Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Som udavač ako Benčík? Je neanonymný Benčík udavač v porovnaní s anonymnými kotlebovskými udavačmi?  

                    Keď mi 27. 8. 2017 vtedy anonymný hajzeľ o 16.35 hodine z mobilu 0940/777 823 zavolal na pevnú linku, že draho zaplatím za to, že som na facebooku škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, svojim spôsobom som mal aj kus šťastia, keďže v tom čase bol u mňa na návšteve človek, ktorý si nielen vypočul moju reakciu na vyhrážky tohto hajzľa, ale mal si možnosť vypočuť aj jeho vyhrážanie, ako aj to, čo všetko ma bude čakať. Prvé podozrenie vo mne vzniklo, keď počas výhražného telefonátu tohto, zatiaľ  anonymného hajzľa, bolo počuť, že volá, pravdepodobne z miestnosti, kde je viac ľudí. Po skončení rozhovoru sme dva či tri razy volali na dotyčné číslo, no nikto to nebral. Moje podozrenie, že za týmto všetkým je nejaký či konkrétny štátny orgán, sa potvrdilo za tri dni.

S človekom, ktorý bol vtedy u mňa, sme sa dohodli, že za tri dni budeme volať na dotyčné číslo, no nie z pevnej linky, cez ktorú mi boli adresované vyhrážky, ale z mobilu. Po vytočení som zistil, že signál funguje, no nikto to nebral, tak som čakal. Vyplatilo sa. Po asi, dvoch minútach sa ozval ženský hlas, „Slovenská informačná služba“, pričom bolo počuť, že je tam viacero ľudí. Ja som sa ešte raz, vo forme otázky, opýtal, „Slovenská informačná služba?“ Po potvrdení som povedal toto – „Odkáže tomu skurvenému hajzľovi, ktorý sa mi z tohto čísla vyhrážal...“, potom bol telefón položený.

Keďže vyhrážky tohto hajzľa sa začali realizovať, najskôr som bol zablokovaný na jeden deň, potom na tri dni, potom na sedem dní, potom na 30 dní, pričom na túto dobu som už zablokovaný po 15-ty raz, po dvoch hodinách po štrnástom odblokovaní. Súbežne s touto anonymnou telefonickou vyhrážkou ďalší hajzeľ, s menom Igor Hortvath, s ukradnutou podobizňou levického taxikára Igora Horvatha istil tieto vyhrážky cez internet voči mojej osobe – autentické dôkazy sú posťahované. Vyhnem sa niektorým veciam, ktoré sú momentálne v šetrení, neskôr to bude všetko podrobne publikované.

Siskárski hajzli, aby mi dokázali akú majú moc, veď sú súčasťou zločineckých, mafiánsko-gaunerských a psychopaticko-sadistických vyvrheľov z vysokej politiky, páchajúcich zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva, tak ma začali dokonca blokovať aj za články, ktoré vyvracali vedome šírené bludy Kotlebu a spol., o akýchsi asociálnych cigánskych parazitoch. Mám dostatok dôkazov, pričom môžem povedať, že na facebooku sliedia, udávajú a blokujú fašisticko-extrémistickí hajzli, ktorí verejne podporujú fašistické, extrémistické, xenofóbne a rasistické útoky na rómsku komunitu. PRIČOM ZA PORUŠENIE ZÁSAD A PRINCÍPOV FACEBOOKU POVAŽUJÚ MOJE PRÍSPEVKY, KDE TOTO VYVRACIAM.

Tak som napísal na Prezídium Policajného zboru do Bratislavy,s konkrétnymi príspevkami ktoré som napísal na facebooku, ako dôkazmi a vyjadril podozrenie, či novo založený odbor na boj proti extrémizmu, ktorý je súčasťou NAKA, svojou nečinnosťou umožňuje, aby zločinecká skupina na facebooku podporovala extrémistické, šovinisticko-rasistické, nenávistné, klamlivé a zavádzajúce prejavy Kotlebu a ľudí okolo neho, voči našim rómskym spoluobčanom.

Samozrejme že som to uverejnil na svojej facebookovej stránke, kde ma títo hajzli hneď po dvoch hodinách zablokovali na 15-ty raz na 30 dní, čo kotlebovci využili na hrubé útoky voči mojej osobe, keďže ako zablokovaný som nemohol reagovať. Tak som to musel urobiť cez www.necenzurovane.net a VK, kde títo hajzli nemajú na mňa dosah.

Takže je Pavlík udavač typu blogera Benčíka?

Pokiaľ ja som podľa kotlebovcov udavač len preto, pokiaľ chcem zistiť, ktorí hajzli ma to blokujú, pokiaľ je podľa nich bloger Benčík udavač, ktorý píše pod pravým menom s pravým profilom tváre, v porovnaní s anonymnými kotlebovskými udavačmi, tak potom by sa mali ísť liečiť. Blogerovi Benčíkovi by mali z vďačnosti bozkávať predok aj zadok, lebo on ich vlastne očisťuje, čo je jasným dôkazom, že niektoré ich primitívne debiliny, ktoré zverejnil, nakoniec oni samotní zmazali. Chcem veriť, že sa mu za to neodmenia sumou 1488 eur.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka