Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Radový občan  

môže len zízať na politické trenice a konfrontáciu názorov, čo nám tu predvádzajú medzi sebou politici, novinári, politológovia, analytici, hovorcovia, diskutéri a všelijakí experti na všetko. Tí mudrlanti si snáď mys lia, že im to zbaštíme aj s navijakom, lebo sme odkázaní na ich rozumy. Nie je to tak. Nemám oprávnenie hovoriť za všetkých občanov, ale za seba, ako radového občana, som si to oprávnenie udelil, i keď sú všemožné snahy od mocných loptošov, to právo nám vziať. Mám s tým osobnú skúsenosť v minulosti, a to dosť drastickú, lebo som využil možnosť radového občana v demokratickej spoločnosti, v ktorej (som si vtedy myslel) sme sa nečakane po prevrate ocitli.

To oprávnenie som podložil svojimi dlhoročnými životnými skúsenosťami a i pri skromnosti sa cítim dostatočne školovaný a bez alzheimra, aby som si mohol osvojiť vlastný názor a nebol odkázaný na čerstvoupečených a všemožne zmanipulovaných benjamínkov z vyššie uvedeného výberu jednotlivcov. Zdôrazňujem, že nie som a nebol som nijaký zažraný komunista, ani nacionalista. Som vo svojej podstate liberál v oblasti, kde sa to vyžaduje a konzervatívec, kde sa vyžaduje zásada držať sa zásad. Skrátka: RADOVÝ OBČAN. Nie je to len neoprávnené konštatovanie, ale dá sa moje tvrdenie preveriť v preveriteľných faktoch uverejnených v dokumentoch, ku ktorým sa každý môže dostať klepnutím na link: http://www.1000knih.sk/obchod/milujem-slovensko

Či už to linknete alebo nie, môžem vás ubezpečiť, že je to zhmotnený názor do malej publikácie, ktorý si dovolil mať radový občan, stranícky nezávislý, ale kriticky ku dezinformáciám a špinavostiam, čo sa okolo nás diali. Ako som uviedol, stalo ma to drastické protizásahy od loptošov z radov politikov, polície a súdnictva, ktoré nám tu celé roky predvádzali svoje mocenské vývrty. Klamali, trestali, kradli, falšovali skutočnosti zo súčasnosti i z minulosti tak, ako to majú gauneri vo zvyku. Postupom času som sa s tým zmieril, že to tak u nás je a bude to tak a bojovať proti tomu by nezvládol ani rytier Don Kichot s jeho zbrojnošom Panchom. Až nedávno, po posledných voľbách, sa dala dohromady partia malých don Kichotov, Pančov a Dulčineí s predvolebným sľubom, že sa pozrú na tie kreatúry, čo zneužívali zverenú im moc, ale im to hapruje, ako už vieme, lebo sa nevedia medzi sebou dohodnúť, ktorý je z nich najmúdrejší a majú problém aj s orientáciou pri rozhodovaní z ktorej svetovej strany kupovať vakcíny na ten mrchavý vírus, čo tu už vyše roka šantí.

Tá dezorientovanosť sa markantne prejavila pri poslednej afére z kuchyne spravodajských služieb, ktoré nám pravidelne mätú hlavy, aby sme mysleli tak, ako si ony myslia, že by sme tak mali myslieť my. Majú na to dobre zaplatené médiá, inštitúcie, ktoré sa snažia nás radových občanov oblbnúť dezinformáciami a lžami. Ono sa im to aj mnohokrát darí, ale sú aj takí, čo si tie predložené informácie rozpitvajú a nechajú prejsť cez lúčavku zdravého rozumu. Potom zistia, že tie biele prilby mali iné poslanie, humanitárne bombardovanie nebolo vôbec humanitárne, že super smrteľný novičok záhadne neusmrcuje, že čierne je biele, možno šedé a mnohé iné je iné, než je nám podsunuté.

Naposledy je to záhadný výbuch granátov, ktoré vybuchli v sklade na Morave, pripravené na to aby vybuchli tam, kde by splnili svoj účel zabí jať ľudí kdesi na Donbase alebo v Sýrii. Po siedmich rokoch české spravodajské služby zistili, že výbuch majú na rováši ruskí agenti, ktorí sa v tej dobe pohybovali na území Moravy, o čom majú podpisy v hotelových knihách. Zatiaľ nijaké iné argumenty nemajú, ale majú vraj „dôvodné podozrenie“. Predtým ten prípad bol súdne uzavretý, odložený ad acta, ale teraz sa náramne hodí vyvodiť politické dôsledky a aby nám tu Rusi nestávali nejaké elektrárne. A tak česká špionážna služba na čele s agentom 008 (vyznamenaným americkou CIA) zistila po takej dlhej dobe, že to ruskí špióni ten teroristický čin spáchali s následkom predčasne vybuchnutých granátov s dvomi obeťami, a to všetko v cudzom štáte. Česká vláda hneď vyhodila z republiky ruských špiónov prezlečených za diplomatov, aby ešte ďalej nevybuchovali granáty určené na to, aby vybuchovali niekde inde. Naša vláda slovenská sa okamžite ako prvá pripojila solidárne vyhodiť zopár prezlečených špiónov, lebo ani my nemáme radi Rusov a v poslednej dobe milujeme Američanov. V radoch radových občanov nie je na sto percent tých, čo sú buchnutí do Amikov, ale vo vláde a u profesionálnych príživníkov v politike tento módny trend prevláda. Ten vládny módny trend ma dosť zaskočil, lebo som si myslel, že vláda má trend potlačiť zlodejiny a habaďúry, ktoré mali v trende predchádzajúce vlády, ako nám sľúbili pred voľbami a preto som aj jednu jej časť volil. V hĺbke naivných predstáv som dúfal, že sa dostane na poradie aj tá habaďúra, ktorú politickí banditi spáchali na mojej osobe a vyjde tá všívavosť na svetlo. Kdeže! Majú iné priority (milovať Amikov, ako nám tu neustále predvádzajú a kupovať od nich bojovú techniku za miliardy) než sa zaoberať ľudskými právami radových občanov.

V poslednej dobe ma nadmieru irituje jedna z priorít, čo nám tu neustále predhadzujú všeznalí borci a týka sa vpádu ruských vojsk na naše územie pred vyše polstoročím. Tí borci sa v tej dobe vo väčšej miere pohybovali kdesi v biomolekulárnych substanciách a o celej afére majú len sprostredkované informácie a ako sa to u nás stáva, značne skreslené. Tak by som im chcel pripomenúť, ako to vlastne vtedy bolo, lebo ja som bol vtedy dospelák a precítil som to na vlastnej koži. Nepopieram, že sme to v tom čase pociťovali ako veľkú krivdu, ale postupom času sme prichádzali k jadru veci. Predovšetkým si treba uvedomiť, že neboli to len Rusi, ale všetky národy dnes už neexistujúceho Sovjetsojuzu vrátane našich dnes spriatelených sfašizovaných banderovcov z Ukrajiny a samozrejme naši dnešní spojenci z V4 a k tomu Bulgari a dederonoví Nemci. Práve z týchto zemí sa súdruhovia Gomulka, Živkov, Ulbricht, Honecker (a pravdepodobne aj jeho blízka súdružka Merkelová, čo sa vtedy rozhodla rozvíjať svoju politickú kariéru) pričinili iniciatívne o celú vojenskú akciu, aby to nepreskočilo aj k nim. Preto bola vojensky potlačená snaha o obrodu vtedajšieho režimu, avšak nerešpektovali sme, že vzhľadom na povojnovú medzinárodnú situáciu bola vtedy neuskutočniteľná. Bola to v prvom rade záležitosť komunistov, aj tých našich zásadových. To len zneužitý naivný Dubček mal predstavu, že ich so svojim úsmevom na tvári zdolá. Bol to taký náš Babrak Karmal, hoci ho mnohí považujú za panáka vhodného odliať do bronzu. Koľkí z tých našich dnešných spojencov vtedy protestovali proti vstupu cudzích vojsk na naše územie, ako to urobila v Moskve skupina ruských občanov?

Boli aj obete, bez nich to pri takých akciách nejde, ale neboli to masové popravy a vraždy obyvateľov, rasové a národnostné veľkovraždenie, ako to tu v minulosti praktikovali na cudzom území naši dnešní spojenci. Bolo tých obetí neúmerne podstatne viac než obete augustovej „pomoci“ a následných rokov, aj keď pripočítame dve obete zo skladu zbraní, ktoré zahynuli dosiaľ nezisteným spôsobom, ale sú hodené, zatiaľ len hypoteticky a bez dôkazov na konto tým neschopným ruským špiónom. A už keď porovnávame, tak by sme mali byť dôslední a oprieť sa o fakty. Napríklad tie, ktoré zozbieral Sergej Chelemendík na svojej webovej stránke, ktorú dávam k dispozícii na linknutie http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html

Viem, mnohí namietnu, že sú to tendenčné informácie vzhľadom na zdroj, ale dôležité je, že sú časovo a miestne overiteľné, nie sú to žiadne hypotetické dôvodné podozrenia teroristických skutkov na cudzích územiach. Dôležité sú udané fakty. Sú to stovky teroristických činov spáchaných tajnými americkými agentmi a aj neutajovanými ozbrojenými silami na cudzích územiach. Zahynulo pri nich nezistiteľne kvantum ľudí. Menili vlády, dosadzovali povoľných diktátorov surovou silou, klamali
pritom svetovú verejnosť, obviňovali iné vlády z hekerských útokov a manipulovania ich volieb. To sú až natoľko prostoduchí, že by sme verili tomu, aby radový americký občan sa nechal ovplyvniť cez internet cudzou vládou? Pritom americké tajné služby veselo odpočúvali mobily svetových politikov, zasahujú do vnútorných dianí cudzích štátov diplomatickými službami, farebnými revolúciami, ale i priamymi ozbrojenými vpádmi. Nútia zvyšovať rozpočet na kupovanie zbraní od amerických firiem. Presunujú bojovú techniku na územia okolo Ruska. Stavajú základne a sklady v strednej a východnej Európe. (Raz vybuchnú, na to môžeme vsadiť, pokiaľ to ešte stihneme.) Je zbytočné pre radového občana tu vymenovať koľko vojnových konfliktov vyvolali len v posledných dvoch desaťročiach. Koľko bolo vypovedaných diplomatov za tie teroristické činy spáchaných na cudzích územiach pohoršenými vládami? Radový občan to sleduje a nenechá sa opiť rohlíkom. Na to sú len politici a členovia vlád dobre živených z verejných zdrojov, rôzni aktivisti z neziskoviek, ktoré si dovolia financovať noviny. Kde na to berú tie financie? Som presvedčený, že Radový občan vie si nájsť odpoveď aj sám.

Ako som už bol spomenul, volil som túto vládu, lebo som si myslel, že sa pričiní o nápravu zločinov, čo tu bolo napáchaných gazembermi z predchádzajúcich vlád, súdov a polície. To, že budú pri vládnutí natoľko neobjektívni, ovplyvniteľní embasadami, dobre financovanými neziskovkami a médiami, som netrúfal si domyslieť. Ich lavírovanie dnes masívne využíva dnešná opozícia a spolieha na radových občanov, že v predčasných voľbách, o ktoré sa usilujú, sa opäť dostanú k moci, aby znemožnili ďalej odkrývať ich machinácie. Možno im mnohí z radových občanov naletia, ale ja to nebudem. Mnohokrát sme vo voľbách, najmä v prezidentských, volili menšie zlo. Ako sme zistili, zlo zostane vždy len zlom a nezmení sa v dobro. Voliť tentoraz už nepôjdem, ale čo, ja už som starý a je mi to lautrfuk. Nakoniec ešte pridávam názor jedného radového občana z cudziny, o ktorom by sa ťažko dalo tvrdiť, že je zaplatený troll. Radový občan má skrátka svoj názor.

Svatá slova Alaine Delona, která nepotřebujé komentář

Tento svět opustím bez lítosti. Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení. Předluženým USA vládnou deprivanti, ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři. Jediná možnost udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA mají, bylo uloupeno. Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí. Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací. Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bíle národy nahradit masou prokřížených bastardů. Vyvolat na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů. Tomu napomáhají lokajové v čele EU. Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů jdou proti vlastním zemím. Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost.
Alain Delon

https://www.youtube.com/watch?v=xzN6B8ihiPk


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka