Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Mafiánsko-gaunerské, zločinecké a zlodejské protislovenské zberby, ponížení sluhovia Nového svetového poriadku, typu poslanca Tarabu, o čo im vlastne ide?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Už vo vojnovom období, počas krutovlády nemeckého nacizmu, boli len dve krajiny, ktoré sa mu nielen vyrovnali v zločinoch proti ľudskosti, ale v niektorých prípadoch, ich dokonca aj predbehli. Jednalo sa o Ukrajinu a Slovensko. Keďže žijem na Slovensku, Ukrajinu dám bokom, ale sa zameriam na Slovensko, počnúc od roku 1939 až po dnešné obdobie. Je dostatok nezvratných dôkazov, že medzi súhrn spodiny a smradľavého ľudského odpadu, zločineckých a zlodejských gaunerov, patril ľudský odpad, hrajúci sa na Slovákov, národovcov a kresťanov, najponíženejších sluhov nemeckého nacizmu. Dokonca to zašlo až tak ďaleko, keď základným princípom nacizmu bolo vyhubenie Slovanov, kde patria aj Slováci, tak práve takýto Slováci - Slovania, 3,5 mesiaca od definitívnej porážky nemeckého nacizmu, prebrali jeho metódy, keď Slováci – Slovania začali cez zločiny proti ľudskosti likvidovať Slovákov – Slovanov.

          Nielen v tomto období, ale aj pred ním, slovenské obyvateľstvo sa delilo na fašistov, gardistov, komunistov, arizátorov, neoľudákov, mengeleovcov, agentov gestapa a ÚŠB, príslušníkov z POHG, z ktorých sa stali v závere vojnového obdobia, masoví vrahovia. Prakticky všetky tieto skupiny obyvateľstva, s výnimkou komunistov, mali krédo  - Za Boha, za národ. V mene Boha, národa, chváliac sa, akí sú Slováci, kradli – arizovali, hľadali nepriateľov, no nie medzi nemeckým nacizmom, ale vlastnými a nevinnými Slovákmi – Slovanmi. Vyvrcholilo to tými najzvrhlejšími zločinmi proti ľudskosti, akoby ešte chceli nemeckému nacizmu ukázať, že oni ich radi nahradia. Vyše 1200 nevinných mužov, žien a detí, vrátane batoliat, skončili v horiacej vápenke, kam boli hádzaní po usmrtení ranou do tyla. Ani to im nestačilo. Vypaľovanie osád, usadlostí, upaľovanie zaživa nevinných ľudí.

Po Novembri 1989 ako také podchrastové vši, krysy a potkany začali vyliezať zo svojich brlohov, svoju prednovembrovú zbabelosť nahrádzali samopasovaním za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najkresťanskejších kresťanov. Žiadny iný názor neuznávali, len tie svoje bludy, podložené hulvátstvom a krikľúnstvom. Všetci, mimo nich, boli čechoslovakisti, janičiari, zapredanci, vlastizradcovia, protislovenské živly, sluhovia zahraničia.... Cez svoje plechové protislovenské papule, zhlukujúc sa okolo dvoch protislovenských niktošov, so špinavou prednovembrovou minulosťou, Mečiara a Slotu, kde sa priživovali ďalšie zberby, ktorých jediným cieľom bolo, vykradnúť všetko to, čo oni nevybudovali, prednejší im bol osobný blahobyt, pričom na svoje sľuby, že chcú pre Slovensko a jeho občanov skutočný blahobyt, po založení tzv. nesvojprávneho a skorumpovaného Slovenska, rýchlo zabudli.

          Rozkradli, čo sa rozkradnúť dalo, vytunelovali, čo sa vytunelovať dalo, no a po nich nastúpili, aby v tom pokračovali vlády Dzurindu, Radičovej, a dokončenie si zobrali na starosť vlády Fica a Pellegriniho. A všetci, ako jedna mlčiaca zločinecká rodina, zrazu, za všetko vinia práve túto poslednú vládu. Organizujú štrajky a protesty, žiadajú predčasné voľby, šíria bludy a dezinformácie. V prednej línii stoja masoví vrahovia vykrádajúci naše zdravotníctvo, ekonomický vrahovia, ktorí svojim vykrádaním dohnali ľudí k sociálnym samovraždám, vrahovia našich lesov, majúci na svedomí vytopenie obydlí tisícov nevinných obyvateľov, ako aj ich poľnohospodárskej pôdy. No a potom sú tu ich mlčiaci spolupáchatelia z ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj mlčiaca väčšina obyvateľov.

          Medzi najaktívnejšie zberby ktoré chcú cez rôzne protesty rozvrátiť ústavné zriadenie, cez predčasné voľby sa chcú znovu dostať k moci, aby mohli opätovne pokračovať v ekonomických zločinoch a zločinoch proti ľudskosti. Fico, Pellegrini, Blaha, Raši, Tomáš, Kamenický, Blanár, Saková, Kotleba, Uhrík, Suja, Mazurek, Taraba..... a im podobní. No a na facebooku som objavil zaujímavý materiál, ktorý sa opätovne týka poslanca Tarabu, ktorý tu predkladám ako prílohu. A viete, koľko je takých TARABOVCOV, ktorí tieto protesty organizujú? Minimálne 90 %.

Vladimír Pavlík

 

Danka Bobekova
Kto zvoláva protesty za veľké lóve od válova na vŕšku a komu Slováci opäť tlieskajú? Ako pozná stav krajiny módna ikona v paláci? Aká ešte väčšia pohroma otvorí oči národne hrdým občanom v zdemolovanej krajine mafiooligarchie? Kto sú spolukumpáni v karuselovej jedovatej chobotnici veľacteného poslanca Tarabu, Peter Košč, Marek Trajter a ďalší?
Mgr. Ing. TOMÁŠ TARABA, MODRA, ročník 1980
Prepojenia firiem a politika versus ekonomika:
Pozemky Častá s.r.o., Mgr. Ing. TOMÁŠ TARABA, PETER KOŠČ v DAST DEALING s.r.o., Pezinok Mgr Blanka Harabinová. TK LOGISTICS II s.r.o.,Mgr. Ing. Tomáš Taraba, Peter Košč, Ing. MAREK TRAJTER, kauza objednávka vraždy Deáka. DAST HOLDING s.r.o., spoločník DAST Security s.r.o., bezpečnostné služby, Peter Košč, Mgr. Ing. Tomáš Taraba, Stanislav Košč v TLP média s.r.o., zisk v roku 2020 eur 2 209 040!!!, tržby eur 3 020 880!!!, pred tým dva roky v strate a bez tržieb, Erik Džačovský, Mgr. Ing. Tomáš Taraba, Peter Košč, Ing. Martin Neštrák v IN FLUVAL s.r.o., nezvestný PAVEL MIKO z Poltára od roku 2013! Ing. Martin Neštrák v APD systém s.r.o. Ing. Jozef Dúcz, Marian Arpányi Poltár, obaja z Donaru, Rastislav Virlič v STARNET s.r.o., MARCEL PACHOTA z Poltára, Sergej Salmanov, Ľubomír Somorovský v AB technologz s.r.o., JUDr. ĽUBICA KOLESÁROVÁ z Poltára, zavraždená v 2013!

 


Je poslanec Taraba poníženým sluhom Nového svetového poriadku pri diskreditácii Slovenska?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
       Zbabelci, vlastizradcovia, ponížení sluhovia, súhrn spodiny a ľudského odpadu v službách cudzej štátnej moci, Nového svetového poriadku, hrajúci sa na Slovákov, národovcov a kresťanov, vyprodukovaných HZDS, SNS a najnovšie ĽS-NS a Republikou, ktorí začali a dokončujú likvidáciu Slovenska, sa nám prezentujú ako jeho najväčší ochrancovia. Niektorí sa dostali do parlamentu cez Kotlebovu ĽS-NS, aby postupne, ako politické prostitútky a podchrastové vši, odtiaľ vystupovali a zakladali ďalšie protislovenské a protinárodné spolky.

Jedným z nich je aj poslanec Tomáš Taraba, a podľa toho, čo mi bolo poslané, a bude ako príloha tohto článku dokazuje, že musí hrať pomerne dôležitú úlohu ako americký riťolez a ponížený sluha Nového svetového poriadku. Ich hlavným cieľom je, aby na Slovensku nevznikla skutočná národná strana, čo sa im aj podarilo. Svoju nenávisť k tejto krajine a pohŕdanie k vlastnému národu, NEČINNE SA PRIZERAJÚC K JEHO POSTUPNEJ LIKVIDÁCII CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA, KEĎ SVOJIM MLČANÍM VYJADRUJÚ SÚHLAS S TÝMITO ZLOČINMI PROTI ĽUDSKOSTI AJ BEZ KONCENTRAČNÝCH TÁBOROV, ALEBO V PLYNOVÝCH KOMORÁCH. Nečinne sa prizerajú, ako ponovembroví pohrobkovia z vlád a parlamentov s génmi nemeckého nacizmu, v zločinnom spolčení s exekútorskými gaunermi a exekútorskými fľandrami naďalej robia experimenty na starých ľuďoch, ponižujú a hanobia ich ľudskú dôstojnosť, doháňajú ich do situácii a problémov, ktoré už nedokážu zvládať, aby ich aj takto dohnali k predčasnej smrti.

          Organizujú kadejaké komediálne frašky, ktoré nazývajú protestmi, pritom cez svoje mozgy, kde piliny a otruby prevažujú nad mozgovou hmotou, snažia sa ľuďom nahovoriť, že za všetko je zodpovedná táto vláda. Ani sa nečudujem, že na ich vybľakovanie a pobehovanie po Bratislave príde niekoľko stoviek nimi oblbnutých jedincov, prípadne, jeden až dva tisíce. Túžia, akože naoko, po generálnom štrajku, no robia všetko preto, aby tomu tak nebolo. Ich všeobecné bludy a pseudoargumenty, vlastné zviditeľňovania, dokážu osloviť len ich krvné skupiny. ANI POL SLOVA O TOM, AKO TIE DESIATKY A DESIATKY ROZKRANUTÝCH MILIÁRD ZA VLÁD MEČIARA, DZURINDU, RADIČOVEJ, FICA, PELLEGRINIHO, NÁM TERAZ CHÝBAJÚ. Sú tak zaslepení a zadubení, že nedokážu ani verejne ukázať na tých, cca 5-6 tisíc zbojníckych vŕškov na Slovensku, bohato vybavených, kde si užívajú svoj blahobyt práve tí, ktorí ich vybudovali z nakradnutého.

Vladimír Pavlík


https://plus7dni.pluska.sk/domov/vlastenec-americkou-firmou-domom-kanade-poslanec-taraba-ma-manzelku-podobnu-matovicovej

Vlastenec s americkou firmou a domom v Kanade: Poslanec Taraba má manželku podobnú Matovičovej

 ·
       PRINT RSS


             
Hlavná stránka