Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Chystali si SLOVENSKÉ NÁRODNÉ STRAKY zo SNS ďalší kšeft na svoje obohatenie?  

           Kvalifikovaní zbojníci zo SNS vraj na svojom utajenom stretnutí, podľa investigatívnych redaktorov Rádia Jerevan, s hrdosťou privítali, že im bol Svetovým združením sionizmu, slobodomurárstva a židoboľševizmu udelený čestný titul vysoko sofistikovaných zbojníkov. Vo svojich diskusných príspevkoch sa zaviazali, že do dvoch rokov musia v mene Boha, národa, ale hrdo, odborne a slušne nazbíjať ešte toľko, aby aspoň  dobehli a o 10 % predbehli to obdobie, keď na čele tohto protislovenského spolku stál istý Szlóta Jánosz. Ako jedna rodina prijali uznesenie, že pod vedením kríženého Slováka, majstra Európy v diplomových prácach, ohľadom získania a obhájenia titulu JUDr., Andreja Danka, ktorý svoju obhajobu doplnil deviatimi vedeckými prácami, pričom najviac ocenenou bola právnicko-vedecká úvaha – Ako treba kradnúť hrdo, odborne a slušne, a neporušiť zákon.

Ako si nedávno všimol týždenník PLUS 7 dní, Jaroslav Paška zo SNS, podľa hovorcu ministra zahraničia Borisa Gandela, k procesu prípravy bezpečnostnej stratégie Slovenska žiadal taktiež doplniť do bezpečnostnej stratégie HROZBY ZO STRANY VESMÍRNYCH TELIES, ktoré však nedokázal špecifikovať, a preto nemohli byť do finálneho textu doplnené. Investigatívnym redaktorom Rádia Jerevan sa ale podarilo zistiť, že toto Paška navrhol Andrejovi Dankovi a ostatným poslancom ako aj ministrom za SNS, na spoločnom sedení a spoločnej terapii v Pezinskej psychiatrii, že ich ohrozujú mimozemšťania, ktorí sa pomocou vesmírnych telies chystajú zničiť ich bydliská, preto si musia vybudovať podzemné bunkre, na ktoré budú potrebovať 165 miliónov eur. O výsledkoch ďalšieho pátrania budú investigatívni redaktori Rádia Jerevan informovať na mimoriadnej tlačovej konferencii.

Vladimír Pavlík 


 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka