Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Ktože to chce opäť zneužiť robotnícku triedu?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Tak sa tu rozpráva o generálnom štrajku, kde nosnou silou by mala byť opätovne robotnícka trieda. Aký politický odpad chce zneužiť túto najpočetnejšiu väčšinu národa, samozrejme pre svoje zločinecké politicko-ekonomické a MOCENSKÉ ciele? Tentoraz to nie je zo strany ani pravicového, ani liberálneho spektra, ale, paradoxne, zo strán tzv. národných, ĽS-NS a Republiky, ktoré sa stali príveskami gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, súčasťou ktorej bol aj gang skapatéhoPašku.Zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva dotiahol na samotný vrchol Nielen po finančnej stránke, ale aj pri počte zločinov proti ľudskosti, v počte predčasne zomrelých nevinných obetí.

Nebyť generálneho štrajku z decembra 1989 v podaní robotníckej triedy, keď táto bola neuveriteľne podvedená a zneužitá, kde tí, ktorí sa vyškriabali po jej chrbtoch do najvyšších politických a ekonomických funkcií, práve oni sa na nej dopustili tých najzvrhlejších ekonomických zločinov, ale aj zločinov proti ľudskosti.

Pamätné sú slová amorálneho zvrhlíka Václava Havla, ktorý bez bekotania a mekotania nedokázal povedať jednu súvislú vetu - Dělnickátřída už svuj úkol splnila - sa začalo odohrávať a realizovať niečo, čo si od roku 1939 do roku 1989 voči robotníckej triede nedovolil žiadny režim na Slovensku. Pričom mám na mysli nemecký nacizmus, povojnové obdobie - 50. roky, augustová okupácia, normalizácia... Aj keď to nebolo ideálne, aj po roku 1948 sa parazitovalo na robotníckej triede, páchali sa zločiny proti ľudskosti, ale čo sa týkalo ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti páchaných na robotníckej triede, boli prakticky nulové, v porovnaní so zločinmi proti ľudskosti po Novembri 1989.

Keďže som celý život odpracoval v robotníckych profesiách, pokiaľ som bol samouk, ktorý sa zaoberal vecami verejnými, študoval zákony, tak sa dokázal v niektorých veciach aj pravdy dovolať.Aj keď to svojim spôsobom bola krížová cesta. Môžem opísať niekoľko vlastných skúseností. Keď ma ako protisocialistického a protištátneho živla vyhodili zo zamestnania, nie za zlú pracovnú morálku, ale za to, že som svoje názory prezentoval príliš nahlas, bez problémov ma zamestnali v Metrostave Praha, pričom, keď boli upozornení, že rozvraciam socialistické zriadenie, oni reagovali, že moja pracovná morálka tomu nenasvedčuje.

Keď som pracoval ako baník v bani ČSM-sever v Stonave, patriacej pod OKR, v Žiline do mňa nabúralo auto, ktoré v žilinskom autoservise stálo príliš dlho, čím sa znehodnocovalo.Čakali odo mňa nejaké všimné, tak na protest som si dal legálnu žiadosť o vysťahovanie do NSR, kde som mal zaistenú robotu u nich v bani. Samozrejme, aj ten normalizačný štát, vrátane ŠtB, uznali moju žiadosť, pričom, paradoxne, s ich pomocou, ktorá sa rovnala príkazu, spoločne so straníckym orgánom v Žiline, bolo moje auto potom precízne opravené. Pričom mi bolo povedané, že západná propaganda by bola túto moju kauzu využila proti socialistickému zriadeniu, keďže som bol robotník s dobrou pracovnou morálkou, a štát si takých váži.

A prišiel November 1989, pád režimu, aj hlavne zásluhou generálneho štrajku robotníckej triedy.A odplata či „odmena“ tých, ktorí sa dostali k politickej a ekonomickej moci po ich chrbtoch, nenechala na seba dlho čakať. Najviac postihnutá bola práve robotnícka trieda. Nielen ekonomicky, ako aj lacná pracovná sila pre kapitalistický Západ, ale aj cez zločiny proti ľudskosti. Antisociálny netvor Kaník ako minister práce, spolu s antisociálnym netvorom Beblavým, ktorý mu robil štátneho tajomníka, ktorí pochádzali z ortodoxných boľševických rodín, v rámci prijatia zločineckých zákonov, odobrali príplatky baníkom, ktorí pri práci, v rámci pracovného úrazu, prišli o niektorú z končatín. Keďže som v bani odrobil 10 rokov.... No ani to nebolo všetko. Mal som suseda, dnes už nebohého Františka Baluchu, ktorému kvôli cukrovke amputovali obidve nohy. Každý rok ho museli doviesť k posudkovému lekárovi, ktorý sa potreboval presvedčiť, či mu náhodou tie nohy nedorástli, aby mu už nemuseli platiť invalidné.

Nemusím tu rozpisovať, kto chce opätovne zneužiť robotnícku triedu pomocou ĽS-NS a Republiky, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ktorí ekonomické zločiny doviedli na samotný vrchol, čo bola, obrazne povedané len BE kategória oproti ich zločinom proti ľudskosti, páchané gangom skapatéhoPašku. Pričom Smer tu vládol 12 rokov a mohol mnohé z týchto ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti napáchané pravicovo-fašistickou, dzurindovsko-miklošovskou chuntou napraviť, vrátane aj toho, čo sa tu napáchalo za vlády mečiarovsko-slotovských zločincov. No oni sa zachovali tak, ako sa zachovali, v mene svojho osobného blahobytu. Pokračovali a na samotný vrchol doviedli to, čo sa robilo za vlád Mečiara a Dzurindu.

Vladimír Pavlík.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka