Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Máme najzločineckejších politikov a najzbabelejší sluhovský národ v rámci Európskej únie, ktorý možno v 70-80 – tich percentách prirovnať k plebejským ovciam a ľudskému odpadu  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
             Ako už býva tradičným zvykom, vždy na konci každého kalendárneho roku sa robia rôzne odpočty. Robia ich politici, umelci, ako aj ostatné profesie, vrátane tých, ktorí sa volajú, radoví občania, pričom sú v drvivej väčšine v pozícii plačúcich zbabelcov. November 1989 v plnej nahote ukázal niečo, čomu by som pred tým nikdy nebol uveril, považoval by som to za výplod bludov, fantasmagórie či osočovania. Že necelých 30 rokov stačilo smradľavému odpadu, NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ, hlavne na pozíciách členov ponovembrových vlád a parlamentov, že zrealizovali to, čo sa za niekoľko storočí, obrazne povedané, nepodarili Tatárom, Turkom a Maďarom.
Keď si zoberieme posledných 100 rokov, tak z historického hľadiska to nie je žiadne dlhé obdobie, no v rámci Slovenska to môžeme považovať za najtemnejšie obdobie v tomto krátkom časovom a historickom období. Z množstva príkladov si zoberiem napríklad také zločiny proti ľudskosti, pričom porovnám ich počet od roku 1939 do roku 1989 a od roku 1990 do roku 2019. Treba si uvedomiť, že základnou definíciou zločinu proti ľudskosti je, keď človek pripraví PREDČASNE o život nevinného človeka, alebo za pomoci štátneho orgánu. Čo sa ale týka zločinov proti ľudskosti, tak tie majú niekoľko desiatok podôb.

Poďme najskôr k obdobiu od roku 1939 do roku 1989. Keď tu zarátam vojnové obdobie, kedy bolo zo Slovenska vyvezených okolo 60-tisíc Židov, ktorí skončili v plynových komorách, obete nemeckého nacizmu počas SNP, ako aj hromadné popravy a vypaľovanie osád, kde zaživa upaľovali ľudí, zločiny proti ľudskosti zo strany masových vrahov z POHG na nevinných mužoch, ženách, dokonca aj deťoch, kde Slováci páchali zločiny proti ľudskosti na nevinných Slovákoch, pokračujúc obdobím 50-tych rokov minulého storočia, končiac obdobím normalizácie, pokiaľ uvediem približný počet nevinných obetí, teda, nevinných obetí zločinov proti ľudskosti, napáchané nemeckým nacizmom, a samotnými zločincami národnosti slovenskej, tak pokiaľ uvediem číslo 80-tisíc, tak si myslím, že som to dokonca trošičku nadhodnotil, o nejakú tú stovku obetí, obetí zločinov proti ľudskosti.

Zločiny proti ľudskosti po Novembri 1989 sú omnoho sofistikovanejšie od obdobia 1939-1989, ale paradoxne, majú väčší počet obetí, aj keď sa na Slovensku jedná o obdobie mierové a demokratické

Nosnou príčinou pre zločiny proti ľudskosti v tomto druhom období sa stali ekonomika, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, a hlavne, v drvivej väčšine, cez vykrádanie zdravotníctva politikmi a ich komplicmi, kde títo masoví vrahovia majú každoročne na svedomí niekoľko tisíc, predčasne ukončených životovnevinných slovenských občanov. Človek s hrôzou zisťuje, že drvivá väčšina ponovembrových politikov má v sebe gény nacistických a gestapáckych zločincov, masových vrahov z POHG, eštebáckych a sudcovských zločincov z 50-tych rokov minulého storočia či normalizátorských kreatúr. Čo je ale najodpornejšie a najstrašnejšie, zločiny proti ľudskosti zo strany týchto masových vrahov nechávajú ľahostajnými aj tento tzv. národ, presne tak, ako v období rokov 1944-45, keď masoví vrahovia z POHG vraždili nevinných mužov, ženy, ba dokonca aj tie najbezbrannejšie deťúrence.

Harabin je jediný politik, ktorý verejne o týchto zločinoch proti ľudskosti hovorí

Nebudem tu teraz rozoberať jeho minulosť, o čom som napísal dostatok článkov na www.necenzurovane.net, nebudem tu ani rozoberať, prečo to robí, čo tým sleduje či je to úprimné či to berie vážne, pokiaľ by sa dostal do parlamentu. Realita ktorá nepustí, kde ako jediný verejne hovorí a píše, citujem, - KTO KRADNE V ZDRAVOTNÍCTVE, ZABÍJA ĽUDÍ, je toho jasným dôkazom. Na rozdiel od neho, zbabelo mlčia všetky poslanecké hovná v parlamente, pričom, paradoxne, práve tieto zbabelé protislovenské poslanecké hovná sa hrajú na spasiteľov a záchrancov Slovenska.

Zoberme si napríklad takého Kotlebu, ako aj jeho protislovenskú čeliadku, ktorá si v slovenskom parlamente prevetráva pohlavné orgány, svojim mlčaním podporuje masových vrahov pri páchaní ich zločinov proti ľudskosti, cez vykrádanie zdravotníctva, čo sa vzťahuje aj na ostatné poslanecké hovná. Lenže Kotlebova špinavosť, ako aj jeho čeliadky v slovenskom parlamente ide do takých obludných rozmerov, že tieto zločiny či už ekonomické, alebo zločiny proti ľudskosti, sa snaží prekryť bludmi o akýchsi asociálnych parazitoch z osád, pričom on sám, ako aj tých ďalších 149 poslancov, patria na špicu asociálnych parazitov.

Najnovším príkladom týchto bludov a dezinformácii je zneužívanie dvoch zavrhnutia hodných kriminálnych činov rómskych jedincov brutálneho napadnutia nevinnej dôchodkyne neplnoletými rómskymi deťmi, ktorú nielen lúpežne prepadli, ale jej aj spôsobili ťažké zranenia, ako aj prepadnutie nevinne dobitého hasiča rómskymi osadníkmi, kde vyše desiati ho kopali aj po spadnutí na zem, nevynímajúc kopance do hlavy. Aký to paradox, keď tieto zbabelé kotlebovskétlčhubyani jednou vetou sa nezmienili o masových vrahoch, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných Slovákov. Ako vidieť, aj to dokazuje, aké silné sú ich gény masových vrahov z POHG z vojnového obdobia.

Ako najnovší príklad ich zbabelosti, tuposti, úbohosti, že piliny a otruby prevyšujú v ich kotrbáchn obsah mozgovej kôry, predkladám vyhlásenie Národnej koalície z 22. 12. 2019, ktorá sa zlúčila s Kotlebom, kde vyzývajú políciu, aby plnila prísahu, bránili Ústavu Slovenskej republiky, no nie pred masovými vrahmi vykrádajúcimi zdravotníctvo, ale pred osadníkmi, ktorých kriminalita a násilné trestné činy sú aj podľa môjho názoru často krát brutálne, no oproti ekonomickým zločincom a masovým vrahom z vysokej politiky, je to v pomere 1:99.


Vladimír Pavlík

NÁRODNÁ KOALÍCIA
22. prosince
Prečo teraz Kiska, Čaputová, Truban, Beblavý, Sulík, Hlina, Matovič, Remišova, Nicholsonová, decko Šeliga, uškriekaný Stanke a podobní herci neorganizujú protesty za Slušné Slovensko a netlačia na políciu, aby konala? Neprispôsobiví osadníci, ktorí nerešpektujú Ústavu Slovenskej republiky, zákony a nerešpektujú ani osobnú slobodu tu pravidelne terorizujú a ohrozujú životy slušných ľudí. Prečo mimovládky nevykrikujú, že dochádza k porušovaniu ľudských práv? Policajti prídu až keď sa skutok stal a postavia sa proti nahnevaným občanom, aby boli osadníci v bezpečí. Namiesto prevencie a zachovania bezpečnosti obyvateľstva polícia stíha ľudí za slobodu názoru a prejavu. Špeciálne vycvičení kukláči vyťahujú nad ránom z postele pod hrozbou zastrelenia ľudí, ktorých „zbraňou“ je papier a pero. Chápeme, plnia príkazy nadriadených, ale milé policajtky a milí policajti uvedomte si, že VY sa v prvom rade zodpovedáte Ústave Slovenskej republiky a až potom svojim nadriadeným. Vyzývame Vás, aby ste splnili svoju prísahu a bránili Ústavu Slovenskej republiky, je to Vaša povinnosť !!!   PRINT RSS


             
Hlavná stránka