Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti zo strany gaunerov a ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov – tak následky sa preniesli opätovne na nevinných občanov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Dlhoročné vykrádanie štátneho rozpočtu od roku 1990 až po dnešnú dobu aj z toho, čo bolo určené pre dôchodkový systém, zločineckými protislovenskými gaunermi, z ponovembrových vlád a parlamentov, spojené s mlčaním ponížených oviec z tzv. národa - cca 70-80 %, sa muselo zákonite prejaviť. ZNIŽOVANÍM, dokonca aj tých dnešných žobráckych dôchodkov, budúcich dôchodkov.

Ani pol slova o tom, ani jedno jediné slovíčko zo strany zločineckých a psychopaticko-sadistických gaunerov z ponovembrových vlád a parlamentov, ani od zbabelej a nesvojprávnej väčšiny, tvoriacej tzv. národ - 70-80 % dospelej populácie, že tie miliardy, rozkradnuté miliardy, majú konkrétnych majiteľov. Lepšie je totiž PRENIESŤ NÁSLEDKY na budúcich dôchodcov, ďalším ZNIŽOVANÍM aj tých doterajších žobráckych dôchodkov a zvyšovaním veku odchodu do dôchodku.Ako jedna zločinecká a zlodejská rodina si tu porozumeli všetky doterajšie ponovembrové vlády a parlamenty. Toto všetko ODŠTARTOVALI politici, hrajúci sa na Slovákov, národovcov a kresťanov, z čeľade Mečiara a Slotu, ktorých neskôr nahradil Smer, Hlas, ĽS-NS, Republika, ktorí si porozumeli s pravicou, liberálmi, ľavicou...

          Súbežne s tým sa začalo aj drastické vykrádanie zdravotníctva, čo patrí medzi najzvrhlešie zločiny proti ľudskosti, pričom na samotný vrchol to doviedol gang skapatéhoPašku, popredného predstaviteľa z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie. Ale nesmieme zabudnúť ani na predchodcov z Mečiarovej vlády a Dzurindovej vlády. U tohto amerického riťoleza, ktorého koalícia nastúpila po Mečiarovi, nemožno zabudnúť na neuveriteľný cynizmus, ktorý patrí do jeho politickej a ľudskej výbavy. Budem dokumentovať:

Mikuláš Dzurinda, toto zbabelé prednovembrové úbožiatko, no o to väčší ponovembrový klamár a politický hochštapler, ktorý bol zároveň aj predsedom Slovenskej demokratickej koalície, na kongrese v Trnave dňa 4. Júla 1998 schválili ZMLUVU S OBČANMI SLOVENSKA, keď v bode číslo 9 sa hovorilo: Zastaviť ohrozovanie života a zdravia občanov zvýšením finančných prostriedkov na zdravotníctvo. Pričom on ako premiér a predseda strany veľmi dobre poznal situáciu v zdravotníctve počas vlády Vladimíra Mečiara.

          Aká bola ale realita? Po šiestich rokoch vládnutia vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. To isté priznali v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Vrcholom tohto cynizmu na účet slovenských občanov bolo, že minister zdravotníctva Rudolf Zajac DOSTAL od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy korún, nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ale na VYSVETLENIE reforiem v zdravotníctve!!! Tak sa pýtam, čo v tom období znamenal život slovenského radového občana pre Svetovú banku a vtedajšiu koalíciu?

Matovičova a neskôr Hegerova koalícia ďalšími, tzv. nevyhnutnými reformami idú podporiť zločincov a masových vrahov, doteraz vykrádajúcich zdravotníctvo

          Zločineckí gauneri, sadisti a psychopati z tejto koalície, pokračujúc v tom, že zločinci vykrádajúci zdravotníctvo musia ostať beztrestní nielen za ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti, ako sa to robilo po nástupe každej novej koalície.Opätovne prišli s paranoidnými bludmi, že slovenské zdravotníctvo treba opätovne reformovať. Bezcitný netvor v sukni, ktorý omylom prírody dostal ženskú podobu, Veronika Remišová, cynicky prehlasuje, že na jeho záchranu sú reformy nevyhnutné. Viem si ju predstaviť v čiernej esesáckej uniforme ako dozorkyňu v koncentračnom tábore, ako ženie ľudí do plynovej komory, s pokrikom – v mene nevyhnutných reforiem. Mimochodom, koľkokrát už bolo slovenské zdravotníctvo reformované na úkor radových občanov, znižovania jeho kvality, odchodu kvalifikovaného zdravotníckeho personálu, kvôli jeho KAŽDOROČNOM drastickom vykrádaní zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, s niekoľkými tisíckami predčasne ukončených životov, samozrejme, bez trestno-právnej zodpovednosti?

Vladimír Pavlík

    

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka