Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Zlodejská exekútorská hyena JUDr. Andrea Prudká ma vedome okradla o 2x144 eur, ktoré mi doteraz nevrátila, hoci to bolo a je v rozpore so zákonom  

https://vk.com/vlado.pavlik
 
Zlodejská exekútorská hyena JUDr. Andrea Prudká, Exekútorský úrad Považská Bystrica so sídlom Nám. A. Hlinku 36/9 - 017 01 Považská Bystrica, tel. 042/4262 114, mobil - 0905 428 141, email - andrea.prudka@ske.sk, ma vedome okradla o 2x144 eur, ktoré mi doteraz nevrátila, hoci to bolo a je v rozpore so zákonom          

          V zločinnom spolčení dvoch štátnych orgánov, Ministerstva spravodlivosti SR a  exekútorskej zberby, ktorá spadá pod toto ministerstvo, ktoré umožnilo týmto exekútorským hyenám, aby pokračovali v hanobení, okrádaní, ponižovaní ľudskej dôstojnosti a doháňaním do neriešiteľných situácií dôchodcov, na ktorých je uvalená exekúcia, metódami, ktoré boli blízke nemeckému nacizmu. Zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli z týchto dvoch štátnych orgánov, s génmi fašistických, nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátorských, mengeleovských, ako aj s génmi masových vrahov z POHG, úmyselne doháňajú takýchto dôchodcov, protiprávnym blokovaním aj tých finančných prostriedkov, na ktoré nemajú právo, aby takto postihnutí dôchodcovia nemali na jedlo, lieky, alebo, pokiaľ chcú mať aspoň tú najzákladnejšiu stravu a všetko ostatné, čo k tomu patrí, tak potom nemajú na zaplatenie elektriny, plynu, pričom sú od týchto komodít odpojení.

          Pokiaľ eštebácky konfident Ján Budaj, z ktorého vyrobili tzv. tribúna Novembra 1989, ktorý bol jedným z koliesok tohto podvodu, toho času minister životného prostredia, pričom jeho štátnym tajomníkom je špičkový konšpirátor a americký riťolez z Považskej Bystrice, Juraj Smatana, bohorovne tvrdí, že sa tu vybojovala sloboda, demokracia, zákonnosť a ľudské práva, pričom, v realite, je to úplne niečo iné. Je to spojenie nemeckého nacizmu a najzločineckejšieho celosvetového systému za posledných 76 rokov, amerického systému. Spoločne so súhrnom spodiny a psychopaticko-sadistického ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov pokračujú v tom, čo nemecký nacizmus realizoval vo vojnovom období voči Slovákom – Slovanom. Paradoxne po Novembri 1989 tieto ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti realizujú Slováci voči Slovákom.

          Nečudujme sa tomu. Veď história, hlavne z vojnového obdobia ukázala, že štáty ako Slovensko a Ukrajina splodili po nemeckom nacizme, v prepočte na počet obyvateľov, najviac zločincov a masových vrahov, čo sa, v prípade Slovenska, cez gény fašistických, nacistických, gardistických , arizátorských, neoľudáckych, mengeleovských zločincov, ako aj zločincov s génmi masových vrahov z POHG, prenieslo aj do ponovembrového Slovenska. Veď keď by sme to porovnali, koľko občanov vtedy patrilo do týchto komunít, tak sa ani nečudujme, aké silné sú ich pozície z genetického hľadiska aj po roku 1989. Samozrejme, že tie zločiny proti ľudskosti sa nepáchajú s takým, otvorene drsným vulgarizmom, ale sú taktiež mimoriadne zákerné a bezcitné, pričom, v mnohých prípadoch, pri ponižovaní a hanobení ľudskej dôstojnosti sú úmyselné robené čo najdlhšie, aby boli čo najviac spájané s pocitom bezmocnosti a stratou ľudskej dôstojnosti.

          Medzi najväčšie zločiny nemeckého nacizmu patril tzv. systém kolektívnej viny, keď v rámci tohto systému boli zabíjaní či vraždení nevinní ľudia, za niečo, čo nikdy neurobili. Ponovembrové fašistické, nacistické, gardistické a neoľudácke monštrá z ponovembrových vlád a parlamentov, s génmi týchto zločincov, tu systém kolektívnej viny, teda, prenesenie následkov na nevinných ľudí, za niečo, čo neurobili, bolo prenesené a realizované cez ekonomiku. Vo veľkom to zrealizovala pravicovo-fašistická, dzurindovsko-miklošovská chunta, keď následky vo forme kolektívnej viny za ekonomické zločiny za vlády  protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, v zločinnom spolčení so SNS a ZRS, boli prenesené na nevinných ľudí, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali pôžičky z bánk, ktoré nesplácali.   

          Pokiaľ vo vojnovom období, tú hŕstku Židov ktorú zo Slovenska neodvliekli na splynovanie, tak sa ich snažili ponižovať aj takým spôsobom, že na tržnici so zeleninou mohli byť len hodinu. Keď ale toto ponižovanie porovnám s ponižovaním dvoch zločineckých štátnych orgánov, Ministerstva spravodlivosti SR a exekútorskej prašiviny, zhlukujúcej sa v Exekútorskej komore, tak v tom prvom prípade možno hovoriť len o tzv. ponižovaní. Budem dokumentovať:

          Dôchodca, na ktorého je uvalená exekúcia, vo viacerých prípadoch aj podvodne, na základe rôznych klamstiev, takýto dôchodcovia sú vo väčšine klientmi bánk, ktoré im automaticky z dôchodku strhnú rôzne platby, napr. za elektrinu, plyn či ostatné položky, pričom zvyšnú časť im donesie poštová doručovateľka. Lenže takto postihnutému dôchodcovi je zrazu oznámené zločineckými gaunermi a fľandrami z exekútorskej čeľade, že poštová doručovateľka Vám nielen nebude nosiť dôchodok, ale aj dotyčná banka už nebude realizovať z Vášho účtu strhávanie za plyn, elektrinu a ďalšie položky. AKÝM PRÁVOM, V MENE AKÝCH ZÁKONOV? Zločineckí exekútorskí gauneri a fľandry, majúc podporu zločineckých gaunerov z Ministerstva spravodlivosti SR, Vám taktiež oznámia, že zákonnú čiastku cca 200 eur, na ktorú máte nárok, si máte vybrať v dotyčnej banke, v ktorej ste bol doteraz klientom.

          Takže prídete na pobočku Poštovej banky, ktorá je na Hlavnej pošte v Považskej Bystrici, a tam Vám oznámia, že oni Vám to vyplatiť nemôžu, a musíte si to ísť vybrať do ich pobočky v Žiline. Nemusím tu rozpisovať, čo to znamená pre dôchodcu s ťažkým zdravotným postihnutím, alebo vo vysokom veku. Ale ani tým to nekončí. Exekútorskí gauneri a fľandry s fašistickým a nacistickým cynizmom, v zločinnom spolčení s psychopatmi a sadistami z Ministerstva spravodlivosti SR Vám oznámia, že banka Vám nebude realizovať ani ostatné položky, ktoré ste cez ňu doteraz uhrádzali. No ani týmto to nekončí. Hoci podľa zákona SA VÁM MÁ ZRÁŽAŤ z dôchodku len tá čiastka, ktorá zodpovedá exekúcii, pričom zostatok Vám patrí, zločineckí gauneri a fľandry s fašistickým a nacistickým cynizmom z exekútorskej čeľade, s podporou zločineckých gaunerov z Ministerstva spravodlivosti SR, VÁM ZABLOKUJÚ AJ TEN OSTATOK, NA KTORÝ NEMAJÚ ZÁKONNÝ NÁROK. To znamená, že títo gauneri s fašistickým a nacistickým cynizmom Vás doháňajú do neriešiteľných situácii, keď napr. z tých cca 200 eur zaplatíte plyn, elektrinu a ostatné položky, NEOSTANE VÁM NA JEDLO A LIEKY. Alebo pokiaľ chcete mať aspoň základnú stravu a lieky, nemáte na zaplatenie plynu či elektriny.

          Nakoniec zistíte, že keď sa odhlásite z dotyčnej banky a prihlásite sa na Sociálnu poisťovňu, ktorá Vám vyjde v ústrety, JE VÁM ZRAZENÁ LEN SUMA, KTORÁ PODLIEHA EXEKÚCII A ZVYŠOK VÁM POŠTÁRKA OSOBNE DORUČÍ – A ZISTÍTE, ŽE AKO ZLOČINECKÍ GAUNERI A FĽANDRY Z EXEKÚTORSKEJ ČEĽADE VÁS VEDOME OKRÁDAJÚ, ABY VÁS MOHLI PONIŽOVAŤ, NIELEN ĽUDSKY, ALE AJ EKONOMICKY, DOHÁŇAŤ VÁS DO BEZNÁDEJE, AKO AJ K PREDČASNEJ SMRTI.     

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka