Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Kto pácha väčšie zločiny proti ľudskosti? Putin a Lukašenko, alebo zločineckí a psychopaticko-sadistickí gauneri z ponovembrových vlád a parlamentov?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Čím väčší zločinec z niektorých politických spektier vysokej slovenskej politiky, ale o to väčší americký riťolez, tým väčší kritik Putina a Lukašenka. Tak si to bližšie objasnime, aký že to krížený treťotriedny ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, s génmi nacistických zločincov, doktora Mengeleho a masových vrahov z POHG im vyčítajú, že porušujú demokratické princípy vo vlastných krajinách, teda, v Rusku a Bielorusku?

Slovensko je jediná krajina v Európskej únii, ktorá pokračuje v zločinoch nemeckého nacizmu po Novembri 1989 na vlastnom národe. To znamená, že zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov, Slováci -Slovania, pokračujú v likvidácii cez ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti voči vlastným občanom, Slovákom-Slovanom. Nepotrebujú k tomu ani koncentračné tábory ani plynové komory. Pokiaľ sa dnes v celosvetovom meradle hovorí, že najväčšie zločiny spáchal nemecký nacizmus cez židovský holokaust, zastávam názor, že ešte omnoho väčšie zločiny proti ľudskosti boli realizované na samotných Slovanoch. Toto moje konštatovanie nemá ani ten najmenší zámer, aby som spochybňoval židovský holokaust.

          Slovenské ponovembrové vlády a parlamenty cez ekonomiku, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy doháňajú ľudí k sociálnym samovraždám, keď prebrali nacistický systém kolektívnej viny. To znamená, že to, čo sa za jednej koalície vykradne zo štátneho rozpočtu, tak ďalšia koalícia NÁSLEDKY SYSTÉMOM KOLEKTÍVNEJ VINY A TZV. NEVYHNUTNÝCH EKONOMICKÝCH REFORIEM, PRENESIE NA NEVINNÝCH OBČANOV, a zločinci si užívajúnakradnuté. Keď porovnám text ústavného sľubu, ktorý svojim podpisom potvrdí každý člen vlády a parlamentu pri nástupe do tejto funkcie, pričom podotýkam, že to podpisujú ako svojprávne osoby, teda musia niesť aj primeranú zodpovednosť, pričom v texte tohto sľubu sa nič nehovorí o ekonomických zločinoch a zločinoch proti ľudskosti, ktoré sa v ich mene páchajú. Mimoriadne dôležitá je tu aj otázka, prečo nenesú politickú a trestnoprávnu zodpovednosť za to, že sa neriadia podľa toho, čo potvrdili vlastným podpisom? Medzi zaujímavé myšlienky napríklad patrí aj otázka, či porušenie ústavného sľubu  nepatrí medzi horšie skutky, ako je porušenie zákona?

Cez vykrádanie zdravotníctva, patriace medzi najzvrhlejšie zločiny proti ľudskosti, každoročne zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov pripravia predčasne o život niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska. Tieto zločiny proti ľudskosti sa páchajú už 30 rokov po sebe, pričom svojim mlčaním to podporujú aj ostatní členovia ponovembrových vlád a parlamentov, vrátane najvyšších predstaviteľov MV SR a GP SR, ktorí zo zákona majú konať, no nekonajú.Zastávam názor, že mimoriadne aktuálnou sa stáva otázka, prečo slovenskí politici, ako jediná profesia, sú nadštandardne odmeňovaní za ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti, že zo Slovenska urobili nesvojprávnu krajinu, zbavili ju politickej, ekonomickej a potravinárskej svojbytnosti na prospech cudzej štátnej moci? A PRÁVE TAKÝTO IDÚ POUČOVAŤ PUTINA A LUKAŠENKA  O SLOBODE, DEMOKRACII A ĽUDSKÝCH PRÁVACH, PRIČOM TAK RUSKU, AKO AJ BIELORUSKU SA DÁ MNOHÉ VYTKNÚŤ. Lenže povedzme si popravde, existuje na tejto planéte ideálna krajina?

Je dosť dôvodov na konštatovanie, že v spolupráci s cudzou štátnou mocou sa jedná o postupnú likvidáciu slovenského národa, aby v konečnom dôsledku, za cca 70-80 rokov, boli Slováci menšinou vo vlastnom štáte.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka