Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Tak tento špinavý anonymný hajzeľ z ľudáckej a gardistickej čeľade posiela moje články na preskúmanie na NAKA či nie sú náhodou trestným činom  

                   Nestačil som sa diviť nie tomu, že bolo podané na mňa trestné oznámenie, ale kto to trestné oznámenie podal. Podpísaný ako neznámy občan, v emailovej adrese s menom „ivko“. Poslal niektoré moje články z www.necenzurovane.net a žiadal ich preskúmanie či moje vyjadrenie k nim. Tento úchylný retardovaný anonymný hajzeľ ma už niekoľko rokov obšťastňuje komentármi, ktoré nielen dokazujú jeho psychologický obraz, ale aj to, že mohol byť prípadne splodený aj monštrom a úchylným deviantom, ktorý by dokázal sexuálne zneužiť kozu či ovcu, ako aj to, že ním splodený synátor zdedil jeho gény. Mám dostatok dôvodov si myslieť, že sa jedná o jednu a tú istú osobu, s krytím štátnych orgánov, lebo takýto ľudia sú len a len vizitkou špinavých kreatúr, ktoré riadili riadia tento štát. Veď pokiaľ mu koza či ovca odmietli splniť jeho zvrátené chúťky, tak potom si to vylieva v stupidnom hanobení mojich rodičov a mojej osoby. SAMOZREJME ŽE POD RÚŠKOM ANONYMITY. Veď aj tej koze s ovcou sa musí hnusiť, keď pod rúškom anonymity píše svoje stupidity na osobu, ktorá vystupuje pod pravým metom, ako aj doplnenou fotografiou svojej osoby.

Na ukážku posielam dva jeho komentáre, ktoré nielen čosi dokazujú, ale je aj nevýslovnou hanbou, že dotyčná osoba verejne obhajuje Bašternáka, Glváča a im podobným, ako aj to, že táto kreatúra je nástrojom lotrov, zločincov a masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných občanov. Hajzli „Ivkovho“ razenia nemôžu zabudnúť na to, keď ich ľudácki predchodcovia a masoví vrahovia z POHG ranou do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, vraždili nevinných mužov, ženy, dokonca aj deti. Preto sa ani nečudujem, že nielen milujú masových vrahov z vysokej politike, mlčia o ich zločinoch proti ľudskosti, pričom sa ešte vydávajú za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka