Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Obnovenie trestu smrti, podľa ktorého cez verejné popravy, spojené s ľudovými slávnosťami, by boli utratené exekútorské prašiviny za zločiny proti ľudskosti  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Tak exekútorské prašiviny, česť výnimkám v malej menšine, ponovembroví pokračovatelia nacistických zločincov, pri páchaní nielen zločinov proti ľudskosti, ale aj ponižovaní, hanobení, doháňaní do neriešiteľných situácii dôchodcov, ktorí sa dostali do ich spárov, častokrát aj podvodne, protestuje a ohradzuje sa voči výrokom ministra práce Krajniaka a žiadajú ospravedlnenie. V mene týchto sadistov, psychopatov, netvorov, odľudov, spodiny a smradľavého ľudského odpadu to tlmočil elitný a stohviezdičkový netvor a monštrum v ľudskej podobe Miroslav Paller, prezident Slovenskej komory exekútorov (SKE). Podrobnosti sú uvedené v dotyčnom článku, ktorý je tu použitý ako príloha, takže viaceré jeho výroky budem komentovať, ale napíšem tu niečo o svojich vlastných skúsenostiach s týmto ľudským odpadom, s génmi nacistických zločincov, ako aj s dotyčným monštrom, na funkcii prezidenta SKE Miroslava Pallera. Ako aj o zločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľoch z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí tejto ponovembrovej nacisticko-exekútorskej prašivine, toto umožnili.

Minister Krajniak na rokovaniach tripartity v pondelok 27. 9. 2021 sa vyjadril cez sociálnu sieť, že „štát dá exekútorom po prstoch.“ Napísal to v nadväznosti na to, že vláda chce upraviť sumu peňazí, ktorú môže exekútor strhnúť z príjmu ľudí. Slovenská komora exekútorov (SKE) však považuje takéto vyjadrenieza neprijateľné a od ministra požaduje ospravedlnenie. Napísal to prezident SKE Miroslav Paller v otvorenom liste.

Cynizmus exekútorskej prašiviny, bohorovnosť, spojenej so stratou súdnosti

Keďže som mal tú česť osobne, cez písomné vyjadrenia, s týmto súhrnom exekútorskej prašiviny, sadistom, psychopatom, netvorom a odľudom prísť do vzájomnej výmeny názorov – konfrontácie, predložím tu niekoľko faktov, kde zločinecké vlády a parlamenty pripravili tejto prašivine s génmi nacistických zločincov podmienky, aby mohli pokračovať v tých najzvrhlejších metódach hanobenia, ponižovania a doháňania do nepredvídaných situácii dôchodcov, ktorí sa dostali do ich spárov, aj keď v niektorých situáciách cez podvody.

Ako klient Poštovej banky, kde mi bolo každý mesiac dotyčnou bankou stiahnuté úhrady za elektrinu, plyn, telefón, internet, TV a ďalšie položky, a zvyšok mi bol osobne doručený osobne poštovou doručovateľkou. Dostanete sa do situácie, keď sudcovský gauner Vás krivo obviní cez Predbežné opatrenie, ktoré nemôžete realizovať. Vaše odvolanie si osvojí krajský súd, dá Vám za pravdu, predbežné opatrenie zločineckého sudcovského gaunera na okresnej úrovni zmetie zo stola, no toto špinavé smradľavé sudcovské hovädo jednoducho rozhodnutie nadriadeného súdu nerešpektuje a v zločinnom spojení so súdnou exekútorskou hyenou je na Vás uvalená exekúcia za nejaké nepeňažné plnenie.

Potom dostanete oznámenie od exekútorského gaunera alebo exekútorskej fľandry, že už Vám poštárka nebude nosiť dôchodok, ani Poštová banka Vám nebude realizovať tie operácie, ktoré Vám doteraz realizovala. Že máte nárok len na sumu 210 eur, čo je 100 % životného minima. Pričom túto sumu si už musíte vybrať osobne na pobočke Poštovej banky. Prídete na pobočku Poštovej banky na Hlavnú poštu do Považskej Bystrice – a tam vám oznámia, ŽE TO SI MUSÍTE ÍSŤ VYBRAŤ DO POŠTOVEJ BANKY V ŽILINE. Tak si zoberte, čo to znamená pre zdravotne postihnutého dôchodcu, aby cestoval do Žiliny, spojené s finančnými nákladmi, ktoré musí uhradiť z tých 210 eur. Ďalej Vám zločinecká nacistická exekútorská prašivina oznámi, že banka zrušila aj ostatné finančné operácie, ktorá doteraz realizovala, a je to hodené na Vaše plecia. Takže sa vžite do situácie dôchodcu, ktorý nie je technicky vyspelý a musí zháňať človeka, ktorý platby odošle internetovou cestou.

Ale ani toto nie je všetko. Zločinecká nacisticko-fašistická exekútorská prašivina, hoci jej zákonnou povinnosťou je, že Vám môže exekvovať len určenú sumu, a zvyšok Vám ponechať, tak zablokuje aj ostatnú sumu, čo u mňa MESAČNE ROBILO 144 EUR, a je Vám ponechaných len tých 210 eur. Samozrejme že tento nacistický cynizmus im umožnili zločinecké fašistické a nacistické vlády a parlamenty, aby mohli pokračovať v tom, čo voči starým ľuďom realizoval nemecký nacizmus vo vojnovom období.

Predložím tu ako dôkaz Oznámenie o vykonaní zrážok z dôchodku Sociálnou poisťovňou z 20. januára 2020. Oznámenie Sociálnej poisťovne o vykonávaní zrážok z dôchodku po prepočte zrážok z dôvodu zmeny sumy životného minima od 1. júla 2020 usvedčujú smradľavú exekútorskú hyenu, že ma vedome okradla, a dostala ma do takej situácie, kde som nemal ani na lieky, či iné položky, pokiaľ som nechcel, aby ma odpojili od plynu a elektriny. SAMOZREJME, ŽE PODĽA PREDSEDU SLOVENSKEJ KOMORY EXEKÚTOROV MIROSLAVA PALLERA, KTORÝ STOJÍ NA ČELE TEJTO ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE – JE VŠETKO V PORIADKU. A TENTO GAUNER SI DOVOLÍ ŽIADAŤ OD MINISTRA KRAJŇÁKA OSPRAVEDLNENIE LEN ZA TO, ŽE POVEDAL NA ADRESU EXEKÚTORSKÝCH GAUNEROV A FĽANDIER PRAVDU, A CHCE NAPRAVIŤ A ZABRÁNIŤ ICH ZLOČINOM.

Vladimír Pavlík


Exekútori žiadajú od Krajniaka ospravedlnenie za výrok na sociálnej sieti

Slovenská komora exekútorov (SKE) považuje takéto vyjadrenie za neprijateľné a od ministra požaduje ospravedlnenie.
TASR 28.09.2021 16:38

Milan Krajniak
Milan Krajniak
Počas pondelkového (27. 9.) rokovania tripartity minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) informoval na sociálnej sieti, že štát „dá exekútorom po prstoch“. Napísal to v nadväznosti na to, že vláda chce upraviť sumu peňazí, ktorú môže exekútor strhnúť z príjmu ľudí. Slovenská komora exekútorov (SKE) však považuje takéto vyjadrenie za neprijateľné a od ministra požaduje ospravedlnenie. Napísal to prezident SKE Miroslav Paller v otvorenom liste.
Podľa Pallera minister v pondelok prekročil hranicu toho, čo si ústavný činiteľ môže dovoliť voči súčasti štátnej moci, ktorou exekútori sú. „Urobili ste zo súdnych exekútorov zločincov, ktorí podľa vlastnej vôle berú ľuďom peniaze,“ skritizoval Paller.
Ako však vysvetlil, súdny exekútor je štátom poverenou osobou na vykonávanie rozhodnutí súdu. Je verejným činiteľom a rovnakou súčasťou spravodlivosti ako sudca, prokurátor či policajt. „Viete si predstaviť, že by ste napísali vo svojom statuse, že ‚dáme po prstoch policajtom‘? Prečo si potom dovolíte tento postoj voči súdnym exekútorom?“ pýta sa PallerKrajniaka. Takisto zdôraznil, že bez vymožiteľnosti práva by boli súdne rozhodnutia len zdrapom papiera a spravodlivosť by brali do rúk sami občania či priamo zločinecké skupiny.
Paller navyše vyzdvihol, že súdni exekútori nevymáhajú peniaze pre seba, ale pre veriteľa. „Práve veriteľ je ten, ktorý bude pripravovanou úpravou exekučných zrážok poškodený najviac, pretože v mnohých prípadoch klesne schopnosť dlžníkov splácať svoje záväzky na nulu,“ skonštatoval Paller. Aj veriteľ však podľa neho má právo dostať svoje peniaze späť.
V mnohých prípadoch pritom nejde o veľké korporácie, ale o sociálne veľmi slabé skupiny ľudí – mamičky čakajúce na výživné, obete trestných činov domáhajúce sa náhrady škôd o či dôchodcov, ktorí v dobrej viere požičali niekomu peniaze. „Tieto skupiny ľudí sa vďaka avizovanému nariadeniu vlády dostanú k svojim peniazom neskôr, prípadne ich za dlžníkov v niektorých prípadoch bude musieť uhradiť štát. Dlh teda nezmizne, akurát sa naň poskladajú všetci občania Slovenskej republiky s výnimkou tých, ktorí tento dlh spôsobili,“ uzavrel Paller. Dodal, že takto sa k peniazom nebudú vedieť dostať ani mnohí podnikatelia a ani štát ako taký, keďže ten je na Slovensku najväčším veriteľom.

    

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka