Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Podporme touto zbierkou občianske združenie ktoré popri politických väzňoch zastrešuje slovenských mučeníkov násilne odvlečených do ruských gulagov, ktoré chce zlikvidovať minister Mikulec  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Vážení priatelia, a práve toto občianske združenie sa minister vnútra Mikulec cez dotácie rozhodol zlikvidovať, ktoré zastrešuje občanov Slovenska, bývalých politických väzňov a násilne odvlečených do gulagov, ako aj ich rodinných príslušníkov, znížením dotácii z 8 tisíc eur na 4 tisíce eur. Sadista, psychopat, netvor a odľud, ktorého Robert Fico 24. 7. 2021 na verejnej tlačovke, v priamom prenose na TA3 verejne nazval, mimo iného, LUMPOM LUMPOVATÝM. Týchto ľudí možno považovať za najväčších mučeníkov na Slovensku, práve takých sa Mikulec rozhodol zlikvidovať, ponížiť, zhanobiť a zdehonestovať. Toto si nedovolil ani jeden ponovembrový politik, dokonca dotáciu, 8 tisíc eur, im ponechal aj minister Kaliňák, aj keď to bolo úplne na hrane. Aký to paradox, keď svojim mlčaním ho podporili, čo možno považovať AJ za súhlas, sadisti, psychopati, netvory a odľudovia z OĽaNO, ktorí sú na ministerských funkciách, funkciách štátnych tajomníkov a koaličných poslancov.

Padlo niekoľko návrhov, aby vo forme JEDNÉHO EURA sa urobila zbierka, kde by sa vyzbierala suma, o ktorú Mikulec toto združenie okradol.

Bankový účet združenia - Fio Banka, a.s., pobočka zahraničnej banky. Svetové združenie bývalých politických väzňov, číslo účtu v Slovenskej republike:

V EUR - 2400889071/8330
IBAN SK 3983300000002400889071
SWIFT/BIC FIOZSKBAXXX
VOPRED VÁM ĎAKUJEME.

Vladimír PavlíkPolitickí väzni podali antidiskriminačnú žalobu proti štátu pre porušovanie zásady rovnakého zaobchádzania   
  

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka