Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Čo všetko si môžu dovoliť zločineckí gauneri z ponovembrových vlád a parlamentov voči poníženým, zbabelým a nesvojprávnym ovciam, ktoré z 70-80 % tvoria tzv. slovenský národ?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                   Tak som sa dočítal, že „vláda sa pravdepodobne už v najbližších mesiacoch bude musieť rozhodnúť, či chce vyrovnané hospodárenie, alebo zlepšovanie životnej úrovne občanov cez chystaný sociálny balíček. Nezávislá štátna inštitúcia určená na kontrolu štátnych výdavkov upozorňuje na príliš rýchle tempo zvyšovania štátnych výdavkov. Pri spomaľujúcom ekonomickom raste to môže byť obrovský problém, keďže na rozdiel od minulosti zvýšené výdavky nedokáže pokryť nárast daňových príjmov. Vláda pritom plánuje historický prvý vyrovnaný rozpočet dosiahnuť už v tomto roku.“

A stále ten istý, donekonečna opakovaný rituál, poučky, bludy, grafy, akože zo strany odborníkov, hlavne ekonomických, rôznych analytikov, bla, bla, bla z Národnej banky Slovenska, Ministerstva financií SR. Len to má jednu chybu krásy, že ani pol slova o tom, koľko miliárd sa tu každoročne rozkradne, kto sú ich majitelia, ako aj to, aká je tá výsledná suma za posledných 26 rokov, AKO AJ TO, ŽE TIE MILIARDY ŠTÁTU CHÝBAJÚ a štátny dlh  Slovenska už prekročil  44 miliárd eur čo je vyše 8 190 eur na každého občana vrátane batoliat. http://cenastatu.sk

http://www.tyzdennikkoment.sk/wp-content/uploads/2019/04/Koment-15_19_v%C3%BDvoj-dlhu.jpg

Keď sa rozkradnuté milióny a miliardy nahrádzajú pôžičkami

Na vrchole pyramídy v zodpovednosti za ekonomické zločiny sú Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR. Za nimi, čo sa týka zodpovednosti za ekonomické zločiny nasledujú ponovembrové vlády, parlamenty, GP SR, MV SR, MS SR, SIS. Aby som bol ešte konkrétnejší, riadiaci pracovníci týchto štátnych orgánov. Taktiež netreba zabudnúť na ďalšiu, mimoriadne dôležitú komoditu – občania Slovenskej republiky, ktorí, pokiaľ by boli hrdí a svojprávni, a nie, podľa môjho názoru a odhadu, vzhľadom k realite, poníženými hoviadkami, zbabelými a sluhovskými plebejskými ovcami, anonymnými udavačmi, čo predstavuje cca 70-80 % dospelej populácie, tak Slovensko patrí medzi najsmradľavejší odpad Európskej únie. Máme najzločineckejších politikov a najzbabelejší, najpodlejší a najzákernejší národ. Spoločnými silami, ako jedna zločinecká a psychopaticko-sadistická rodina dokázali vyhnať vlastné deti a vnukov z vlastnej krajiny, vlastné deti a vnukov pripravili o budúcnosť vo vlastnej krajine. Od roku 1991 až po dnešnú dobu, sa im podarilo docieliť to, čo sa, obrazne povedané, za niekoľko storočí nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom, pri postupnej likvidácii tohto národa.

Rozkradnuté miliardy a miliardy cez pôžičky zo zahraničia majú rovnakú hodnotu

Národná banka Slovenska a Ministerstvo financiíSR stoja na vrchole tejto zločineckej ekonomickej pyramídy, lebo práve oni by mali stáť v prednej línii a bojovať proti zadlžovaniu Slovensku, čím postupne strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Tieto rozkradnuté milióny a miliardy, ktoré slúžia ako nadštandardný blahobyt zločineckým a parazitno-darmožráčskym gaunerom a vyvrheľom, ktorí tu nič pozitívneho nevyprodukujú, pričom svoj nadštandardný blahobyt si vybudujú z toho, čo tu vytvoria robotníci pri pásoch, drobní živnostníci, vedeckí pracovníci, stavbári, ako aj učitelia, ale vo vedomostných hodnotách, lekári, zdravotné sestry v zdravotných hodnotách, čo ale výrazne znižujú arcizločineckí a psychopaticko-sadistickí parazitní darmožráči z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, politických, ekonomických a konkurzných mafií drastickým vykrádaním financií, ktoré boli určené zdravotníctvu, ako aj ďalšie ekonomicky a duševne produkujúce profesie. TAK TOTO SÚ TÍ SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI, PRED KTORÝMI STE POCHCANÍ A POSRANÍ KOTLEBOVCI V NR SR, SPOLOČNE S TOU OSTATNOU, ZBABELOU PROTISLOVENSKOU ČEĽAĎOU. ŽIADNI ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI Z OSÁD!!! Pričom, paradoxne, práve tí, čo produkujú, nie sú docenení. Nemusím zdôvodňovať, prečo.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka