Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Nacistickí zločinci a masoví vrahovia z POHG píšu z horúcich pekiel členom ponovembrových vlád a parlamentov  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
SiegHeil, súkmeňovci,
vo vojnovom období sme na Slovensku páchali množstvo zločinov proti ľudskosti mimoriadne drastickými metódami. Strieľali sme do ľudí, vypaľovali sme osady, dediny, usadlosti, zaživa sme upaľovali ľudí, vrátane detí.Všetko toto sme prekryli tým, že to robíme v mene Boha, národa, Slovenska. Boli sme súčasťou nacistického systému, vojnu sme prehrali, a museli sme niesť osobnú zodpovednosť za všetky tie zločiny proti ľudskosti. Pričom mnohí z nás dokázali prevrátiť kabáty, z gardistov sa stávali komunisti, ktorí o niekoľko rokov získali významné a vysoké postavenia v armáde, bezpečnosti a ŠtB. Našou úlohou bolo likvidovať všetkých, ktorí poznali našu minulosť z vojnového obdobia. Lenže po smrti sme sa dostali do horúcich pekiel, kde sme sa vo veľkých kotloch spoločne varili s tými, ktorí tu boli hneď po skončení vojny, keď za svoje zločiny boli odsúdení na trest smrti, čo sa aj zrealizovalo.

V horúcom pekle, v tých najtvrdších podmienkach, sme mali nielen oľutovať všetky naše zločiny proti ľudskosti, priznať si vinu. Po niekoľkých rokoch vedenie pekla rozhodlo, že nám zavedú tzv. pekelnú televíziu. A z tejto televízie sme sa dozvedeli, že drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov má naše gény – gény nacistických zločincov, masových vrahov z POHG, udavačov gestapa a ŠtB, arizátorov, z ktorých sa po novembri 1989, z ich detí a vnukov stali členovia ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj privatizéri, v skutočnosti zbojníci – privatizéri.

Možno očakávate, že Vám budeme blahorečiť a tvrdiť, aký sme hrdí na Vás, členovia ponovembrových vlád a parlamentov, že pokračujete nielen v zločinoch proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch, teda, v našich šľapajách. Že Vás budeme ospevovať a vychvaľovať, že v počte obetí zločinov proti ľudskosti na Slovensku, od roku 1939 – 1989, v porovnaní rokov 1990 – 2019, tak v tomto druhom období, tých zločinov proti ľudskosti tu bolo minimálne o viac, ako 100 000 nevinných obetí. V horúcom pekle nám bolo vysvetlené, že hlavná podstata zločinu proti ľudskosti spočíva v tom, keď človek predčasne pripraví o život nevinného človeka, alebo v mene štátnej moci, ale tých spôsobov je niekoľko desiatok. Vo vojnovom období nás nikdy nenapadlo, že na páchanie zločinov proti ľudskosti,že sa dajú robiť bez koncentračných táborov, plynových komôr, ranami do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, hromadnými popravami, upaľovaním zaživa.

          Váš terajší BOH – ANTIKRIST, sa veľmi dobre už v roku 1990 prispôsobil dobe, môže byť na Vás hrdý, že na zločiny proti ľudskosti Vám stačia tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, vykrádanie zdravotníctva, zavedenie systému kolektívnej viny na nevinných, na ktorých ste preniesli následky za Vaše ekonomické zločiny. Dištancujeme sa od takých odporných metód, keď na zločiny proti ľudskosti používate vykrádanie zdravotníctva, čím každoročne doženiete k predčasnej smrti minimálne 10 000 nevinných občanov Slovenska.

My, tu v horúcom pekle, taktiež patríme do kategórie masových vrahov, ale páchať zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva počas obdobia prezidenta Tisa, bolo nemysliteľné, pričom každý, vrátane politikov a poslancov, by okamžite vyleteli hore komínom a bol by im skonfiškovaný majetok. Áno, boli sme bezcitní, ale nikdy sme netvrdili, že zločiny proti ľudskosti sú nevyhnutné a pozitívne na prospech štátu a občanov, ako to tvrdil Váš bývalý premiér Mikuláš Dzurinda, prednovembrová zbabelá občianska nula a ponovembrový americký riťolez o ekonomických zločinoch, cez ktoré sa páchali zločiny proti ľudskosti. Všetci tí, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva páchajú zločiny proti ľudskosti, sú nielen masoví vrahovia, ale na rozdiel od nás, Vy tieto zločiny proti ľudskosti, za pomoci ekonomiky a vykrádania zdravotníctva, sa začali páchať 46 ROKOV OD SKONČENIA VOJNY A NAĎALEJ POKRAČUJÚ, NEPRETRŽITE, AŽ DO DNEŠNEJ DOBY. Pričom, keď si zoberieme rok 2019, tak to je už 74 ROKOV OD SKONČENIA VOJNY.PRETO SI MYSLÍME, ŽE STE OMNOHO BEZCITNEJŠÍ NIELEN AKO ZLOČINECKÍ VYVRHELI, ALE AJ AKO PSYCHOPATICKO-SADISTICKÍ VYVRHELI.

          Práve Vy, členovia ponovembrových vlád a parlamentov, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, riaditelia SIS, nesiete najväčšiu zodpovednosť. Vy už nemáte nielen právo ani na dôstojný život, ale ani na dôstojnú smrť. A zároveň Vám odkazujeme, že po smrti, tu, v horúcom pekle, budete trpieť  omnoho viac. Aj keď sa dnes nad tým len pousmejete, lebo stále sa cítite ako nadľudia, aj vinou zbabelých plebejských oviec, tvoriacich cca 70 % dospelej populácie, teda, TZV. NÁRODA. Pričom na tomto najviac parazitujú špinaví protislovenskí gauneri a hajzli, sediaci vo vládach a parlamentoch, skrývajúcich sa za Boha, národ a Slovensko.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka