Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ivan Mikloš – súhrn psychopaticko-sadistického zločinca a ekonomického tupohlavca   

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          Toto tupohlavé politické hovädo, ktorého vedomosti nie sú ani na úrovni absolventa ekonomického minima pre stredné školy, ako keby mal nejaký pocit bohorovnosti, že obsah jeho hrubého čreva je kvalitatívne aromatickejší, ako najkvalitnejšie francúzske parfumy, dospel k záveru, že Slováci zarábajú príliš veľa na to, čo robia. Viem, že ľudia budú krútiť hlavou.
Zrejme si pobytom na Ukrajine kam ho spratali aj s Dzurindom po tom čo skončil na slovenskom politickom smetisku, inšpirujúc sa ukrajinskými platmi vsugeroval, že Slovensko ekonomicky spasí zrovnaním slovenských platov s ukrajinskými.

Za zločiny proti ľudskosti a ekonomické zločiny nadštandardné zárobky

          Ivan Mikloš ako popredný predstaviteľ pravicovo-fašistickej chunty, bol popri Dzurindovi druhým najvyšším predstaviteľom tejto koalície a mal by niesť aj primeranú zodpovednosť za ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti. Mal vedomosti nielen o tom, ako sa za vlády tejto koalície a ministrovania Rudolfa Zajaca vykrádalo zdravotníctvo, že predčasne zomierali ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, lebo na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze, o čom svedčí aj priznanie samotného ministra Zajaca v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu 23. 4. 2004.

          Lenže Mikloš bol aj politickým podvodníkom a hochštaplerom. Bol jedným z autorov –Zastavme ohrozovanie života a zdravia občanov zvýšením finančných prostriedkov na zdravotníctvo, čo bolo schválené na kongrese SDK v Trnave 4. 7. 1998, ako ZMLUVA S OBČANMI SLOVENSKA.
Bol jeden z hlavných predstaviteľov, že táto koalícia krátko pred parlamentnými voľbami v roku 2002, prijala a schválila 22 sociálnych zákonov v prospech najslabších vrstiev obyvateľstva. Keď aj zásluhou týchto zákonov získali v parlamentných voľbách nezanedbateľný počet hlasov, ktoré im pomohli opätovne zostaviť vládu, TAK OKAMŽITE TÝCHTO  22 ZÁKONOV ZRUŠILI. Bolo im tak naponáhlo, že to urobili v skrátenom legislatívnom konaní. Čo tomu predchádzalo?

V októbri 2002 na poslaneckom grémiu Ivan Mikloš informoval vedenie NR SR a predsedov poslaneckých klubov, že v súvislosti s prijímaním štátneho rozpočtu vláda SR predloží NR SR viac ako 20 návrhov zákonov, v skrátenom legislatívnom konaní. Zdôvodnil to tým, ŽE TREBA ZABRÁNIŤ HOSPODÁRSKYM ŠKODÁM, hoci tieto zákony prijímala tá istá vláda, v ktorej MAL MIKLOŠ PO DZURINDOVI DRUHÉ NAJVYŠŠIE POSTAVENIE. Tomu sa hovorí cynizmus, KEĎ VTEDY SA IVAN MIKLOŠ TVÁRIL, AKO BY NEMAL NIČ SPOLOČNÉ S TÝM IVANOM MIKLOŠOM, ktorého zásluhou boli tie isté zákony NIEKOĽKO MESIACOV DOZADU SCHVÁLENÉ!!! Ako sa neskôr ukázalo, pravicová koalícia nerátala s tým, že v nasledujúcich voľbách získa toľko hlasov, aby mohla zostaviť vládu, takže tieto sociálne zákony PRIPRAVOVALI AKO EKONOMICKÉ MÍNY PRE NOVÚ VLÁDU.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka