Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Venované protiruským štváčom Kiskovi, Čaputovej a im podobným  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                  

Tento článok, ktorý som stiahol z ruského VK, nech nie je len mementom, ale aj silným protiargumentom pre všetkých, ktorí z Ruska vyrábajú div nie, najväčšieho nepriateľa pre túto planétu. Neexistuje na svete štát, mám na mysli posledných 200 rokov, ktorý zažil také hrôzy, ktoré sa tu opisujú. Ktovie, ako by dopadla taká Amerika, Francúzsko, Anglicko, pokiaľ by im cudzí agresor spôsobil to, čo spôsobil Rusku, či by obyvatelia týchto štátov aj za takejto situácie dokázali to, čo dokázal ruský národ.

Nebyť tohto národa, s veľkou pravdepodobnosťou by na tomto svete neboli ani Kiska, ani Čaputová, ani tí ostatní protiruskí štváči národnosti slovenskej. Realita, ktorá sa nedá spochybniť. Realita, ktorá musí byť ako jeden hlavný protiargument nielen proti štváčom na Slovensku, ale aj v Amerike, Anglii, Francúzsku, NATO, EÚ....

Vladimír Pavlík

 

Peter Burda
2 mar 2018 o 11:41
Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl u končen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba. Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “ 

Generalplan Ost” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měly Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu “Germania”. Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva, Rusové měli skončit v plynových komorách stejně jako Židé a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše. Projekt Generalplan Ost měl být mistrovským dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovských obětí ruských obránců Stalingradu. Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich. Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za Wehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií. Jenže ani Wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože Wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů. Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky , které by doby té vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí. 

Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech Wehrmachtu hlavně z roku 1941. Proto bylo zastavení Wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez Stalingradu by dnes nebyla Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Rusko a nejen Rusko o demokracii. Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ale ne válečně, ale migračně. Německo opět velí slovanským armádám, znovu slovanské národy se staví proti Rusku, které zachránilo naše národy před genocidou v rámci programu Generalplan Ost. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam. 

Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd. 

Opět nám západ diktuje osud a úděl, a co je hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní. 
Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny s i je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc ani Rusové ani další obránci Stalingradu. 
Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce z vlastního rozhodnutí. Stačí se podívat na výsledky voleb, na Piráty, na nové generace mládeže, na Araby z Teplic.   PRINT RSS


             
Hlavná stránka