Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Viem si vás predstaviť, ako v čiernych esesáckych uniformách, alebo v čiernych uniformách masových vrahov z POHG, páchate zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Mám dostatok dôvodov, aby som napísal nasledovné, aj keď mnohí s tým nemusia súhlasiť, aby som tento nadpis ešte doplnil o tento text–Viem si vás predstaviť, ktorí ste boli a ste v ponovembrových vládach a parlamentoch, AKO MNOHÍ Z VÁS,  v čiernych esesáckych uniformách, alebo v čiernych uniformách masových vrahov z POHG, pokiaľ by ste žili v dotyčnom vojnovom období, páchate zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe. AKO JEDINÝ ŠTÁT V EURÓPSKEJ ÚNII REALIZUJETE PO NOVEMBRI 1989 NA VLASTNOM NÁRODE TO, ČO VO VOJNOVOM OBDOBÍ REALIZOVAL NEMECKÝ NACIZMUS PRI POSTUPNOM VYHUBENÍ SLOVANOV.VY AKO SLOVÁCI – SLOVANIA TO REALIZUJETE NA VLASTNÝCH SLOVÁKOCH – SLOVANOCH.

Základná definícia zločinu proti ľudskosti – a cca, 20 spôsobov

Medzi najbeštiálnejšie zločiny proti ľudskosti patrí holokaust. Mňa nedávno pomerne prekvapilo, keď historici, ktorí sa na holokaust špecializujú, prišli aj k takému poznatku, že zločinom proti ľudskosti nie je len samotný holokaust, končiaci smrťou nevinných obetí, z rasových či etnických dôvodov, ale samotný holokaust začína už vtedy, keď sú týmto obetiam uberané najzákladnejšie ľudské a občianske práva. PRÁVE TOTO MOŽNO APLIKOVAŤ AJ NA ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI ZO STRANY PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV, KEĎ ZLOČIN PROTI ĽUDSKOSTI NEKONĆÍ AŽ SMRŤOU NEVINNEJ OBETE, ALE UŽ VTEDY, KEĎ NA TEJTO OBETI SÚ PORUŠOVANÉ NAJZÁKLADNEJŠIE ĽUDSKÉ, OBČIANSKE A ÚSTAVNÉ PRÁVA ZO STRANY VLÁDNEJ MOCI ČI ŠTÁTNEHO ORGÁNU. Teda, zločin proti ľudskosti možno definovať ako predčasné ukončenie ľudského života, pričom spôsobov môže byť aj dvadsať.

Rozkrádanie zdravotníctva po Novembri 1989 patrí medzi najodpornejšie zločiny proti ľudskosti nielen z morálneho hľadiska, ale aj z počtu obetí

To mlčanie o vykrádaní zdravotníctva od roku 1990 doterajšími vládami a parlamentmi, keď každoročne kvôli tomu predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov, keď gang skapatéhoPašku do dotiahol na samotný vrchol, je priamo desivé. Kvôli objektivite treba ale povedať, že on len nadviazal na svojich predchodcov z vlád Mečiara, Dzurindu, ako aj z krátkeho obdobia Radičovej a Moravčíka, ale to dotiahol do absolútne obludných rozmerov. Nenásytnosť týchto vyvrheľov, aby zbohatli aj za takúto cenu, PÁCHANÍM ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI len dokazuje, že Slovensko nepotrebuje na realizáciu zločiny nacistického Nemecka, lebo na zločiny proti ľudskosti voči vlastnému slovenskému národu ho ZASTÚPIA zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov.

Viem si vás predstaviť, mnohých z vás, pokiaľ by ste žili vo vojnovom období na Slovensku, ako v čiernych nacistických uniformách, alebo v čiernych uniformách masových vrahov z POHG, ranou do tyla vraždíte nevinných mužov, ženy, vrátane detí a necháte ich padať do horiacej vápenky. Medzi vami by sa našli aj takí, ktorý by boli schopní matke, čakacej pred horiacou vápenkou, vytrhnúť jej z náručia to batoľa a usmrtiť ho. Viem si vás predstaviť, ako by ste vypaľovali osady, usadlosti, zaživa upaľovali ľudí - vlastných ľudí.
Je neuveriteľné, keď v politickej relácii 27. 6. 2021 na STV1 O 5 minút 12, kde diskutuje mafián, vekslák a sexuálny predátor na funkcii predsedu NR SR, Boris Kollár so špičkovým sadistom, psychopatom a spolupáchateľom gangu skapatéhoPaškuPetrom Pellegrinim, pri drastickom vykrádaní zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrelo niekoľko tisíc nevinných občanov, tak Boris Kollár tu VEREJNE POVEDAL, ŽE ĽUDSKÝ ŽIVOT MÁ NAJVYŠŠIU HODNOTU - PRIČOM ON SÁM JE V MLČANÍ O TÝCHTO ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI SPOLUPÁCHATELOM TÝCHTO MASOVÝCH VRAHOV.

Vladimír Pavlík

    

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka