Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ako je to možné, že zahraničie nám vybralo Kisku, a bol zvolený. Vybrali nám Čaputovú, a s prevahou vyhrala prvé kolo  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Napíšem to tu opäť po entý raz, že Slovensko má nielen najzločineckejších politikov v rámci Európskej únie, kde mnohí patria do kategórie psychopaticko-sadistických vyvrheľov, ale aj najzbabelejší, najsluhovskejší a najkolaborantskejší národ v rámci Európskej únie, kde do tohto odpadu patrí cca 70 % dospelej populácie. Keď k tomu prirátam zdedené gény nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, kde dokonca ekonomické zločiny vyúsťujúce do sociálnych samovrážd, sú považované za nevyhnutné ekonomické reformy, kde psychopaticko-sadistickí vyvrheli z vysokej politiky, ako bonus navyše, každoročne doženú cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov, kde drvivá väčšina tohto tzv. národa sa správa ako ponížené a zbabelé plebejské ovce, kde najsmradľavejší odpad tohto tzv. národa sa samopasoval za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, tak sionisti a židoboľševici môžu byť nadmieru spokojní.

Keď nám zahraničie s cca jednoročným predstihom predstavilo akéhosi Andreja Kisku, splodeného normalizátorom a ruským riťolezom, ktorý bol zvolený za prezidenta, nemohlo byť väčšej potupy pre tento zbabelý a ponížený národ, keď práve z neho sa stal najväčší slovenský ruskobijec, ktorý neváhal tvrdiť, že Rusko je najväčší nepriateľ pre túto planétu. Už som čakal kedy toto obvinenie rozšíri až do takej dimenzie, že Rusko je aj najväčší nepriateľ pre všetky moria a oceány, vrátane všetkých živočíchov, ktorí tam žijú.

Po skončení jeho prezidentského obdobia nám tu vytiahli nejakú Zuzanu Čaputovú, ktorá s prevahou vyhrala prvé kolo. Kvôli objektivite ale musím povedať, že ju pripravili veľmi dobre. Zatiaľ čo ona samotná bola terčom rôznych urážok, ponižovania a dezinformácii, ona ani raz sa neznížila k takému spôsobu odplaty, čo malo, mimochodom, mimoriadne kladný vplyv u mnohých ľudí voči nej samotnej, pričom dovtedy neuvažovali, že práve jej odovzdajú svoj hlas v prvom kole. Napríklad istý Martin Daňo, jeden z kandidátov, ju v priamom televíznom prenose nazval pobehlicou, neuvedomujúc si, koľko jej práve touto stupidnou urážkou nahnal hlasov. Napíšem tu názorný príklad, ktorý mi povedali dvaja manželia stredného veku, on s vysokoškolským vzdelaním, ona so stredoškolským vzdelaním, s dvomi deťmi. Ako mi povedali, práve táto nehorázna urážka na jej osobu rozhodla o tom, že nielen oni, ale aj niekoľko ich známych sa rozhodlo, že jej dajú svoj hlas. Sama konštatovala, že byť v Čaputovej koži, že by takúto verejnú a stupidnú urážku psychicky neuniesla, pričom jej manžel konštatoval, že by si to išiel s ním osobne vybaviť, no nielen slovne. Podobný efekt mali vlastne všetky tie urážky, stupidity a dezinformácie, ktoré sa o nej šírili na internete, facebooku či rôznych internetových periodikách. Za svoju osobu ale môžem povedať, že môj hlas by nedostala, už len z toho dôvodu, že verejne viackrát POVEDALA, že Slovensko nie je mafiánsky štát, pričom ja osobne mám dostatok dôvodov a dôkazov na to, ŽE SLOVENSKO JE ŠTÁTOM ZLOČINECKÝM, SKORUMPOVANÝM A MAFIÁNSKO GAUNERSKÝM, pričom Čaputová, alebo Ševčovič, pokiaľ jeden z nich sa stane prezidentom, BUDE JEHO PEVNOU SÚČASŤOU.

Kotleba, Harabin a prvé kolo volieb

V dnešnej nedeľnej povolebnej diskusii na TA3 boli štyria kandidáti. Čaputová, Ševčovič, Bugár a Harabin. Práve Harabin opätovne zavŕtal do vykrádania zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska. Moderátor bol pomerne nesvoj, spochybňoval to, Harabin sa odvolal na Kažimíra, lenže, pokiaľ by to mal naštudované tak ako ja, tak by napríklad odcitoval z autentického dokumentu Andreja Králika zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, keď napríklad z údajov Eurostatu vyplýva, že napríklad v roku 2013 NEMUSELO NA SLOVENSKU UMRIEŤ 11 087 Slovákov, práve kvôli vykrádaniu zdravotníctva masovými vrahmi, riadiacimi zločinecké, mafiánsko-gaunerské a skorumpované Slovensko. Pre Harabina by nebol žiadny problém tieto úmyselné zločiny proti ľudskosti riešiť trestnoprávnou cestou, keď ja ako občan som to realizoval na konkrétnych politikov, pričom, po prvýkrát mi Generálna prokuratúra SR NEODPOVEDALA, čo sa mi stalo prvý raz za posledných 30 rokov. Zastávam názor, že ho musia taktiež poriadne držať za gule, aj keď, bol zatiaľ ako jediný z kandidátov, ktorý aspoň niečo ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti naznačil.

Hromy blesky sa sypú na Kotlebu. To čo niektorým až teraz došlo, čo aj napísali, to ja som tvrdil už pred niekoľkými rokmi. Jedna z hlavných úloh Kotlebu je, že pokiaľ on bude vo vysokej politike, tak tu nevznikne žiadna a skutočná národná strana. Kotleba je narcis, diktátor, ktorému sú Slovensko, národ a kresťanstvo cudzie, ide mu len o svoju vlastnú osobu, svoj vlastný prospech. Svoje slepé ovečky zahlcuje rôznymi petíciami, ktoré sú nerealizovateľné, štátnej moci je poplatný aj v tom smere, že ekonomické zločiny páchané členmi vlád, parlamentov, oligarchami, finančnými skupinami, mafiami na špici pyramídy, prekrýva výrokmi o asociálnych cigánskych parazitoch. Keďže doteraz sa za národovcov vydáva zbabelý protislovenský odpad, ktorý svojim mlčaním a zbabelosťou, nenávisťou a pohŕdaním k vlastnému národu, KOLABORUJE S MASOVÝMI VRAHMI Z VYSOKEJ POLITIKY, KTORÍ KAŽDOROČNE CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA DOŽENÚ K PREDČASNEJ SMRTI TISÍCE NEVINNÝCH SLOVÁKOV, keď tu pribudol Harabin s pomerne vysokým počtom priaznivcov, čo podľa môjho názoru ja osobne považujem za krok, ako začiatok preskupovania síl z jedného tábora do druhého, takže pre zahraničie budeme ešte dlho rajom na rôzne ekonomické experimenty, častokrát spojené so zločinmi proti ľudskosti.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka