Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ponovembrové Slovensko prebralo úlohu nemeckého nacizmu pri postupnej likvidácii vlastného národa  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 

          Aký to paradox, keď v krajine, kde nacizmus vznikol, vlády, parlamenty, ako aj občianska spoločnosť mu nedovolia, aby sa tu mohla táto zločinná ideológia realizovať. To možno tvrdiť aj o ostatných krajinách Európskej únie, s jedinou výnimkou - ZLOČINECKÉHOPSYCHOPATICKO-SADISTICKÉHO SLOVENSKA, kde spodina a ľudský odpad je nacistickým predvojom, v podaní členov ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj mlčiacej spodiny a ľudského odpadu, tvoriaceho cca 70 % dospelej populácie. Vojnové obdobie nám ukázalo, že práve na Slovensku boli nezanedbateľné skupiny ľudí, ktorí vo svojich zverstvách, hlavne voči vlastnému národu, predstihli aj ten nemecký nacizmus.

          Položme si otázku, ako sa niečo takéto mohlo stať? Veď keď si nás naši českí bratia v roku 1918 pribrali ako mladšieho brata, stali sme sa súčasťou Československej republiky, zachránili nás pred maďarizáciou, boli sme bohabojným, aj keď čiastočne zbabelým, poníženým a sluhovským národom. Mali sme svoju históriu, svojich dejateľov, ktorí svojou tvorbou a odvahou pár desaťročí pred rokom 1918 obrodzovali tento národ, dokázali sa postaviť proti presile, aj keď to hrozilo väzením či smrťou. POMYSLELI NIEKEDY NA TO, TIE ZBABELÉ PROTISLOVENSKÉ HOVNÁ Z PONOVEMVROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV V SLUŽBÁCH CUDZEJ ŠTÁTNEJ MOCI A NEMECKÉHO NACIZMU PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA?

Matovičova pravda a „odvaha“ 25 rokov po funuse

          Prebral som Matovičov komentár jeho facebookovej stránky, kde je celý jeho text, pričom jeho plač nad rozliatym mliekom je asi na takej úrovni, ako prelievanie vody cez sito z jedného kýbľa do druhého. Napísal to, čo aj verejne hovorím a publikujem 25 rokov, no za tú dobu sa k tomu Matovič ani raz verejne nevyjadril. Keď dnes hovorí o týchto najodpornejších zločinoch proti ľudskosti v podaní spodiny a ľudských vyvrheľov z ponovembrových vlád a parlamentov, tak sa treba verejne pýtať – a v ktorej kravskej riti ste boli Vy, z vedenia GP SR, MV SR, MS SR a SIS? A čo Vy, nástupnícke organizácie hlásiace sa k protifašistickým bojovníkom, aktívnym účastníkom SNP, Vy, ľudskoprávne organizácie, v skutočnosti odpad s génmi fašistických, nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátoských a mengeleovských zločincov a s génmi masových vrahov z POHG? Kedy sa prihlásite verejne k pozdravu SiegHeil? KEDY SA OFICIÁLNE PRIZNÁTE, ŽE VÁS RIADI NEMECKÝ NACIZMUS PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII VLASTNÉHO NÁRODA?

Vy súhrn spodiny a ľudského odpadu, ako je to možné, že za 25 rokov nikto nereagoval na Výzvu Konferencie biskupov Slovenska, z ktorej budem citovať, zo 4. 7. 1996, ale ste naďalej pokračovali v týchto zločinoch proti ľudskosti, pričom ste to ešte doplnili o každoročné tisíce nevinných, predčasne zomrelých obetí cez vykrádanie zdravotníctva? ŽE TERAZ MATOVIČ TO NAPÍSAL VO FORME TEJ NAJDRSNEJŠEJ PRAVDY, AJ KEĎ BOL DOTERAZ V POZÍCII LEN ZBABELÉHO POLITIKA A MLČIACEHO SPOLUPÁCHATEĽA – ALE ASPOŇ, V POZÍCII PREMIÉRA TO DOKÁZAL NIELEN PRIZNAŤ, ALE AJ VEREJNE POVEDAŤ, ASPOŇ TO JE PRE NEHO NEJAKÝ TEN PLUS!!!

Preto očakávam, nielen od nového generálneho prokurátora, špeciálneho prokurátora, ako aj najvyšších predstaviteľov slovenskej polície, že už začnete konať. Že nebudete v pozícii zbabelých poskokov a úbožiakov, veď je tu nielen množstvo páchateľov, z ktorých väčšina je doposiaľ na funkciách, ale aj množstvo trestných činov, spadajúcich do kategórie – ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI A GENOCÍDA.

Takže pripomínam - Dňa 3. 7. 1996 Konferencia biskupov Slovenska vydala výzvu na riešenie demografickej situácie na Slovensku. Štrnásť podpísaných slovenských katolíckych biskupov v nej zdôrazňuje, že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní MOHOL VÁŽNE OHROZIŤ I SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by pôrodnosť bola taká nízka, alebo nižšia ako v roku 1995, POČAS ŽIVOTA JEDNEJ GENERÁCIE BY SA POČET OBYVATEĽOV SLOVENSKA ZREDUKOVAL O 20 AŽ 25 PERCENT A POČAS TROCH GENERÁCII O VIAC NEŽ POLOVICU.

          Vo vojnovom období v krajinách obsadených nemeckým nacizmom, sa objavovali heslá typu – Smrť fašizmu či Smrť nacizmu. Ja svoj článok ukončím – Smrť ponovembrovému fašizmu a nacizmu, ktorého nositeľmi sú členovia ponovembrových vlád a parlamentov.

Vladimír Pavlík


Igor Matovic – prebraté z jeho facebookovej stránky 1. 2. 2021

AHOJTE, ĽUDIA BOŽÍ (diel ll.)
Nasledujúce dni Vám tu položím pár otázok ... a poprosím Vás o úprimné odpovede, komentár, prípadne návrh, ako by ste problém riešili. Nebudú to otázky pre otázky ... ale čo nimi sledujem, Vám zatiaľ prezradiť nemôžem ... avšak, tí, čo ma už poznáte, to medzi riadkami vytušíte,)
OTÁZKA č. 2:
V roku 1989 sa na Slovensku narodilo 80 tisíc detí ... odvtedy vždy už len menej a za posledné roky ročne cca 57 tisíc. To spôsobilo, že sa nám od zmeny režimu narodilo o cca 640 tisíc detí menej v porovnaní s tým, ak by pôrodnosť zostala na úrovni 1989.
Navyše ... pred ‘89 bola pôrodnosť ešte výrazne vyššia, a tak tieto desaťročia odchádza ročne do dôchodku výrazne viac ľudí, ako sa nám ročne rodí detí. Tomu sa hovorí demografická kríza.
Tá má za následok to, že pomer medzi počtom pracujúcich a ľudí na dôchodku sa bude v nasledujúcich 30 rokoch na Slovensku meniť najprudšie zo všetkých krajín EÚ. Zjednodušene - bude čím ďalej tým menej pracujúcich, robiť na čím ďalej tým viac dôchodcov.
Čo to znamená v ľudskej reči? Že ak nič zásadné nezmeníme a nechceme, aby budúci dôchodci chodili vyberať smetiaky, budú na pokrytie dôchodkov musieť výrazne stúpnuť odvody a dane.
ALEBO ... urobíme bleskurýchle zo Slovenska skutočný prorodinný štát, kde sa rodina nebude báť do svojho náručia prijať ďaľšie dieťa, lebo “ďaľšie dieťa si už nemôžeme dovoliť” už platiť nebude.
Som hlboko presvedčený, že ak sme zodpovední, musíme konať okamžite. JE NAJVYŠŠÍ ČAS urobiť nemožné, aby sme zvrátili to, čo všetci už berú ako nezvrátiteľný fakt.
Takže otázka - JE ČAS nabrať odvahu urobiť zo Slovenska skutočný prorodinný štát, alebo sa budeme dramatickému stárnutiu Slovenska len bezprízorne prizerať, tak ako všetky vlády doteraz - od Mečiara po Pellegríniho?
#OpravmeSpoluSlovensko


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka