Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Školenie proti „extrémizmu“ (+ zaujímavý materiál)  

  

Dobrý deň,

dovoľte mi, informovať vás, ako sa vynakladajú naše dane a peniaze na rôzne príručky pre učiteľov „ako ich školiť“ a to najmä „proti extrémizmu“.

Nedávno som zachytil článok týkajúci sa toho, že straníci z OĽaNO a PS pripravili príručky. Neviem síce, o aké (vtedy spomenuté) príručky išlo, ale mne sa dostali pod ruku materiály vydávané organizáciou METODICKO-PEDAGOGICKÉ CENTRUM (so sídlom generálneho riaditeľstva na adrese Ševčenkova 11, Bratislava), ktoré je v priamom pod ministerstvom školstva a má za úlohu riadiť a najmä školiť učiteľov.

Dovoľte mi preto, prosím, poslať vám tieto materiály, ktoré boli odovzdávané pozvaným učiteľom a hosťom na rovnomennej akcii proti tzv. „extrémizmu“. Ten sa konal v MPC EDU na už spomínanej adrese v pondelok 18. februára 2019. V prílohe posielam materiály, o čom prebiehalo školenie. Z toho, čo som sa dopočul a videl na akcii, tak takýchto materiálov (mal 15 strán! čo mi príde ozaj zbytočne veľa) sa vytlačilo asi okolo 30 – v slovenčine a rovnako 30 v anglickej verzii (takže to máme 1x predok + 1x zadok + 1x hrebeň + 15x A4 x 60SK+EN => 1080 strán celkovo!!!!) Bolo to dokonca zviazané v hrebeni (ó, aby to vyzeralo ešte trocha nóbl). A okrem tejto príručky kolovalo asi 20 kusov hrubšej väzby hrebeňom, myslím, že to bolo po anglicky. Podľa hrúbky typujem cca 120 strán. Čiže dokopy 1x predok + 1x zadok + 1x hrebeň + 120x A4 = 2460 (plus 1080 predtým máme dokopy 3540 strán A4 o extrémizme !!!!!

Verím, že pre vašich čitateľov bude informácia prínosná a verím, že v rámci vašej vyváženosti a objektivite ju budete publikovať v plnom znení. Som presvedčený, že každý občan tejto republiky má právo vedieť a poznať na čo sú vynaložené finančné prostriedky nás všetkých. Toto samozrejme posielam iba objektívnym a nestranným médiám (nazývaným tiež „alternatívne“) keďže vieme, že dezinformačné (tzv. „mainstreamové“) by o tom nenapísali ani ň.

LINK NA STIAHNUTIE OBRÁZKOV (všetky sú v ZIPe):
https://www.edisk.sk/stiahni/67017/vdorujeme_extremizmu.zip_52.43MB.html/

Prosím anonymne! Vďaka. Váš čitateľ a tiež učiteľ školy. A ospravedlňujem sa za občas slabšiu kvalitu fotiek, nemám zrovna najlepší telefón. Text je však podľa mňa čitateľný a to je základ. Tú hrubšiu anglickú príručku som žiaľ nedržal v rukách dlhšie a nemal som čas to nafotiť. Mali ich menej kusov ako nás bolo prítomných a kolovala medzi nami a aj pre málo času sa mi ju nepodarilo získať. Myslím si však, že ako novinári máte podľa zákona možnosť požiadať METODICKO-PEDAGOGICKÉ CENTRUM so žiadosťou o PDF súbory, aby vám ich sprístupnili.

Dobrý deň,

              v tomto emaili sa snažím taktiež objasniť, ako je dnešné inštruovanie učiteľov na našich školách pokrivené, ako deformujú mienku a podsúvajú isté „fakty“

              Školenie učiteľov má na starosť METODICKO-PEDAGOGICKÉ CENTRUM (so sídlom generálneho riaditeľstva na adrese Ševčenkova 11, Bratislava), ktoré je v priamom pod ministerstvom školstva a má za úlohu riadiť a najmä školiť učiteľov. Nimi sú vydávané rôzne materiály, príručky atď.

              Vydávajú napríklad príručku na tému „Krátka metodická inšpirácia – Utečenci“ kde je zvýraznený JASNÝ PROPAGANDISTICKÝ PRO-UTEČENECKÝ PRO-MERKEL-MACRONOVSKÝ názor. V jednom zo slajdov napríklad klamú v obrázku kde delo smerujúceho na človeka má nápis „ASSAD“ (z podtónom sa snažia vsugerovať, že za vojnu v Sýrii môže Assad) a zatvorené hranice s nápisom „HUNGARY“ (čiže krajina, ktorá zabezpečuje riadnu ochranu vonkajšej Schengenskej hranice má byť trestaná???)

              Takýmito nechutnými materiálmi sú potom masírované mozgy žiakom. Keďže učiteľom to práve METODICKO-PEDAGOGICKÉ CENTRUM s ich príručkami tlačí do hláv.

              Prezrite si daný materiál tu: https://mpc-edu.sk/kratka-metodicka-inspiracia-utecenci
ktorá smeruje na spomenuté PDFko tu https://mpc-edu.sk/sites/default/files/inspiracie/kmi_6_10_2_2019_0.pdf

              Taktiež odporúčam prezrieť si dokument poriadne. Manipulácia sa týka aj „utopeného chlapca“ pričom toto „tvrdenie“ má jeden závažný nedostatok. Utopený chlapec, ktorého by more vyplavilo, by bol otočený PRESNE OPAČNE. Teda smeroval by od mora hlavou na pevninu – nie naopak hlavou do mora. Toto je holý fakt, rovnako ako vieme, že teplý vzduch ide hore a studený dole. Hold, plánovači pašerákov a Kalergiho plánu chceli na ľudí spraviť ľútostný dojem. Škoda len, že sa nezamerali na ten detail. Som prekvapený, že na toto nemyslia? Akoby týmto obrázkom tvrdili, že teplý vzduch ide dole. A ak nesúhlasíš, si hnusný košpirátor!!!

              Ak by PDF zmizlo (poznáme našu „demokraciu“) zálohujem ho pre istotu na tomto linku: https://www.edisk.sk/stiahni/23498/kmi_6_10_2_2019_0.pdf_931.03KB.html/ je tu dostupný kedykoľvek ??

              Verím, že pre vašich čitateľov bude informácia prínosná a verím, že v rámci vašej vyváženosti a objektivite ju budete publikovať v plnom znení. Som presvedčený, že každý občan tejto republiky má právo vedieť a poznať na čo sú vynaložené finančné prostriedky nás všetkých. Toto samozrejme posielam iba objektívnym a nestranným médiám (nazývaným tiež „alternatívne“) keďže vieme, že dezinformačné (tzv. „mainstreamové“) by o tom nenapísali ani ň.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka