Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

V registroch ÚPN evidovaný agent ŠtB-"Domovník", na funkcii ministra životného prostredia SR, Ján Budaj, sa ani neunúval odpovedať občianskym aktivistom a združeniu bývalých politických väzňov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          Tento tzv. minister, ktorý za 30 rokov nepodal žalobu súdu na očistenie svojho mena a ktorému by sa hodila ešte doložka – skade ruka, skade noha, si vybral za  štátneho  tajomníka najzákernejšieho a najpodlejšieho slovenského konšpirátora Juraja Smatanu z Považskej Bystrice, čo týmto radí toto ministerstvo medzi stokový štátny orgán.

Na stránke  občianskeho združenia SZBPV som našiel príspevok http://www.szcpv.org/21/pademia.html z ktorého  som sa dozvedel, že  prokuratúra obnovila vyšetrovanie vo veci likvidácie nemocnice  na liečbu TBC a pľúcnych chorôb v Poprade Kvetnici. V príspevku sa uvádza, že združenie a Občianska iniciatíva za udržateľný rozvoj územia Poprad-Kvetnica od mája nedostali od osloveného ministra životného prostredia  ani len formálne potvrdenie ich žiadosti.

Občianskí aktivisti si naivne mysleli, že ministra životného prostredia zaujme okrem kauzy zlikvidovanej nemocnice aj podozrivý prevod pozemkov za ktorým figuroval v súvislosti s kauzou „Zemepán“ obvinený bývalý riaditeľ SPF v Poprade Ivan Tudaj, ktorý sa nedávno dostal do vyšetrovacej väzby.   Ministra upozornili na to, že  budúcim zámerom  premeny týchto pozemkov na stavebné parcely v rekreačnej zóne by táto stratila svoj význam.

O  ekonomický zločin likvidácie nemocnice,  aký nemá obdobu v Európe, ktorým sa onkologický a na TBC liečení pacienti ocitli na  ulici a nikto nevie koľkí z nich to prežili, neprejavila záujem ani ministerka spravodlivosti Koliková.

Uvedená  nemocnica v Poprade v časti Kvetnica sa špecializovala na respiračné choroby a od roku 1920 liečila pľúcne choroby a TBC. Keď zločineckí mafiánski a politickí gauneri začali túto nemocnicu likvidovať, lebo s ňou, a hlavne s pozemkami a nádherným prírodným prostredím mali svoje plány, pacientov, ktorí tam vtedy boli, doslova vyhodili na ulicu, čím ich prakticky   odsúdili na smrť, pričom sa jednalo o  poslednú rekreačnú zónu v Poprade.

Pri dnešnom koronavíruse, ktorý je prakticky celosvetovým problémom, ako aj s nelichotivou situáciou na Slovensku, musí byť každému jasné, akú pozitívnu úlohu mohla táto do roku 2008 fungujúca nemocnica, zohrávať. Ako ale vidieť, pre masových vrahov sú prednejšie zisky, ako životy občanov. Veď pre smradľavú spodinu, zločineckých a psychopaticko-sadistických gaunerov a ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, v mene ktorých každoročne cez vykrádanie zdravotníctva, príde predčasne o život niekoľko tisíc nevinných občanov, to akoby nič neznamenalo. Ich gény zdedené po nacistických, arizátorských, neoľudáckych, mengeleovských zločincoch, ako aj zdedené gény masových vrahov z POHG, z vojnového obdobia, sú toho jasnou vizitkou.

Žalostnou vizitkou národa, ktorý tvorí minimálne 70% zbabelých a ľahostajných plebejcov je  nezáujem  o tento bezprecedentný zločin, čoho dôkazom je fakt, že  Petíciu na  podporu zrušenia nezákonných právnych úkonov  na základe, ktorých bola  podvodne zlikvidovaná najväčšia špecializovaná nemocnica na liečbu TBC a respiračných chorôb v Poprade - Kvetnici podpísalo  za skoro rok len 62 ľudí.
Na druhej strane „fun klub“ vraha Mikuláša Černáka má na Facebooku  45 000 priaznivcov.

Zbabelé a zmanipulované slovenské ovce zaujíma viac ako  ich ústavné právo na prístup k zdravotnej starostlivosti a dôstojný život spochybňovanie koronavírusu a očkovania, či obhajovanie skorumpovaného policajta Lučanského na ktorého samovražde sa spoločne priživujú, Smero-Hlas, Kotleba, či kokaínový sudca Radačovský. Čo iné sa dá čakať od obdivovateľov  zločincov a zlodejov, ktorí 30 rokov rozkrádajú tento štát a ktorí sa od novembra 1989 recyklujú z KSS do SDL, z SDL do HZDS, potom zase z HZDS do Smeru a dnes zo Smeru do Hlasu.

Svoj podiel na tom má aj slovenská pseudopravica na čele s Dzurindom a Miklošom ktorá sa dostala k moci na vlne antimečiarizmu a ktorá princípom kolektívnej viny všetky dlhy mečiarovych privatizérov hodila na plecia daňových poplatníkov. Tzv. nevyhnutné reformy a dodnes nevyšetrená korupčná kauza Gorila dostali k moci na 12 rokov najväčšiu zločineckú skupinu aká kedy ovládala Slovensko. Vláda Igora Matoviča robí zásadnú politickú chybu v tom, že zámerne prehliada korupciu Dzurindovej vlády, v podstate len odstraňuje konkurenciu a selektívne rieši len kauzy spájané so Smerom SD a jeho protežantmi, čo sa jej v budúcnosti vzhľadom na to, že väčšina Slovákov považuje rozkrádanie štátu za nevyhnutnú súčasť politiky vypomstí.

Hovorí sa, že zločinci a vypočítaví darebáci sa nikdy nevedia spriateliť, dokážu sa len spriahnuť pre dosiahnutie svojich zámerov. Súčasné spriahnutie Smero-Hlasu s kotlebovými ľudákmi a priaznivcami kryptoboľševika Harabina, či pseudokresťana Carnogurského neveští pre súčasnú koalíciu nič dobré. Vláda Smero-Hlasu, s podporou niektorej z maďarských strán a tichou podporou kotlebovej ĽSNS jej to s určitosťou po voľbách spočíta aj s úrokmi a potom sa už začnú skutočné politické procesy za vykonštruovanú vlastizradu, zneužívanie právomoci verejného činiteľa a podobné nezmysly ako to už dnes avizujú sfanatizovaní a zaslepení odporcovia Igora Matoviča.

Položili ste si niekedy otázku, z akých peňazí je len na Slovensku cca tých 5-tisíc zbojníckych vŕškov, nadštandardne vybavených, ako aj tie zbojnícke usadlosti, haciendy a paláce v zahraničí, ktorých majitelia sú Slováci? Vás to netrápi že je to z daní, ktoré sú súčasťou štátneho rozpočtu, ktoré vyprodukovali ľudia tvoriaci ekonomické hodnoty, ale ich od roku 1991 rozkradli gauneri, ktorí nič pozitívneho neprodukujú, ale berú z toho, čo druhí produkujú, alebo vybudovali-vyprodukovali naši rodičia a starí rodičia, pričom, paradoxne, ešte sú nadštandardne odmeňovaní? Podľa hesla, čím viac rozkradnem, čím viac poškodím Slovensko a jeho občanov, tým sme ako členovia vlád a parlamentov ziskovejší? Tak prečo by sme nemilovali ponížené a zbabelé ovce, tvoriace cca 70 % tzv. národa?

Väčšina tohto národa si nechce uvedomiť, že Slovensko nerozkradli a neurobili z neho ekonomicky nesvojprávnu krajinu mimozemšťania, ani sionisti, ani NATO, ale zločinci národnosti slovenskej, ktorí sa recyklujú v politických stranách od novembra 1989 a ktorí si z politiky vybudovali svoj blahobyt na úkor biedy vlastných občanov, ktorých deťom ukradli budúcnosť. Pokiaľ budem žiť vždy budem  pripomínať, že národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si len otroctvo.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka