Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

V zločinoch arizácie z vojnového obdobia na Slovensku, po Novembri 1989 sa pokračovalo cez nebankovky  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
         

November 1989 bol v skutočnosti nástupom k politickej a ekonomickej moci novej garnitúry najsmradľavejšieho ľudského odpadu s génmi fašistických, nacistických, gardistických, arizátorských, neoľudáckych, mengeleovským zločincov z vojnového obdobia na Slovensku, ako aj s génmi masových vrahov z POHG. Ako prví sa zrealizovali zločineckí gauneri s génmi arizátorov z vojnového obdobia. Keďže už bola a je iná doba, tak na okrádanie vlastného národa pripravili tzv. NEBANKOVKY, cez Legislatívnu radu vlády, ktorá potrebné náležitosti vypracovala prakticky v utajení, ale s pochybným názorom o akomsi slobodnom podnikaní.

Základným cieľom bolo, aby si vybrané, dopredu určené skupiny ľudí na najvyšších či vysokých stupňoch štátnych orgánov, pomocou zavádzajúcich klamstiev a nerealizovateľných sľubov, vedome zneužijúc, že radový občan nemôže byť tak vedomostne vyspelý ohľadom finančných komodít, boli nalákaní cez mimoriadne vysoké úroky, cez ktoré budú vysoko ziskoví, aby tam vkladali svoje úspory.Keď ľudia, zväčša radoví občania, bez patričných ekonomických a finančných vedomostí, pod vidinou týchto sľubov, tam vložili svoje celoživotné úspory. Z prvých ich vkladov, ako aj ďalších vkladov vedenia nebankoviek si platili masívne reklamy v médiách, ako aj v televíziách. Zapojení boli, samozrejme za primerané odmeny, známe osobnosti, vrátane niektorých politikov.

Všetko bolo pripravené tak, aby výsledným efektom bolo neľudské zbohatnutie vybranej skupiny ľudí, na úkor ožobračenia a okradnutia drvivej väčšiny tých, ktorý tam vložili peniaze. Bolo približne určené obdobie, keď tam už bude niekoľko miliárd, vyhlási sa bankrot. Ešte predtým ale vybraní a informovaní ľudia si vybrali svoje vklady aj s vysokými úrokmi. Taktiež SA RÁTALO S TÝM, že po vyhlásení bankrotu si nielen šokovaní a okradnutí ľudia budú siahať na život, ale budú zničené aj tisíce rodín, rozvrátené manželstvá, zničené rodinné vzťahy.

Svoj komentár ukončím týmto príspevkom, ktorý mi bol poslaný človekom, ktorý sa na tejto akcii mal zúčastniť

Spomína si Robert Fico na rok 1999, keď TV Markíza so spoločnosťou Horizont Slovakia organizovala mediálny futbalový turnaj, kde farby vtedajšej koalície hájili predstavitelia SDĽ - Jozef Migaš, Pavol Kanis a Robert Fico? V šatni politikov na Markíza Horizont cupe 1999 bolo nainštalované odpočúvacie zariadenie, kde bol zachytený aj takýto dialóg:

Jozef Migaš - Neviete prečo neprišli dzurindovci?
Pavol Kanis - ASI NECHCELI BYŤ SPÁJANÍ S HORIZONTOM?
Jozef Migaš - A čo vlastne je, ten Horizont?
Robert Fico - TY NEVIEŠ? KLASICKÁ PYRAMÍDOVÁ HRA. ĽUDIA TAM VKLADAJÚ SVOJE ÚSPORY POD VIDINOU VEĽKÉHO ZISKU A ONI TIE PENIAZE DÁVAJÚ NA REKLAMU, ABY PRILÁKALI ĎALŠÍCH KLIENTOV.
Pavol Kanis - Myslím, že to DLHO nemôže existovať.
Jozef Migaš - TAK PREČO TO NEZASTAVÍME?
Robert Fico - VEĎ NEPORUŠUJÚ ŽIADNY ZÁKON.
Pavol Kanis - Ešte by nás vo vláde obvinili, že im bránime v slobodnom podnikaní.
Jozef Migaš - Takže nebude vadiť, že sme tu?
Pavol Kanis - Prečo? Však sme si len došli zahrať futbal.

PRED VOĽBAMI V ROKU 2006 NEVÁHAL ROBERT FICO SĽUBOVAŤ KLIENTOM NEBANKOVIEK, ŽE ICH ODŠKODNÍ, HOCI VEDEL, ŽE TO NEBUDE MOŽNÉ.Je začiatok roka 2021, a Robert Fico ako najvyššie postavený biely kôň po politickej línii, v rámci Európskej únie, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie a Politbyra ÚV Smer-sociálna mafia, pokiaľ bol na funkcii premiéra, sa napáchali nielen jedny z najväčších ekonomických zločinov, ale aj zločinov proti ľudskosti. Vykrádanie zdravotníctva doviedol na samotný vrchol gang skapatéhoPašku, malo každoročne na svedomí niekoľko tisíc predčasne zomrelých nevinných občanov SR. Tieto zločiny proti ľudskosti prebrali a doviedli na samotný vrchol po vládach Mečiara a Dzurindu.

          Že súhrn spodiny, smradľavého psychopaticko-sadistického ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, hlavne zo zločineckého štátneho orgánu – Ministerstvo NEspravodlivosti SR, sa mohlo pokračovať v ďalších zločinoch proti ľudskosti, týraniu, šikanovaniu a ponižovaniu ľudí v dôchodkovom veku, ako sa to realizovalo na Židoch vo vojnovom Slovenskom štáte, pripravili k tomu zločinecké a psychopaticko-sadistické zákony, za týmto účelom založenú, na celom území Slovenska, zločineckú organizáciu exekútorských gaunerov a fľandier. Podrobnejšie sa bude písať v ďalších článkoch, LEBO PONOVEMBROVÉ SLOVENSKO JE POD DOHĽADOM A RIADENÉ NACISTICKOU IDEOLÓGIOU Z VOJNOVÉHO OBDOBIA.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka