Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Jednostranne zameraní nemajú pocit viny, ale vinia iných aj z toho, čo oni napáchali  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
         

Jednostrannosť, zaslepenosť a zadubenosť, strata súdnosti a reality, urvať ešte z toho posledného, pre svoj vlastný prospech, ubíja nielen Matoviča, ale aj jeho odporcov. Jeho jednostranná orientácia na likvidáciu Smeru, ako keby len oni tu páchali ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, zabudnúc, či skôr vynechávajúc vlády Mečiara a Dzurindu, hoci za vlády Smeru to bolo dotiahnuté na samotný vrchol ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti, svedčí o mnohom, čo ale nemá nič spoločné s tým, že prvoradí sú tu občania, ako aj krajina, v ktorej žijeme. Pokiaľ tá druhá strana barikády za všetko viní len Matoviča, dokonca aj za ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, napáchané za vlád Mečiara, Dzurindu. Fica, Pellegriniho, ale aj pred nimi počas krátkeho vládnutia Moravčíka či Radičovej, mysliac si, že všetci ľudia im to zožerú, to je ďalší dôkaz, že nielen hovná, piliny a otruby prekryli ich mozgovú kôru, ale sa povýšili aj na akýchsi nadľudí.

Ono to nebude také jednoduché, keďže prakticky všetko je založené na ekonomike, lepšie povedané na jej sile, naplniť štátny rozpočet za dnešnej situácie, bude priam nadľudské, a bude to sprevádzané ekonomickou beznádejou.Zákonite príde k obnoveniu fašistického a nacistického systému, ktorý tu zaviedla pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta - PRENESENIE NÁSLEDKOV SYSTÉMOM KOLEKTÍVNEJ VINY ZA EKONOMICKÉ ZLOČINYPOLITIKOV, NA PLECIA RADOVÝCH A NEVINNÝCH OBČANOV. Mimochodom, ukazovať na tých, ktorí sú dnes vo vyšetrovacej väzbe, to je len druhá kategórie - druhé poschodie. To prvé poschodie, prvá,najvyššia kategória,tí rozhodujú, Matovič je len ich služobník, ktorému sa tiež niečo ujde. Lebo na kradnutie tu už nie je miesto pre tri, štyri, či päť konzorcií, ale len pre jedno. A TO AJ NA ÚKOR GAUNEROV ZO ZLOČINECKEJ SMERÁCKEJ MAFFIE A POLITBYRA ÚV SMER-SOCIÁLNA MAFIA. Preto to bučanie, ručanie a kvičanie, ako aj snaha po predčasných voľbách.Že svoje ovce považujú za ponížené zbabelé a plebejské stádo, ja im to neberiem, ale nech to neskúšajú aj na iných, ktorí do tejto stádovitej čeľade nepatria, že ich mozgovú kôru neprekrývajú hovná, piliny a otruby.

Vo veľkej väčšine si smradľavý ľudský odpad z vysokej politiky rozumie, aj keď sa delia na koalíciu a opozíciu

Uvediem tu názorný príklad, starý 16 rokov, medzi HZDS a SDKÚ, ktorí ich vymenili ako koaličného partnera vo voľbách. Naoko voči Mečiarovi vystupovali ako nezmieriteľní nepriatelia, pričom dzurindovsko-miklošovská koalícia, ako typická pravicovo-fašistická a nacistická chunta, TU ZAVIEDLA SYSTÉM KOLEKTÍVNEJ VINY, KEĎ NÁSLEDKY ZA EKONOMICKÉ ZLOČINY POČAS KOALÍCIE V PODANÍ MEČIAROVSKO-SLOTOVSKEJ PROTISLOVENSKEJ PRAŠIVINY PRENIESLA NA PLECIA NEVINNÝCH RADOVÝCH OBČANOV, KTORÍ TU NIČ NEUKRADLI, NEVYTUNELOVALI, NEMALI POŽIČANÉ DESIATKY A STOVKY MILIÓNOV Z BÁNK, KTORÉ NESPLÁCALI. Jeden z takých názorných príkladov, ako to fungovalo medzi HZDS po prehratých voľbách a pravicovou koalíciou SDKÚ, 14. februára 2005 upozornil otvoreným a obsiahlym listom poslanca Roberta Fica, v tom čase bývalý námestník GR SZRB, Ing. František SZIKHART, na strane 1a 2. Citujem:

          Slovenská záručná a rozvojová banka /SZRB/, Exim-banka a Slovenská konsolidačná a.s., ktorej úlohou je PODPOROVAŤ EXPANZIU žralokov – J&T, PentaGroup, LexovskýTrustholding, PRESUNOM klasifikovaných úverov do ich vlastníctva ZA PROMILE skutočných hodnôt. Naďalej vo forme štátnych zákaziek POKRAČUJE ODSÁVANIE mnohomiliónových finančných prostriedkov zo SZRB a Exim-banky tými spoločnosťami, KTORÉ ODVEDÚ DOHODNUTÉ MARŽE DO STRANÍCKYCH POKLADNÍ HZDS A SDKÚ.

          Pre bližšie pochopenie, Vám, pán Fico, vysvetlím princíp načrtnutého. V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej má majetkové a personálne prepojenie Vladimír Lexa, do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 miliónov Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 miliónov Sk. SYSTÉMY BOLI NEKOMPATIBILNÉ OD POČIATKU a dali sa využívať na klasické, primitívne pásanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

V súčasnosti, na pokyn podpredsedu vlády SR Ivana Mikloša pripravujú obe banky inováciu týchto systémov, na dodanie ktorých bude vybraný VOPRED URČENÝ DODÁVATEĽ opäť Slovakodata a.s., ktorému bude navyše poskytnutá exkluzivita v poskytnutí preddavku v rozpore so zákonom. SDKÚ pozná PREPOJENIE Vladimíra Lexu na dodávateľskú spoločnosť, no ZABEZPEČUJE koordináciu tohto obchodu PROSTREDNÍCTVOM NASTRČENÝCH osôb, Ing. Michala Krajčoviča, námestníka generálneho riaditeľa SZRB a guvernéra Exim-banky Ing. Ladislava Vaškoviča, CSc. Úplnou tragédiou CELÉHO TOHTO PODVODU je skutočnosť, že spoločnosť Slovakodata a.s., nie je spôsobilá DODAŤpožadované systémy na účely sofistikovaného, kompatibilného spracovania bankových produktov oboch bankových subjektov. ZO ZÁKAZOK JE 30 PERCENT URČENÝCH A DOHODNUTÝCH ODVIESŤ DO POKLADNÍ SDKÚ A HZDS.

          A teraz jedna otázka nielen pre tú jednostranne zameranú spodinu a ľudský odpad, nedajúc dopustiť na tú svoju milujúcu spodinu a smradľavý ľudský odpad z vysokej politiky – Čo myslíte, koľko tisíc takýchto ekonomických zločinov sa tu zrealizovalo od roku 1990 do dnešnej doby? A otázka pre koalíciu: To skutočne chcete túto zruinovanú ekonomiku dať na starosť najsprostejšiemu ministrovi financií v histórii Európske únie Ivanovi Miklošovi, ktorý o tento hrdý titul súťažil s dnešným guvernérom Národnej banky Slovenska Kažimírom, ktorých ekonomické vedomosti nie sú ani na úrovni absolventov ekonomického minima pre stredné školy?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka