Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Odíď Petra, odíď, z tohto hnusného zločineckého skorumpovaného Slovenska, reprezentuj krajinu, ktorá si Ťa bude vážiť  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          Po prečítaní tohto príspevku v denníku Sme, ktorý tu bude ako súčasť prílohy, poznajúc aj trochu históriu, môj názor je takýto - Odíď, Petra, odíď, z tohto zasraného skorumpovaného, zločineckého a nesvojprávneho Slovenska. Odíď a prijmi ponuku štátu, ktorý si Ťa bude vážiť, aj Tvoju rodinu, ktorý ťa nebude vyciciavať a žiadať od Teba peniaze, poctivo a tvrdo zarobené peniaze, ktoré v začiatkoch do Teba vrážal Tvoj otec a ostatná rodina. A teraz chcú na Tebe parazitovať skorumpované zberby zo Slovenskej lyžiarskejasociácie - SLA. Odíď z tohto smradľavého Slovenska, ktoré si Ťa nezaslúži.

Tvoj otec, celá Tvoja rodina, ako aj Ty samotná a všetci tí, ktorí Ťa v Tvojich začiatkoch podporili zo svojho vlastného, pričom nebola záruka, že sa dostaneš až na tie najvyššie priečky, keď štát Ti neprispel ani jedným centom, VY STE TÍ PRAVÍ A SKUTOČNÍ VLASTENCI, LEBO SPOLOČNE ROBÍTE DOBRÉ MENO A DOBRÚ REKLAMU VO SVETE, AKÉMUSI ZLOČINECKÉMU, SKORUMPOVANÉMU A MAFIÁNSKO-GAUNERSKÉMU SLOVENSKU, KTORÉ SI TO NEZASLÚŽI, LEBO JE CEZ VLÁDY A PARLAMENTY SPODINOU A SMRADĽAVÝM ODPADOM EURÓPSKEJ ÚNIE. VYVRHELI A SMRADĽAVÝ ĽUDSKÝ ODPAD ZO SLOVENSKEH LYŽIARSKEJ ASOCIÁCIE SI ZRAZU ROBIA NÁROKY NA VAŠE ŤAŽKO VYDRETÉ, ALE ZASLÚŽENÉ PENIAZE, HOCI VÁS NIKDY FINANČNE NEPODPORILI.
          Odíď Petra, odíď, reprezentovať takú krajinu, kde si Ťa budú vážiť, pomáhať a podporovať Ťa, kde Ti nebudú robiť podrazy, vydierať a hádzať polená pod nohy.

Vladimír Pavlík

Delegáti strčili hlavu do piesku. A Vlhovej hrozí megaprúser (komentár)


Juraj Berzedi| 30. apr 2021
O šport im nejde, no možno im vrátia moc i peniaze.

Petra Vlhová je najlepšia lyžiarka na svete. Keď sa na to pozrie človek zo zahraničia neznalý pomerov, môže si povedať, že na tom Slovensku to robia výborne.
Ale nie je to tak.
Vlhová je produktom svojej rodiny. Nie systému, a tobôž nie Slovenskej lyžiarskej asociácie. Tá jej dlhodobo hádže polená pod nohy.
A nielen jej. Aj iným športovcom, trénerom či funkcionárom, ktorí nesúhlasia so stratégiou SLA postavenou na polopravdách, zákulisných hrách a rôznych formách zastrašovania.

Vlhovej robili nezmyselné obštrukcie. Ako funguje chobotnica v SLA?

SÚVISIACI ČLÁNOK
Vlhovej robili nezmyselné obštrukcie. Ako funguje chobotnica v SLA?
Aj preto pred piatimi rokmi vznikla alternatíva – Zväz slovenského lyžovania (ZSL). Prešli doň viacerí nespokojní športovci, vrátane Petry Vlhovej.
Podporu novému zväzu vyjadril štát aj vedenie Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV). Už sa čakalo len na odsúhlasenie pléna SOŠV, v ktorom majú zastúpenie jednotlivé športové zväzy spadajúce pod SOŠV.
Predstaviteľom ZSL len mali odsúhlasiť, že sa môžu uchádzať o členstvo v Medzinárodnej lyžiarskej federácii (FIS). Neznamenalo to, že ZSL automaticky získa štatút národného športového zväzu, ktorý bol v decembri SLA odobratý.
Výsledok? Za bolo 40 hlasov, proti 18 a zdržalo sa 41.
Ľudia v športovom hnutí lyžiarsku zmenu nechcú. Potichu odobrili zvrátenosti, ktoré sa roky dejú v SLA a na ktoré poukazovali Zuzulovci, Žampovci, Vlhovci aj iní.
Prečo tak delegáti urobili? Možno o tejto kauze nemajú dostatok informácií. Možno sa len zľakli.
Delegáti vyslali stanovisko, že aj vďaka nim sa možno štatút národného športového zväzu vráti SLA. A moc do rúk sa vráti opäť tým, ktoré tu dlhé roky páchali rôzne svinstvá.
A možno sa obávali precedensu. Keď sa niekto postavil lyžiarskej asociácii, čo ak sa to stane aj nám? Prísť o teplé miestečká, to v žiadnom prípade. Nesúhlasíme. Radšej strčíme hlavu do piesku. Nech si to tí lyžiari vyriešia sami. Veď predsa nejde o nás.
Také slovenské.
Delegáti rozhodli, že aj vďaka nim sa možno štatút národného športového zväzu vráti SLA. Moc aj štátne peniaze by opäť získali tí, ktorí dlhé roky ukazujú, že o šport im vôbec nejde.
Čo bude s deťmi, ktoré chcú lyžovať, im je šumafuk.
A čo bude s Petrou Vlhovou, ktorá je členkou ZSL? Vráti sa do SLA, ktoré jej sústavne robí prieky? Takmer vylúčené.
A ak aj áno, pokojne sa môže stať, že jej zástupcovia ju nemusia prihlásiť na preteky. A až potom z toho bude megaprúser. A kto za to bude zodpovedný, páni delegáti?   PRINT RSS


             
Hlavná stránka