Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zločineckí gauneri z vysokej politiky chcú zrušiť anonymitu na facebooku. Bude to platiť aj pre úchylných, zakomplexovaných, retardovaných a anonymných gaunerov národnosti slovenskej, sliediacich, udávajúcich a blokujúcich na facebooku?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
         A netreba zabudnúť ani na tie najzvrhlejšie zločiny vyvrheľov z vysokej politiky či v ich mene, hlavne cez ekonomické zločiny, cez ktoré páchajú tie najzvrhlejšie zločiny proti ľudskosti, hlavne cez vykrádanie zdravotníctva, majúc na svedomí každoročne predčasné úmrtia tisícov nevinných občanov. Možno povedať, že títo zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG úspešne pokračujú v tom, čo vo vojnovom období tu započal nemecký nacizmus a masoví vrahovia z POHG.Necelých 29 rokov im stačilo na to, že postupná likvidácia slovenského národa má také parametre, že za cca 70-80 rokov budú Slováci v menšine vo vlastnom štáte. Pričom už dnes, necelých 29 rokov po novembri 1989 nám tu nič ziskového nepatrí, stali sme sa nielen montážnou dielňou, ale do zahraničia sa vyviezli tony a tony kvalitnej slovenskej ornice. To všetko zásluhou gaunerov z vysokej politiky národnosti slovenskej, zapredaných vlastizradcov, hlavne v mene ich osobného blaha.

Majú gauneri z vysokej politiky, ktorí zhanobili a zneužili ústavný sľub, právo žiadať, aby občania boli slušní?

Pokiaľ mi je známe, tak členovia vlád a parlamentov, ktorí svojim podpisom potvrdili ústavný sľub, tak doteraz ho všetci podpisovali ako svojprávne osoby. Teda žiaden z nich n prišiel napríklad z Pezinskej psychiatrie a v sprievode opatrovníka. Preto aj musia niesť priamu zodpovednosť za to, že tento sľub nielen neplnia, ale ho aj hanobia a devastujú. Takže si pripomeňme jeho text – Sľubujem na svoju česť vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné  zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.

Nech sa dívam ako dívam, tak v tomto sľube sa nehovorí o tom, že nielen umožnia túto republiku rozkradnúť a zdevastovať, pričom mnohí sa na týchto ekonomických zločinoch priamo podielali. Pochybujem, že toto bolo v záujme občanov. Pokiaľ mi je známe, tak v ústave nie je napísané, že dokonca v súlade so zákonmi, ktoré títo gauneri schvália, sa má republika najskôr rozkradnúť a potom ju za lacný peniaz predať cudzine. V ústave nie je žiadny zákon či článok, aby za 29 rokov sa Slovensko pripravilo o všetko ziskové, či bolo všetko ziskové zlikvidované, pričom dnes je montážnou dielňou Západu.

Prečo gaunerom z vysokej politiky neprekáža, že gauner Peter Molcán z Levíc, Saratovská 2982/51, mobil 0940/777 823, ktorý verejne propaguje ekonomického kriminálnika a gaunera, ako aj podvodníka s vratkami Ladislava Bašternáka za dobrého človeka, to takáto zakomplexovaná kreatúra ma dbať na slušnosť na facebooku?

To politikom neprekáža, že facebook verejne podporuje fašizmus, rasizmus, extrémizmus a hanobenie Rómov zo strany Kotlebu a jeho partaje? Že títo gauneri a hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku umožňujú Kotlebovi a jeho súkmeňovcom, aby ekonomické zločiny páchané gaunermi z vysokej politiky, finančnými skupinami, oligarchami, konkurznými mafiami, ako aj politickými a ekonomickými mafiami boli prekrývané bludmi o nejakých asociálnych cigánskych parazitoch, pričom, pokiaľ toto človek dôkazovo vyvráti, zakomplexovaní, úchylní a retardovaní gauneri a hajzli, POD RÚŠKOM ANONYMITY, sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku Vám napíšu, ŽE JE TO V ROZPORE SO ZÁSADAMI FACEBOOKU a ďalší dôvod na Vaše blokovanie. Aký to paradox, keď tento gauner a hajzeľ z Levíc Vám v predstihu vyhráža, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, v skutočnosti gaunerovi, kriminálnikovi a podvodníkovi s vratkami.

Upozornenie pre trestný senát, ktorý odsúdil Ladislava Bašternáka

          Ako sa asi zachová tento úchylný gauner z Levíc, ktorý môže byť citovo naviazaný na osobu Ladislava Bašternáka voči senátu, ktorý ho odsúdil na 5 rokov, pričom už nastúpil do výkonu trestu? Čo sa asi môže zrodiť v mozgu tohto úchyla, ktorý vypisoval tak odporné stupidity na mojich mŕtvych rodičov, pričom niektoré z nich boli uverejnené na www.necenzurovane.net. Nemala by ho mať polícia pod dozorom?

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka