Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

V zločinnosti politikov a v zbabelosti občanov sme na čele Európskej únie  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
             Neverím tomu, že nás niekto v dohľadnom čase v rámci Európskej únie prekoná vo vykrádaní zdravotníctva, čo patrí k najodpornejším zločinom proti ľudskosti, ako aj v zločinoch voči prírode, hlavne voči lesom. V jej rámci máme nielen najzločineckejších politikov, ale aj najzbabelejší a najsluhovskejší národ, podľa mňa, cca 70 % dospelej populácie. Najskôr si zadefinujme – zločin proti ľudskosti. Jeho základnou definíciou je, keď je nevinný človek predčasne pripravený o život cez ekonomiku, ale, hlavne, cez vykrádanie zdravotníctva, v mene politického systému, ale napriek tomu je tu 20 – 30 spôsobov. Pričom je preukázateľné, že zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku, hlavne cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy vždy súvisia s ekonomickou kriminalitou. Názorným príkladom bola pravicovo–fašistická dzurindovsko – miklošovská chunta, ktorá tu zaviedla nacistický systém kolektívnej viny z vojnového obdobia, s prenesením následkov aj na nevinných. Rozdiel bol akurát v tom, že napríklad za zastreleného nemeckého vojaka či vojakov, alebo napríklad za prechovávanie či podporu partizánov boli pripravení o život aj nevinní ľudia, ktorí s tým nemali nič spoločné.

          Samozrejme, že v období koaličného vládnutia pravicovo-fašistickej dzurindovsko - miklošovskej chunty uplynulo od porážky nemeckého nacizmu obdobie 51 - 60 rokov, takže na také a podobné zločiny už nebolo ani miesto, ani doba. Lenže tieto monštrá ako by chceli ukázať, že kolektívna vina s prenesením následkov na nevinných, sa dá ľahko praktizovať cez ekonomickú kriminalitu či ekonomické zločiny. Máme v živej pamäti ako za vlády koalície HZDS, SNS a ZRS sa vykrádala, drancovala a tunelovala táto republika, vrátane bánk, ktorým sa nesplácali požičané miliardové úvery, hlavne pod dohľadom HZDS a SNS. Po vyhratých voľbách pravice a zostavení koalície pod vedením premiéra Mikuláša Dzurindu samozrejme tie rozkradnuté miliardy chýbali.

          Pravicová koalícia miesto toho, aby to zosobnila predchádzajúcej koalícii, v skutočnosti tu obnovila nacistický systém kolektívnej viny na nevinných občanoch, ktorí tu nič nevytunelovali, nevykradli, nemali pôžičky z bánk, ktoré prestali splácať. Doháňali nevinných ľudí k sociálnym samovraždám cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy. Mikuláš Dzurinda, toto zbabelá prednovembrová nula, po Novembri 1989 špičkový americký riťolez a vrah cez ekonomiku, aby vykompenzoval svoju prednovembrovú zbabelosť, pre mesačník euroREPORT – č. 12/2005 povedal – REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ.

          Že tento súhrn prednovembrovej zbabelej nuly, ponovembrového amerického riťoleza, ktorému kapitalistická cudzina bola prednejšia ako vlastná krajina a vlastný národ, dokazuje neuveriteľné svedectvo špičkového lichvára Larsa Christensena s Danske Bank, ktorý pre agentúru Reuters 18. 4. 2006 povedal, citujem: - POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU – jednoznačne svedčí o tom, aký zločinec a netvor bol osem rokov slovenským premiérom. Škoda len, že tento bankár nejako pozabudol povedať, že jeho banka BOHATLA NA ÚKOR CHUDOBY A OŽOBRAČOVANIA väčšiny slovenských občanov. Čím viac Dzurinda nenávidel slovenský národ, s tým väčšou poníženosťou slúžil západným bankám a investorom. ROZDÁVANIE CUDZINCOM POVAŽOVAL ZA VÝZNAMNÉ REFORMNÉ KROKY, KEĎ MAL DAŤ TÝM CHUDOBNÝM A NAJBEZBRANNEJŠÍM, TAK TO POVAŽOVAL ZA PREJEDANIE NA ÚKOR ŠTÁTNEHO ROZPOČTU.

Zločiny pri vykrádaní zdravotníctva

          Netreba zabudnúť, že pri vykrádaní zdravotníctva sa začalo už za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara. Na kongrese v Trnave bola Dzurindovou Slovenskou demokratickou koalíciou dňa 4. júla 1998 schválená ZMLUVA S OBČANMI SLOVENSKA, keď v bode č. 9 sa hovorilo – ZASTAVIŤ OHROZOVANIE ŽIVOTA A ZDRAVIA OBČANOV ZVÝŠENÍM FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV PRE ZDRAVOTNÍCTVO.

          Aká bola ale realita? Po šiestich rokoch vládnutia vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, ŽE NA SLOVENSKU ZOMIERAJÚ ĽUDIA, KTORÝCH BY BOLO MOŽNÉ ZACHRÁNIŤ, NO NA PRÍSTROJE A VYBAVENIA CHÝBAJÚ PENIAZE. Vrcholom tohto cynizmu na účet slovenského národa bolo, že minister zdravotníctva Rudolf Zajac dostal od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy Sk nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ALE NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE.

          No a po nástupe gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie pod vedením premiéra Roberta Fica, ktorá vygenerovala gang skapatého Pašku a masových vrahov, ktorí vykrádanie zdravotníctva dostali do tých najobludnejších rozmerov a čísel, čo sa týka predčasne zomrelých nevinných obetí, čo nemá a nebude mať obdobu v celej Európskej únii.

Exminister Žiga zo zločineckej smeráckej mafie – vrah slovenských lesov, gauner ktorý spôsobil utrpenie nevinným ľuďom cez povodne, ktoré v mnohých prípadoch nemuseli byť

          Gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, vrátane tých, ktorí sa odtrhli od Smeru a sú súčasťou Hlasu, patria medzi najbezohľadnejších ničiteľov a vrahov našich lesov. Následky sú nielen katastrofálne z hľadiska, že tu zostávajú holé pláne, ale hlavne následky pre nevinných ľudí, ktorým povodne zničili a naďalej ničia nielen ich majetky, ale aj pôdu, ktorá im slúži na pestovanie poľnohospodárskych plodín, pričom traumy z týchto nešťastí a pohrôm sú doživotné. Pričom je neuveriteľným paradoxom a cynizmom, ako stratou súdnosti, keď títo gauneri – v skutočnosti aj hrobári všetkého, kde vstúpia ich nohy a zbojnícke paprče, snažia sa zhodiť všetky tie ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti na túto vládu, ktoré tu oni za 12 rokov napáchali, práve na tých, ktorí tvoria koalíciu niečo vyše roka.

Vladimír Pavlík       PRINT RSS


             
Hlavná stránka