Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov na zločiny proti ľudskosti nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory 

https://vk.com/vlado.pavlik

                   Stačí im k tomu nasledovné. Ekonomické zločiny, vykrádanie zdravotníctva, zavedenie systému kolektívnej viny na nevinných podľa vzoru nemeckého nacizmu, pokračovať a dokončiť to, čo nedokončil nemecký nacizmus na občanoch Slovenska, ale dokončiť to cez vlastných politikov. A hlavne z vlastného národa urobiť lacnú pracovnú silu, ktorá bude zvyšovať blahobyt cudzine, ale na ICH úkor biedy a utrpenia.

Blíži sa 17. November a tzv. Slováci národovci, patriaci do zločineckej protislovenskej mečiarovsko-slotovskej čeľade, kde pred novembrom 1989 bol Mečiar nielen zbabelým občianskym hovnom a eštebáckym konfidentom, a Slota s prednovembrovou minulosťou súhrnu zbabelého občianskeho hovna a notorického ožrana, ktorý, aj keď rozkradol stovky miliónov, nebol schopný ani vlastnému otcovi zabezpečiť opatrovateľku na celodennú starostlivosť a má na svedomí jeho predčasnú smrť. Aj pri výročí tohoročného 17. Novembra sabliakači a tliachačiz tejto protislovenskej čeľade, ako aj im podobné zberby, sa chystajú prezentovať svoju zbabelosť akýmisi siláckymi fantasmagóriami. To že vyprodukovali najzločineckejších politikov v rámci Európskej únie, ktorí slovenských občanov podchodili ako lacnú pracovnú silu pre zvyšovanie blahobytu Anglie, Francúzska, Nemecka,... na ÚKOR VLASTNEJ BIEDY A UTRPENIA, v čom pokračovali aj vlády Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Fica, Pellegriniho, Matoviča, Hegera.

Zaviedlo sa tu niečo, čo pred Novembrom 1989 bolo nemysliteľné. Sociálne samovraždy, tzv. privatizácia, počas ktorej boli odvezené technológie, opustené a zdevastované haly, vybrakované bankové účty, tisíce ľudí bez práce a hladové doliny. To bol najčastejší výsledok slovenskej privatizácie, keď sa novodobí podnikatelia dostali za lacno k štátnemu majetku. Nabalila sa aj cudzina, kde patrili aj banky, pričom najväčšie zisky mali za vlády zakrpateného zbabelého prednovembrového hovna, Mikuláša Dzurindu, špičkového ponovembrového amerického riťoleza. Pokiaľ by Slováci boli hrdým a svojbytným národom, nikdy by sa nemohlo stať, lebo pri hrdom a svojbytnom národe by si židovský lichvárLarsChristensen z Danske Bank nikdy nedovolil verejne prehlásiť takéto niečo, čo povedal pre agentúru Reuters z 18. 4. 2006, citujem - "POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU" - samozrejme na úkor biedy a utrpenia vlastných občanov.

No a čo tomu predchádzalo?Možno aj toto. Prednovembrové zbabelé zakrpatené a zakomplexované hovnoa ponovembrové zbabelé americko-riťolezeckéhovno Mikuláš Dzurinda pre Hospodárske noviny z 23-26 decembra 2005 povedal aj toto - "Vzbudzovanie ilúzii, že sa dá vybudovať  krajina - KDE STAČÍ IBA NATŔČAŤ RUKY - JE SÍCE LÁKAVÁ, ALE SOCIALIZMUS SA UŽ SKONČIL".Tak sa pýtajme, kto vlastne natŕčal tie ruky, kto si tu vybudoval socialistický kapitalizmus a kapitalistický socializmus? Slovenskí radoví občania to zaručene neboli.

Keď vymenil na poste premiéra Mečiara a zaviedol tu nacistický systém kolektívnej viny na nevinných, kde následky ekonomických zločinov za vlády Mečiara, cez akési nevyhnutné ekonomické reformy boli prenesené na nevinných občanov, ktorí tu nič neukradli, neprivatizovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali. Výsledkom boli napríklad sociálne samovraždy, ktoré toto zločinecké, zakomplexované, zakrpatené americko-riťolezeckéhovnookomentovalo pre mesačník euroREPORT č. 12/2005 takto – REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ. Paradoxne, reformy neboleli tých, ktorí to tu rozkradli, boleli tých, ktorí to tu nerozkradli, teda, radových občanov. A zločineckí hajzli od Mečiara sa podelili so zločineckými hajzľami od Dzurindu.

          Uvádzam názorný príklad z toho obdobia, ktorý v osobnom liste opísal Robertovi Ficovi, v tom čase poslancovi NR SR 14. 2. 2005 Ing. František SZIKHART, bývalý námestník GR SZRB. Citujem: - Slovenská záručná a rozvojová banka /SZRB/, Exim-banka, a Slovenská konsolidačná a.s., ktorej úlohou je podporovať expanziu žralokov J&T, PentaGroup, Slávia Capital, DividentGroup, LexovskýTrustholding, PRESUNOM klasifikovaných úverov DO ICH VLASTNÍCTVA za promile skutočných hodnôt. Naďalej vo forme štátnych zákaziek pokračuje odsávanie mnohomiliónových peňažných prostriedkov zo SZRB a Exim-banky tými spoločnosťami, KTORÉ ODVEDÚ DOHODNUTÉ MARŽE DO STRANÍCKYCH POKLADNÍ HZDS A SDKÚ. Týmto je úzka spolupráca deklarovaná a programovaná na najbližšie obdobie do parlamentných volieb v roku 2006 a možného pokračovania po nich.

Pre bližšie pochopenie Vám, pán FICO, vysvetlím princíp načrtnutého. V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej má majetkové a personálne prepojenie V. Lexa, do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 mil. Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 mil. Sk. Systémy boli nekompatibilné od počiatku a dali sa využívať iba na klasické, primitívne písanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

          V súčasnosti, na pokyn podpredsedu vlády SR Ivana Mikloša pripravujú obe banky inováciu týchto systémov, na dodanie ktorých bude VYBRANÝ VOPRED určený dodávateľ opäť Slovakodata a.s., ktorému bude navyše poskytnutá exkluzivita v poskytnutí preddavku v rozpore so zákonom. SDKÚ pozná prepojenie V. Lexu na dodávateľskú spoločnosť, no zabezpečuje koordináciu tohto obchodu prostredníctvom nastrčených osôb, Ing. Michala Krajčoviča, námestníka generálneho riaditeľa SZRB a guvernéra Exim-banky Ing. Ladislava Vaškoviča, CSc. Aj v tomto prípade ide o bezprecedentné odčerpanie značnej časti prostriedkov štátneho rozpočtu, keď do SZRB má byť nová dodávka v objeme za 110 mil. Sk a do Exim-banky údajne až za 150 mil. Sk a o 4 až 5 rokov sa môže obchod zopakovať. ZO ZÁKAZOK JE 30% URČENÝCH A DOHODNUTÝCH ODVIESŤ DO POKLADNÍ SDKÚ A HZDS.(Toto bola taká malá ukážka, ako to napríklad fungovalo v tom období, kde zločineckí gauneri a halzlimečiarovskí a dzurindovskí, naoko ako nepriatelia a ideologickí protivníci, ako sa dokázali v zlodejstve zhodnúť a podeliť, aj keď jedni boli koaliční a tí druhí opoziční – pozn. autora V. P.).

Zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov s fašistickými, nacistickými, arizátorskými, mengeleovskými génmi a génmi masových vrahov z POHG

          Už som niekoľkokrát podrobne zdôvodnil, prečo systém od 17. Novembra 1989 považujem, hlavne čo sa týka ekonomických zločinov, a zločinov proti ľudskosti, mám na mysli ich počet, za ešte viac zločinecký, ako obdobie od roku 1946 do roku 1989. Pokiaľ zadefinujem že základnou podstatou zločinu proti ľudskosti je, keď nevinný človek príde predčasne o život v mene politického systému. Treba ale pripomenúť, čo sa týka spôsobov, tak ich môže byť 15-20. Samozrejme že v období nacizmu to boli tie najbrutálnejšie metódy, ako aj v období 50. rokov minulého storočia. Keď ideme do tohto obdobia, tak zločiny proti ľudskosti sa páchali len na určitých skupinách ľudí, napríklad našich letcoch ktorí proti nacizmu bojovali vo francúzskej či anglickej armáde, či obetavým účastníkom boja proti nacizmu, napr. v SNP, umelo vyrobených kulakoch, ako aj voči rôznym, ak sa to dá povedať, živnostníkom, bolo aj množstvo takých, voči ktorým ŠtB vyrobila falošné obvinenia, pričom do tohto mlynského kolesa patrili aj takí, ktorí prežili nacistické koncentračné tábory, pričom, keď to porovnávali s tými v 50. rokoch minulého storočia, tak konštatovali, že častokrát boli obludnejšie, ako tie nacistické. A keď by sme išli do minulosti, tak najukrutnejší boli bývalí konfidenti gestapa, alebo im podobní, ktorí dokázali prezliecť kabáty, a likvidovať tých, ktorý poznali ich minulosť. Taká perlička, už v marci 1945 plukovník Schöbrle, ktorý riadil takýchto konfidentov v Čechách, Morave a Slovensku ich vyzval – odporučil, aby po porážke nacizmu vstupovali do KSČ, bezpečnosti, armády a ďalších štátnych orgánov a likvidovali im nepohodlných svedkov. Boli aj také paradoxy, že konfidenti gestapa infiltrovaní medzi partizánmi, udali ruskú parašutistku Tamaru Bobyrevovú, ktorá na tomto základe bola zavraždená. No a ten najväčší paradox – práve títo konfidenti obsadili najvyššie funkcie na okresnej úrovni, a likvidovali tých poctivých členov strany.

Do novembra 1989 nikdy nebola ponižovaná robotnícka trieda, nikdy sa nestala nástrojom lacnej pracovnej sily pre blahobyt cudziny, ako po Novembri 1989

          Aj keď v tom prvom období od roku 1946 do roku 1989, sa napáchalo veľa zla, pri zločinoch proti ľudskosti trpeli a doplatili zväčša nevinní ľudia, ale toto obdobie malo aj svoje klady. Boli sme pod dohľadom – diktatúrou Sovietskeho zväzu, ktorý nikdy nevytuneloval ani jeden náš podnik, neokradol našu štátnu banku o žiadne miliardy, nedovolil cudzine zničiť náš priemysel, poľnohospodárstvo, neurobil z robotníckej triedy lacnú pracovnú silu ani pre seba, nedrancoval naše lesy, neokradol nás o naše vodné zdroje, aby bral ich zisky, ROBOTNÍCKA TRIEDA MALA SVOJU ÚCTU AKO NOSITELIA, KTORÍ VYTVÁRALI HODNOTY.

          No a rozpisovať tu, čo nastalo po Novembri 1989 až po dnešnú dobu, tak to nebudem rozoberať, venoval som tomu dostatok priestoru a množstvo argumentov, s konečným výsledkom – SME UŽ TRI DNI PO DVANÁSTEJ, SME PRAKTICKY NA KONEČNEJ.

Vladimír Pavlík

   

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka