Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov, pokračovatelia nacistických zločinov, spojených s ponižovaním, šikanovaním, doháňaním do nezvládnuteľných situácii dôchodcov, idú poučovať Rusko a Putina o demokracii a ľudských právach  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Je to neuveriteľný cynizmus, keď slovenskí ponovembroví politici, teda, drvivá väčšina z nich, patriaci nielen k najzločineckejšiemu odpadu na vrchole pyramídy, v rámci Európskej únie, s génmi zločineckého nemeckého nacizmu, nemajúc konkurenciu v rámci celej Európskej únie, patriac do kategórie najväčších amerických riťolezov v tomto spoločenstve, neustále poučujú Rusov o demokracii a ľudských právach. Oni, ktorí ako jediní v Európe prebrali po nemeckom nacizme metódy na likvidáciu starých a bezbranných, kde zrealizovali metódu duševnej smrti, cez ponižovanie, doháňanie do bezvýchodiskových situácii, v zločinnom spolčení s exekútorskými gaunermi a exekútorskými fľandrami, cez zákony, ktoré im k tomu pripravili, pokiaľ ich doženú až k fyzickej smrti. Oni, ktorí rozkradli, zdevastovali a ešte sa podelili s cudzinou, keď im za bagateľ odovzdali aj to, čo oni nevybudovali.

Keď sa pozrieme o niekoľko desaťročí dozadu, do vojnového obdobia, kedy títo zločinci národnosti slovenskej posielali Židov do koncentračných táborov a plynových komôr, kde boli likvidovaní, tak dokonca ešte dva – tri mesiace do konca vojny a definitívnej porážky nemeckého nacizmu, zločinecké slovenské hordy v mene Boha a národa z POHG, akoby chceli nemeckému nacizmu ukázať, že dokážu byť ešte väčšie zločinecké zvery, aj bez koncentračných táborov a plynových komôr.Cez zločiny proti ľudskosti, páchané na vlastnom národe. Ako by im chceli dokázať, že aj oni, ako Slováci – Slovania, dokážu likvidovať vlastných Slovákov – Slovanov, mužov, žien a detí, nielen cez vápenky, ale aj cez vypaľovanie osád, či upaľovanie zaživa. Gény týchto zločineckých masových vrahov prebrala aj drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov, ale už cez ekonomiku, vykrádanie zdravotníctva, ako aj likvidáciu starých a bezbranných, ktorí už nedokážu produkovať zisky. Vzniklo ďalšie zločinecké spolčenie vlád, parlamentov, a z čeľade zločineckých exekútorských gaunerov a fľandier na tej časti dôchodcov, ktorí, často krát, aj cez našité podvody sa dostali do ich spárov, kde bola zneužitá ich ekonomická a finančná gramotnosť – nevedomosť, keď na tomto sa nielen popri politikoch podielali aj médiá. Ale aj cez zločinecké sudcovské prašivé zberby, kde bolo napríklad porušené aj Vaše najzákladnejšie právo, právo na odvolanie, ktoré sudcovským gaunerom a hajzľom nebolo rešpektované, aj keď jeho predbežné opatrenie Krajský súd v Trenčíne zmietol zo stola, nebolo z jeho strany toto rešpektované, aj keď ako sudca okresného súdu bol podriadený krajskému súdu a výsledkom bola exekúcia za nejaké nepeňažné plnenie, v zločinnom spolčení s exekútorskou hyenou z Košíc. 

Mnoho starých ľudí v dôchodkovom veku sa dostalo sa dostalo cez rôzne podvody, ktoré boli na nich zrealizované, do spárov exekútorských gaunerov a exekútorských fľandier. Títo dôchodcovia sú v drvivej väčšine klientmi bánk, kde im je posielaný dôchodok. Tam im každý mesiac automaticky strhnú platby za plyn, elektrinu, internet, televíziu, telefón a zvyšok mu donesie poštová doručovateľka..... A potom prichádza niečo, keď dôchodca začína byť exekvovaný, šokujúce oznámenie od exekútorského gaunera, alebo od exekútorskej fľandry, keď mu je oznámené, že už mu poštárka nebude nosiť dôchodok, že má nárok len na 100 % životného minima, čo toho času predstavuje 215 EUR, ale tie si musí vybrať osobne v dotyčnej banke. Prídete do pobočky dotyčnej banky a tam Vám oznámia, že to si musíte ísť vybrať do pobočky inej banky, vzdialenej od Vášho miesta trvalého bydliska 30-50 kilometrov.

Drvivá väčšina dôchodcov máva vážne zdravotné problémy, a teraz si zoberte, že z tejto sumy, aj tak likvidačnej, si musia zaplatiť cestu do dotyčnej pobočky banky. To znamená, že z toho zostatku, pokiaľ zaplatíte plyn a elektrinu, tak cca 50 eur Vám ostane mesačne na stravu, lieky, hygienu.... Pričom zvyšok Vášho dôchodku je zablokovaný, aj keď zrazená suma od exekútora je vyrátaná, uvediem príklad, na 72 eur. Podľa zákona, týchto 72 eur je jedna tretina životného minima, a ostatné dve tretiny v sume 144 eur Vám patria k dôchodku a nemôžu byť zablokované. Teda, jedná sa o postupnú likvidáciu a dohnanie k predčasnej smrti. Ďalší šok nastane, že všetky mesačné zrážky za plyn, elektrinu a ostatné položky musíte realizovať osobne, takže nemusím tu rozpisovať, čo to pre dôchodcu znamená.

Nakoniec sa dozviete, že môžete od dotyčnej banky odísť a prejsť k Sociálnej poisťovni, ktorá už neumožní aby v zločinnom spolčení zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov s exekútorskými zločincami Vám už nemôžu zablokovať tých 144 eur, ktoré Vám poštová doručovateľka každý mesiac prinesie spolu so sumou 215 eur.

Aký to paradox, keď ponovembrová garnitúra z vlád a parlamentov, títo pokračovatelia nacistických zločinov voči dôchodcom, a nielen im, IDÚ POUČOVAŤ RUSOV A PUTINA O DEMOKRACII A ĽUDSKÝCH PRÁVACH. Pričom v mnohých prípadoch ponižovania a doháňania do situácii, ktoré sa nedajú zvládnuť, predbehli aj ten nemecký nacizmus.

Slovenským kolaborantom pritom neprekáža, že USA sa neštítia ani únosov a vrážd nopvinárov, ktorí ohrozujú ich falošnú hru na demokraciu.
Zubatej unikol len o fúz? CIA údajne plánovala únos a vraždu Juliana Assangea
https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/zubatej-unikol-len-fuz-cia-udajne-planovala-unos-vrazdu-juliana-assangea


Príslušníci americkej Ústrednej spravodajskej služby (CIA) počas vlády bývalého prezidenta Donalda Trumpa plánovali únos a vraždu novinára a zakladateľa WikiLeaks Juliana Assangea, keď sa ukrýval na ekvádorskom veľvyslanectve v Londýne. Informovala o tom v pondelok na svojej webovej stránke Medzinárodná federácia novinárov (IFJ).

          Vo vojnovom období v štátoch, okupovaných nemeckým nacizmom, boli realizované heslá – SMRŤ FAŠIZMU
A NACIZMU, pričom v ponovembrovom zločineckom skorumpovanom, mafiánskom – gaunerskom a nesvojprávnom Slovensku, by mali byť stovky hesiel, s textom – SMRŤ ZLOČINECKÝM VYVRHEĽOM Z PONOVEMBROVÝCH VLÁD, PARLAMETOV A EXEKÚTORSKEJ PRAŠIVINY, NOVEJ NACISTICKEJ PONOVEMBROVEJ GARNITÚRY.


Vladimír Pavlík

    

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka