Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Gény lubyovského rodu nepustia, že, ctihodná pani ministerka školstva Lubyová?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Nejdem tu spomínať všetky tie kauzy a kauzičky Plavčanovej náhradníčky na poste ministerky školstva, pani Lubyovej, nominantky najhrabivejších hrabošov z čeľade protislovenských Slovenských národných zbojníckych strák (SNZS), przniacich našich dejateľov, ktorí za ideály Slovenska boli ochotní položiť aj vlastné životy. Pamätám si tiež na pána profesora Guniša, ako aj ďalších nadšencov spred novembra 1989, ktorí vo svojom voľnom čase, bez nároku na nejakú odmenu, na ktorú ani nepomysleli, pracovali v tom období v Matici slovenskej v Považskej Bystrici, ale aj v iných mestách a dedinách. Je síce pravdou a smutnou realitou, že viacerí jej najvyšší predstavitelia boli konfidentmi ŠtB, ale práve tá mravenčia práca, hlavne s tou mladou generáciou zo strany radových matičiarov, svojimi hodnotami prekryla týchto tzv. kazisvetov či zmrdokazov.

Ponovembrová protislovenská a zbojnícka zberba, ktorá sa cez tieto ideály, skrývajúc sa za Boha, národ a kresťanstvo, sa začala angažovať v Slovenskej národnej strane, s prepáčením, srala na tieto hodnoty, mala úplne iné hodnoty, všakže, Szlóta Jánosz či Andrej Danko. Boli to hodnoty materiálne, na ich vlastné obohatenie. SNS si vždy robila zálusk, pokiaľ bola v koalícii, hlavne na školstvo, lebo, ako tvrdili, oni sú nielen za školstvo slovenské, ale aj najslovenskejšie. No pritom zabudli priznať, že oni milujú hlavne školstvo zbojnícke a podvodnícke, lebo práve na zbojníctve a podvodoch parazitovali a podielali sa všetky tie tlupy okolo ministrov školstva za túto stranu.

Že ministerka Lubyová lieta od prúseru k prúseru, sa ani nečudujem. Veď pokiaľ je príbuzným prof. Dr. Štefan Luby, ktorý pôsobil v disciplinárnych komisiách, ktoré vyhadzovali študentov z vysokých škôl, aj preto, že mali zatajiť, že ich rodičia, boli podľa tejto disciplinárnej komisie, tzv. triednymi nepriateľmi. Na dokumente ktorý tu predložím, a pri ktorom sa tlačia slzy do očí, je Zápisnica z disciplinárnej komisie pri Právnickej Fakulte UK zo 14. januára 1958, keď študenta dokonca vylúčili zo štúdia z 5-teho ročníka, lebo mal zatajiť, že jeho otec, podľa tejto komisie, bol triednym nepriateľom.

Vladimír Pavlík 
   https://www.hlavnydennik.sk/2019/02/06/kauza-lubyovej-rezort-podporil-sumou-206-500-eur-aj-projekt-kde-figuruje-jej-otec/


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka