Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Prečo Antikrist miluje odľudov a farizejov z KDH typu Anny Záborskej?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
                   Za jeden z najväčších úspechov Antikrista možno považovať, keď má na sebe rúcho vysokého cirkevného hodnostára, alebo keď jeho služobníkmi sú politici z KDH či podobného politického zoskupenia, ktorí dokážu do omylu v jeho prospech ovplyvniť nezanedbateľný počet občanov, ktorí sa hlásia k týmto politickým zoskupeniam.

Ani jeden politický subjekt ktorý vznikol po Novembri 1989 nemal toľko farizejov, pokrytcov, neznabohov, dvojtvárnikov, ako KDH. To ale neznamená, že všetkých hádžem do jedného vreca. Tam patria hlavne politici, či už na celoštátnej, krajskej, alebo okresnej úrovni. Presne tak, ako niektorí cirkevní hodnostári nemajú žiadny rešpekt pred Nebeským Otcom pri obchádzaní Božích zákonov, riadiac sa krédom – NAOKO SA K BOHU HLÁSME, V SKUTOČNOSTI ANTIKRISTOVI SLÚŽME.

          KDH bolo pri všetkých zločinoch proti ľudskosti, keď boli súčasťou pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej chunty, podporili nacistický systém kolektívnej viny cez ekonomiku, keď následky ekonomických zločinov zo strany politikov boli prenesené na nevinných občanov, ktorí boli doháňaní k sociálnym samovraždám. Anna Záborská, táto plnohodnotná Antikristova verenica, neukojená politická prostitútka, najstarší politický hraboš slovenského a európskeho parlamentu. Ako prílohu uvádzam konkrétnu kauzu o jej diablo-satanskom cynizme, ktorá je pod týmto článkom, takže to nebudem ani rozoberať ani komentovať. Paradoxne, farizejsky a pokrytecky bojuje za práva na život pre ešte nenarodené deti, no zločiny proti ľudskosti, kde sú predčasne ukončené ľudské životy tých žijúcich - narodených, sú jej ľahostajné. Ktovie, či dokonca nebude žiadať, aby po jej smrti bola v slovenskom parlamente či európskom parlamente truhla s jej pozostatkami, samozrejme, finančne honorovaná.

          Veď len jej konštatovanie pre denník Pravda z 3. 12. 2003, citujem: - ZO 4 500 KORÚN MESAČNE SA DÁ VYŽIŤ, NO NEDÁ SA ŽIŤ. A pritom cynicky súhlasiť s tým, aby aj takto boli týraní nevinní ľudia len dokazuje, že popri génoch Antikrista má v sebe gény aj jeho pobočníkov – diabla, satana a lucifera.

Vladimír Pavlík


3. dec 2003 o 0:00
Ako poslankyňa mesiac žila z minima 4500 korún
BRATISLAVA -­ Prežiť jeden mesiac s príjmom 4500 korún sa pokúsila poslankyňa KDH Anna Záborská.

ANDREA HAJDÚCHOVÁ
Externý prispievateľ
ANTIKRIST-ZÁBORSKÁ_files/4602375.jpeg
Anna Záborská si zákusky celý mesiac nemohla dovoliť. Prvý si kúpila až 1. decembra.Najradšej má bolero a krémeše.FOTO SME ­ MIROSLAVA CIBULKOVÁ

BRATISLAVA -­ Prežiť jeden mesiac s príjmom 4500 korún sa pokúsila poslankyňa KDH Anna Záborská. „Prekvapil ma stres, ktorý človek prežíva, keď musí každú korunu obracať v ruke dvakrát. K tomu sa pridáva pocit neistoty a obavy z toho, že môže prísť nečakaná situácia, nepredvídaná choroba," povedala po skončení testu.
Sumu si rozdelila na tri časti ­ 2500 na ubytovanie, 500 korún na neočakávané výdavky a 1500 korún na stravu a hygienu. Peniaze z poslednej kôpky jej však nestačili. Posledný deň už nemala na obed, pozvala ju teda rodina. Požičala jej aj stovku na nákupy.
„Suma určená na nepredvídané výdavky mi zostala, ale nemala som telefón, neposielala som poštu, nenavštívila lekára, nekúpila si oblečenie a obuv, necestovala som, nemusela som si dať nič opraviť, nebola som v divadle ani v kine, nekúpila som nijakú knihu ani darček pre príbuzných," hovorí. Pritom práve v novembri oslavovala jej sestra Katarína meniny. Od Anny Záborskej darček nedostala. „Bolo mi to ľúto, ale ešte ťažšie bolo, keď sa ma vnúčik, s ktorým žijeme v domácnosti, pýtal ­ babka, čo si mi priniesla?"
Záborská počas experimentu jedla na raňajky najmä rožky s kávou alebo vločky s banánmi, na ktoré dvakrát „šťastne natrafila v akcii za 13,50 koruny". Na obed jedávala tresku s rožkom, párky alebo polievky s pečivom. „Z tej sumy sa dá vyžiť, nie žiť," hovorí.
„Nebola som hladná, ale strava bola veľmi jednotvárna. Mám veľmi rada sladké, chodila som okolo zákuskov, ale nekúpila som si ich. Bez zákuskov človek dokáže žiť, čo som si však uvedomovala, bolo, že som si nemohla kúpiť normálne mäso. Je drahé."
Kupovala teda párky alebo kuracie drobky, z ktorých najskôr urobila polievku a potom ich ešte zužitkovala na paprikáš alebo do rizota. „Rozhodne to nebola racionálna a výživná strava, ak niekto takto žije dlhšie, môže to mať dosah na jeho zdravie," uznáva. „Zároveň je to veľká strata času a energie, pretože človek neustále sleduje, kde je tovar v akcii. Posledný deň som si išla kúpiť rožky a mlieko. Rožky mali v obchode za korunu a ja som si uvedomila, že poznám iný obchod, kde stoja 80 halierov."
Na koniec mesiaca sa Záborská netešila preto, lebo si bude môcť kúpiť, na čo bude mať chuť, ale preto, lebo nebude musieť strážiť peňaženku. Tvrdí, že si veľmi váži ľudí, ktorí z takejto sumy žijú.
Životné minimum sa však zvyšovať nebude. „Nemôžem porušiť koaličné dohody, ale určite budem inak vstupovať do diskusie o minime, o hmotnej núdzi. Nemôžeme však ísť s podporou vysoko, pôsobilo by to demotivačne. Skôr si viem predstaviť, že štát podporí sociálnych tútorov, ktorí by ľuďom pomáhali a učili ich, ako sa dostať z takejto situácie." Záborská sa rozhodla, že bude mesačne päť percent z platu posielať azylovému domu pre ženy v núdzi.
S príjmom nižším ako 4210 korún sa človek dostáva do hmotnej núdze. Zo sumy ako Anna Záborská, alebo z ešte nižšej, u nás žije 11,5 percenta obyvateľov, presne 618-tisíc. Pre pokus sa poslankyňa rozhodla, keď ju na to vyzvala poslucháčka rozhlasu.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka