nečudujme tomu jeho výroku. No a ako na to reagovala židofašistická lichva zo Svetovej banky? Rudolf Zajac dostal pôžičku 2,7 miliardy korún – NIE NA NÁKUP NOVÝCH PRÍSTROJOV A ZARIADENÍ, ALE, HAMBA A HNUS, NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE. A nemusím tu konštatovať, ako sa to delilo a kto všetko na tom zarobil.

Vladimír Pavlík


Zdrvený syn opísal bolesť Michala Havrana st. (†78): Lieky, ktoré mu mali pomôcť, ho už nezachránili

Po ťažkej chorobe zomrel vo veku 78 rokov novinár a spisovateľ Michal Havran st.
Zdroj: Facebook/ Michal Havran st. - spisovateľ, Tibor Géci
Po ťažkej chorobe zomrel vo veku 78 rokov novinár a spisovateľ Michal Havran st. Informovala o tom jeho dcéra Ivana Kolárik Havranová. Známy publicista bol onkologickým pacientom a aj keď sa snažil k liekom dostať, choroba ho skolila skôr, než sa tak stalo.
Havran mladší opísal, čím si jeho otec musel počas snahy o úspešnú liečbu prejsť. „Pretože z liekov, ktoré Vám poisťovňa preplatí puchnete, zalievajú sa Vám pľúca, máte vývod a schudli ste tak, ako ste nikdy nechceli. A jedného dňa poisťovňa napíše, že liek schválila. Váš lekár, ktorý sa to rovnako dozvie Vás zavolá, aby Vám ho podal. Prídete, ale ukáže sa, že ste zrazu v inom zozname a že liečba schválená vo štvrtok je v piatok zrušená. Voláte do poisťovne, pani jeden deň povie, áno, máte to a na druhý deň zmiznete. Zmizne správa o schválení, lekár sa dozvedá, že už výnimka neplatí, čakáte doma, kto sa ozve, nedýcha sa Vám dobre, počúvate o krajinách, kde sa takéto trápne a ponižujúce situácie nestávajú, kde sa poisťovňa netvári, že sa nič nestalo, pretože chápe, že dať pacientovi nádej v podobe novej liečby a potom to zrušiť je nemorálne a odporné.“ 

Michal Havran ml. nezabudol upozorniť na zúfalstvo sužujúce rodinu nielen zo strany ťažko chorého otca, ale aj kvôli systému, ktorý ich oňho istým spôsobom pripravil. „Môžete si roztočiť koleso šťastia, na Slovensku sa o živote pacientov rozhoduje v perverznej lotérii.“ 

Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 »