Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Tzv. národ vo svojej zbabelosti, poníženosti a sluhovstvu obetoval zločineckým vyvrheľom z ponovembrových vlád a parlamentov aj svoje deti a vnukov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
         

Najzločineckejší politici a najsprostejší národ v rámci Európskej únie, to je slovenské prvenstvo. Prípadov môžem uviesť mnoho, ale bude lepšie uvádzať po jednom. A treba si všimnúť, ako v okrádaní-ojebávaní tzv. slovenského národa, mlčia, spoločne, ako jedna zločinecká rodina, všetky ponovembrové vlády a parlamenty, pričom v každom parlamente sedí 150 kusov protislovenskej čeľade, ktorú možno rozdeliť do troch kategórii - zločincov, zlodejov, tupohlavých hoviad a kráv. Nemusím tu vysvetľovať, koľko táto spodina a súhrn smradľavého ľudského odpadu každoročne rozkradne miliárd eur, čo sú v skutočnosti dane tých otrokov od pásov, drobných živnostníkov a ostatných produkujúcich profesií. Samozrejme že tie peniaze chýbajú v štátnom rozpočte, čo títo zločineckí gauneri riešia dvomi spôsobmi. Pôžičkami zo zahraničia, kde sme takto postupne stratili ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. A tou druhou sú tzv. nevyhnutné ekonomické reformy. To znamená zdražovanie, zvyšovanie daní, rušenie rôznych sociálnych výhod, znižovanie platov...A ten najväčší paradox? Tí ktorí produkujú ekonomické škody, neprodukujú nič na prospech štátu a občanov, teda, členovia ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, tak tí majú nadštandardný blahobyt. Tak sa pýtajme - máme najchytrejších politikov v EÚ a najsprostejší a najzbabelejší národ?

Národ ktorý pre blaho zločineckých vyvrheľov z ponovembrových vlád a parlamentov, v mene svojej zbabelosti a sluhovstva, obetuje vlastné deti a vnukov, JE menej, ako jedno kravské lajno, nemá právo byť národom

Vyhnať vlastné deti a vnukov z vlastnej krajiny, pripraviť vlastné deti o budúcnosť vo vlastnej krajine, radí Slovensko medzi ten najsmradľavejší ľudský odpad v celej Európskej únii. Nečinne sa prizerať, ako sa tu od roku 1992 vykráda zdravotníctvo, ako kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, dokonca tolerovať že na vykrádaní zdravotníctva si mnohí jeho aktéri  zvyšovali svoj osobný blahobyt. Keď to rozmeníme na drobné, tak každý jeden, predčasne ukončený ľudský život, im priniesol finančný efekt. Čo je to za národ, ktorý sa nečinne prizerá, ako v niektorých prípadoch detičky na onkologickom oddelení musia zomrieť len preto, že nie sú peniaze na kvalitný liek zo zahraničia, ktorý by im zachránil život, lebo peniaze boli rozkradnuté zločineckými a psychopaticko-sadistickými vyvrheľmi z ponovembrových vlád a parlamentov?

Pýtam sa, do akej skutočnej kategórie treba zaradiť týchto gaunerov a hajzľov, keď, NAPRIEK TOMU, ŽE VEDIA, ŽE PRÁVE TO JE JEDNA Z NAJZÁKLADNEJŠÍCH PRÍČIN PREDČASNE SMRTI NEVINNÝCH ĽUDÍ, NO NAPRIEK TOMU TO ROBIA? PREČO DOTERAZ MLČALI A MLČIA VŠETCI ČLENOVIA PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV, KTORÍ O TOM VEDIA, TEDA SÚ ICH KOMPLICI A SPOLUPÁCHATELIA, PREČO MLČÍ VEDENIE MV SR, GP SR, MS SR? PATRÍ VLASTNE SLOVENSKO DO CIVILIZOVANE EURÓPY S TAKÝMITO ZLOČINMI PROTI ĽUDSKOSTI?AKÍ GAUNERI, VYVRHELI, SPODINA A SMRADĽAVÝ ĽUDSKÝ ODPAD RIADIL A RIADI TENTO ŠTÁT?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka