Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Stoja mediálne prostitútky z PLUS 7 DNÍ vo vlastníctve Penty na strane masových vrahov vykrádajúcich naše zdravotníctvo z ponovembrových vlád a parlamentov?

          Dotyčný týždenník vlastnený a financovaný Pentou priniesol vo svojom internetovom vydaní 24. 11. 2022 článok aj s takýmto nadpisom – Premiér Eduard Heger (OĽANO) požiadal predsedov vlád Česka, Poľska a Maďarska o pomoc v zdravotníctve. Informoval o tom po štvrtkovom samite predsedov vlád V4 v Košiciach.

Tak som tam napísal diskusný príspevok, ktorý je pod týmto článkom, okamžite sa ukázalo, že sa čaká na jeho overenie, no a behom troch minút – BOL VYMAZANÝ. Deň predtým ma zberby ktoré dbajú na čistotu facebooku,  zablokovali na 30 dní, lebo som chcel zdielať overený dokument, vrátane fotografií o mimoriadne beštiálnych vraždách ukrajinských banderovcov, ktorých sa počas vojny dopustili v poľskej Volyni, od ktorých sa dokonca dištancovali aj samotní nacisti. Ešte predtým, ako som chcel kliknúť na ikonku zdielať na facebooku, sa mi ukázalo, že som porušil princípy facebooku a zablokovali ma na 30 dní. Tento dokument je zverejnený ako najnovší na www.necenzurovane.net–kde publikujem. Pričom tento web a VK sú jediné, kde môžem slobodne písať a prispievať.

Vladimír Pavlík


Avatar
Začať diskusiu...
Vladimír Pavlík • Čaká sa na overenie od Plus 7 dní.
30 rokov sa tu každoročne vykrádalo nielen zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne predčasne zomrelo niekoľko tisíc nevinných ľudí, čo patrí do kategórie najodpornejších zločinov proti ľudskosti. Keď sa k tomu priráta každoročné vykrádanie štátneho rozpočtu, no a, poctivé mlčanie všetkých ponovembrových vlád a parlamentov ako jednej zločineckej rodiny, že toto je tá najhlavnejšia príčina. No a vrcholom cynizmu je, keď gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, kam patrili aj prostitútky z Hlasu na čele s Pellegrinim, majú ešte toľko drzosti, že zvolajú mimoriadnu schôdzu ohľadom zdravotníctva, práve oni, ktorí stvorili Paškov gang, ktorý toto vykrádanie zdravotníctva doviedol na samotný vrchol, po vykrádaní za vlád Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Matoviča, Hegera. No a ďalší spoluvinníci sa volajú GP SR a MV SR, ktorí nekonali a správali sa ako ponížení sluhovia týchto zločincov.


https://strategie.hnonline.sk/news/blogy/2260453-tyzden-v-mediach

Ako Haščák kupoval a získaval vplyv v médiách

Investičná skupina Penta podnikala vo viacerých oblastiach, vrátane médií. Jej prvá mediálna investícia sa udiala v septembri 2014, kedy sa stala spolumajiteľom jedného z najväčších slovenských vydavateľstiev, ktoré sa v tom čase volalo Spoločnosť 7 Plus (dnes News and Media Holding) a vydavateľa týždenníka Trend - Trend Holding.

Penta vtedy deklarovala, že chce zachovať novinársku slobodu a chce "dôsledne oddeľovať" riadenie a činnosť redakcií od svojich ďalších podnikateľských aktivít, či záujmov. Rovnako sľúbila, že pripraví etický kódex garantujúci obsahovú nezávislosť jej nových médií.

Kúpa najväčšieho lokálneho mediálneho domu

Kúpa Spoločnosti 7 plus investičnou spoločnosťou Penta bola v tom období správou roka. Vydavateľstvo, ktoré vlastnili lokálni podnikatelia - Štefan Šimák st., Jozef Dukes a Karol Bustin st. bolo aj v tom období jedno z najväčších na našom trhu. O prvenstvo súťažilo s vydavateľstvom Ringier Axel Springer Slovakia. Kým v Spoločnosti 7 plus vychádzal denník Plus jeden deň, ženské magazíny ako EMMA, Báječná žena, časopisy ako Záhradkár, Zdravie a ďalšie, v Ringieri bol vlajkovou loďou denník Nový čas, ženský týždenník Nový čas pre ženy a luxury magazíny EVA či Madam Eva.

Vlajkovou loďou "Plusky" bol týždenník Plus 7 dní, doteraz slovenský najpredávanejší a najčítannejší týždenník. Napriek tomu, že nepatril k politickým týždenníkom, v minulosti patril Plus 7 dní k tým kritickým médiám, ktoré odkrývali kauzy a poukazovali na prešľapy nielen politikov, ale aj slovenských významných podnikateľov.

Napriek svojmu významnému postaveniu sa v súvislosti s vydavateľstvom Spoločnosť 7 plus dávnejšie hovorilo o jeho predaji. Pluska mala síce silné printové portfólio, ale nedarilo sa jej ísť s dobou a napredovať v online, čo si vtedajší majitelia uvedomovali. Bolo teda len otázkou času, kedy ju predajú. Ale fakt, že Spoločnosť 7 plus (dnešné News and Media Holding) kúpila práve Penta, bol pre slovenský mediálny trh mimoriadne prekvapivou správou. Ozajstný šok pre trh prišiel však až neskôr.

Ťažká bitka o nezávislosť SME alebo "nenecháme sa opentať"

Ako sme naznačili, kúpa Plusky či Trendu však bola len začiatkom investícií Penty do médií. Na jeseň 2014 slovenská mediálna scéna zažila doslova bitku o vlastníctvo mienkotvorného denníka SME. A je pravda, že denník SME, respektíve generálny riaditeľ spoločnosti Alexej Fulmek ten zápas ustál, aj keď s výraznou stratou redaktorov a s novou konkurenciou na trhu.


https://www.omediach.com/tlac/10185-byvaly-majitel-vydavatelstva-plus-7-dni-ako-sme-predali-najvacsie-medialne-imperium

Bývalý majiteľ vydavateľstva Plus 7 dní: Ako sme predali najväčšie mediálne impérium


    V roku 2014 jedno z najväčších vydavateľstiev na Slovensku Spoločnosť 7 Plus získala finančná skupina Penta. Spoluzakladateľ a pôvodný spolumajiteľ vydavateľstva Štefan Šimák s odstupom takmer dvoch rokov odkrýva pozadie fungovania vydavateľstva ale aj pozadie mediálneho obchodu roka.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka