Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Milión chcánek na demokracii
Komedianti to tu za 30 let přivedli na buben
 

                    Komedianti to tu za 30 let přivedli na buben.


Teď po vzoru listopadu či majdanu zase burcují hlupáky na náměstí, aby ten nebeskej průšvih, co sametem a kuponovkou nakydali, mohli na někoho hodit. Promejdanovaly, rozkradly a prožraly se od 89. hodnoty, vydřené našimi předky od 1. republiky až po všivej hadrák, komedianti nenávratně zničili mravnost této země a zkazili úctu mladých ke starým a moudrým. Hledají ,,dostatečně silnou oběť", tou má být Babiš a po něm Zeman.

Vidím scénář občanské války, kterou nebudou váhat za cizí finanční pomoci rozpoutat. Jde jim o vše. Jen ta jim může pomoci zahladit ty obrovský průšvihy, co napáchali na těle i duši tohoto lidu.

Milion chvilek, pro debily, kde jste byli, když naše republika musela vracet 26,4 miliardy Kč na dotacích od roku 2004? Že je to dávno? A kdo byl v tu dobu ministr financí? Sobotka, Tlustý, Kalousek!!!!! A že Kalda tenkrát neřval: Shoďte vládu! Ono, kdyby byly předčasné volby, tak tito
vřískajici parchanti potáhnou na smetiště dějin. Aktivisté, Svoloč lenivá si šla zahulákat do Prahy s podporou komediantů Hééérci a hééérečky.

Kočovní herci tu jsou, principál je pán! Kočovní herci tu jsou. S nimi léto přijelo k nám! tak fajn, je nejvyšší čas na vypsání nových voleb a znovurozdání karet. Nechci být prorokem, ale smrdí mě to opětovným a ještě přesvědčivějším vítězstvím  Babiše, slušným výsledkem Klause ml. a Okamury, konečnou pro TOPáky Kalouska s Pospíšilem, nejspíše i KDU a Starosty, pohřbením ČSSD.
Za mě - Babiše jsem nikdy nevolil a nikdy volit nechtěl, ale když vidím hysterii tzv. umělců (kurňa, kde jsou skutečné ikony národa - lékaři, vědci,?) a jekot údajných 120 000 komparzistů (samozřejmě placených - kým asi?), ještě se zamyslím nad změnou názoru a nehodím to též Babišovi.

Proč těch možná 120 tisíc užitečných kreténů, neprotestuje, že jsou UŽ 30 let okrádáni tím VŠÍM polistopadovým, politickým ksindlem…

Že je koruna stále podhodnocená, že mají stále znehodnocovány bakšiše na účtech v korunách, že je tady všechno předražený, směšný platy, směšný důchody...I v tom Polsku je kurz eura v přepočtu za 21 korun. Jenom tupej českej č...k cáluje za euro skoro 26 korun. Jenže, tohle těm demonstrujícím, chudým, užitečným kreténům nevadí. V ulicích dělají akorát křoví politickým mafiím, které
jim chčijou do huby. O účelovosti těchto demonstrací(sic) svědčí jeden fakt! Kolik let je Babiš v politice, ale začal vadit až v posledních letech! Copak se stal vykukem až v poslední době?
Proč nespokojenci neřvali, když Babiš vlezl do politiky?
Slušný občan nedopustí, aby mu vládl buzerant, feťák a komediant. Tak se chvíli ještě vyštěkejte a skončíte v zapomnění. Neziskovky skončí a vy pojdete hlady. Komediantům začíná okurková sezona, tak se musí zviditelňovat aspoň na demonstracích a tu slušnou politiku budou dělat odeesáci s Kalouskem?
Jo to už tady bylo. Díky odeesákům jsme jednou z nejzaostalejších zemí v EU.
Mohli by se chvilkaři zeptat pana nejvyššího profesora kam se poděly biliony korun z FNM,nikde to není vidět. Jen ten jeho bankovní socialismus spolykal polovinu prostředků ze státních rozpočtů. A jak to že neprotestovali tito pokrytci když jako prezident amnestoval tuneláře aby po sobě uklidil zlodějny 90 let?

Také by si měli uvědomit že pláčou na špatném hrobě, Babiš je první premiér po dlouhých letech který není protilidový. A to že pobírá dotace to není jeho výmysl, to vymysleli v Bruselu. Komedianti, neziskovkáři kteří pořádají demonstrace také žijí z dotací. Ale u nich je to v pořádku, oni jsou ti lepší lidé. Vlhké sny, nevzdělaného, tupého, prodejného a blbého klauna, rezatého šaška
Mináře z Milionu chvilek pro debily, prý "půl národa je podporuje" chachacha, možná tak 0,5% voličů, na Vencl place bylo prý 120 tis. lidí, přitom to mohlo být tak s bídou 60 tis., navezený hnůj autobusy z celé ČR a to odečtěte, čumily, důchodce na výletě v Praze, turisty, dealery drog,
nahaněče bor.delů, kolemjdoucí a vystupují komedianty a ostatní organizátory, prý "přijeli lidi z 1500 měst", cha,cha,cha, ČR má 606 měst, no není to tupé ho.va.do Minář přímo ukázkový blbec?

 Koho tam místo koho Babiše chcete? Zase jiného a multikulti hajzla? V tomhle třicetiletém, mafiánském, zlodějském, balkánském hnusu, totiž nic jiného na výběr není. Paraziti !

S touto verbeží zpět do maringotek. Živí se tím, co se jim líbí. Ale již si nechtějí připustit, že to mohou dělat pouze proto, že tato společnost je bohatá.
Oni se ale na tvorbě toho bohatství nepodíleli a ani nepodílí. Navíc těmi co toto bohatství vytvořili a dále produkují zisk, tak těmi pohrdají. Jsou to zaprodanci ochotni sloužit každému.
Kdosi stojí v pozadí. Zařizovat a platit dopravu mimopražských. Ozvučovací technika a zdroje také nejsou zdarma. Plná ústa demokracie, ale pouze v jejich podání. Pozadí a financiér je lehce čitelný. Kdopak má zájem na nestabilitě, kdopak je psychopatický a pomstychtivý, že mu to tady nevychází, jak bych chtěl a musel se před hněvem národa uchýlit do ciziny, kdo to tu chce rozvracet a mstít se Babišovi, že tu nechce migranty--vždy třeba hledat důvod. Miloši a Andy. Celý národ je s vámi. Zůstaňte s námi !, Všichni rozumní a slušní lidé současnou vládu i prezidenta podporují.

 Na Václaváků je pouze slet eurohujérů, sluníček a pomatenců z celé republiky, co si udělali zadarmo výlet do hlavního města, na venkově se cítí nedocenění. Prý tam byl i spolek HLAS – Telička reprezentant dříve KSČ, Bakaly, Babiše ....... nyní na volné noze – firma HLAS. Služby všeho druhu pro kohokoliv, pro toho kdo dobře platí. ))))))

Kdyby teď, po těchhle "demonstracích", měly být volby, tak má Andy 50% jistejch. A co vy vlastně chcete? Nový volby to asi nebudou, to byste dopadli ještě hůř, než naposledy. Tak co vy jako vlastně chcete?
Demonstrace užitečných idiotů žádají demisi Babiše a Benešové. U Benešové uvádějí jako důvod, že by mohla v budoucnosti cosi "udělat". Přitom Marie Benešová byla ministryní spravedlnosti již za Rusnoka.
Tenkrát ovšem nikdo nevykřikoval, že by mohla ohrozit nezávislost justice. Babišovi se vyčítá domnělý střet zájmů při přidělování dotací a demonstranti ječí, že ČR bude muset kvůli Babišovi vracet 450 miliónů korun.

V programovém období 2007 - 2013 musela ČR vracet nesrovnatelně vyšší částku: 26,4 miliard korun. Tenkrát nikdo ze současných demonstrantů ani necekl.

A kdo převážně vládl v roce 2007 -2013?
Kdo připravil Českou republiku o dotace v hodnotě 26,4 miliardy korun?
Vláda ODS: Leden 2007 - květen 2009: premiér Topolánek, ministr financí Kalousek Vláda "odborníků":
Květen 2009 - červenec 2010: premiér Fischer, ministr financí Janota
Vláda ODS: Červenec 2010 - červenec 2013: premiér Nečas, ministr financí Kalousek Miroslav

Kalousek nás také nejvíce zadlužil. Po jeho ministrování se dluh České republiky zvýšil o neuvěřitelných 667.150.658.676 Kč. Připomeňme si také, že Kalouskův úřad prominul Schwarzenbergovi vrácení 4,5 milionové dotace. Doufáme, že se to objeví ve správě pro Brusel a půjdou v auditu hlouběji do minulosti. Ať víme o těch zlodějích více.

Potřebujeme : Mádla, Issovou, Čvančarovou, Pazderkovou, Moravce, zrzavou Báru-koloběžku,
Hanáka, Kollera a jiné? Víme, co nám přinesl rok 89. Nenávist, nesvobodu, lež. Napřed nám havloidi ovládli infor. zdroje, aby mohli šířit prý demokraticky pouze jen ty své ne-pravdy, nás ostatní potřebují jen na práci v ukradených fabrikách. Nyní se ne-demokraticky podvolují nadále
nedemokratickým zájmům cizáků, kteří si z nás jen utrhují. Herce těchto typů nepotřebujeme, oni potřebují nás.

Úkolem roku 89 bylo, rozdělit národ na zbohatlíky (zhasněme, oni si to rozkradou), a na pracující-otroky.

Chceme pracovat nejen na naše neproduktivní občany, ale i na EU, agresivní USA??? Mádla zasáhla do hlavy asi největší brambora při natáčení reklamního šotu. Tenhle trotl se dá koupit za pytlík zemjačiků, Jiříček se ještě nevzpamatoval a už se ani nikdy nevzpamatuje. To musela být tedy hodně těžká ertepla. A Čvančarka už není kočka co byla, která se starala úplně o jiné věci, stejně jako její kolegyně Magda Vašáryová. Obě už zestárly a zkysli a tak mají potřebu se znovu nějak zviditelnit. Kde jinde jak třeba v politice a na zbytečných demonstracích pouličních blbců,
kterým předvedou své pochybné divadélko. A oni jééé, umělkyně a padnou na zadek.

 Hele, pouliční hlupáci, tak už vezměte konečně dlažební kostky a hole v ruce, ať je větší sranda. Nebuďte srabi a otestujte tu naši demokratickou policii a státní zástupce, jak se zachovají. Jsem na to hodně zvědavý. Protože jak známo opakovaný vtip není vtipem. Jste na tom Václaváku namalovaní, naprosto matní. Je to tam, jako když někdo načůrá do mravenečků. A příště si nezapomeňte vzít třeba oranžové vesty.

Komedianti prý nejsou na prodej. Tak už ani korunu na komedianty od daňových poplatníků. My je platit už nechceme - pěkně ať si hledají sponzory. -Nechceme platit Mádla a komediantské xindly přes ČT z našich poplatků. Už ani korunu pro tento havloidní hnus.

Vytahují starou kauzu víc než deset let z dob, kdy Babiš ani netušil, že bude premiérem a staví to tak, za vydatné pomoci zaprodaných novinářů, že to vyznívá, jako když to provedl v době svého premiérování. Je to jasná politická objednávka, ve které vydatně figuruje bývalý ministr Chovanec.
Je to hnus a špína, která má ublížit celé Babišově rodině, neboť vědí, jak mu na ní záleží. A směšné, že nejvíc tady řve Topol? Sám zloděj a korupčník, ale s tím rozdílem, že to bylo v době jeho premiérování. Je mi z té sebranky na zvracení.
Škoda, že ti lumpové nešli hned zavřít za to, co této zemi udělali. Já stojím za svým pracovitým premiérem, který mi dal naději, že v této zemi se také dá časem žít dobře a proto mu zase dám svůj
hlas.

ČT má velmi přesný popis / kodex veřejnoprávnosti/, jak se má chovat a ten překračuje ve formě aktivistického zpravodajství každý den!!! 

Bez komentáře, jak "budujeme" 30 let něco,co ani nelze nazvat "kapitalismem", spíše jde o nějakou novou formu "finančního feudalismu" !!

Od 1. 1. 2018 je ve státech EU uzákoněna minimální hodinová mzda !
TAK SE MILÍ PRACUJÍCÍ POTĚŠTE :
Lucembursko8,69 €
Německo 8,50 €
Francie 8,03 €
Nizozemsko 7,96 €
Irsko 7,65 €
Belgie 7,48 €
Velká Británie 7,36 €
Řecko 3,86 €
Španělsko 3,78 €
Malta3,35 €
Slovinsko 3,03 €
Portugalsko 2,62 €
Česká republika 1,78 €

Nejsem volič ANO, ale Babiš je z toho "hnoje" premiérů od roku 1989 spíše tím lepším!! To je prostě fakt! Pokud chtějí lidé nějakou změnu, tak bych rád viděl nějaký rozumný návrh, koho za Babiše a Zemana, který už není na tom zdravotně nejlépe, vzhledem k věku! Jsem již starší a uvažuji, aby změna v politice nebyla k horšímu!!!
Křičet na Václaváku a potom nejít k volbám, to je "demokracie" po česku!!! 60% účasti ve volbách je málo! Jenom utrousím poznámku, když by teď byly volby, tak Babiš bude mít daleko lepší výsledek než dosud!!! Takže řvouni, musíte jít k volbám a tam zvítězit!! To je demokracie!

Lidé bděte....nezblbněte !!!!!!

F. Ringo Čech


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka