Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

George Soros vyhlásil "vojnu" proti CitizenGO  

          

Pred dvoma rokmi nás napadol na jednom z jeho osobných Twitter účtov (pozrite obrázok nižšie) a naďalej v tom pokračuje.
Textové pole:  Áno! Chcem, aby ste pevne stáli.  Nenechajte sa zastrašiť peniazmi svetovej ľavice  a Georgeom Sorosom.  Nedovoľte, aby vás odradilo ohováranie ľavicových médií  alebo nepriateľov, ktorí sú proti životu, rodine alebo náboženskej slobode  od zasadzovania sa za tak dôležité hodnoty.  Máte moju podporu a podporu stoviek tisícov ďalších ľudí  v CitizenGO. Musíme sa postaviť proti globálnej ľavici a nikdy nedovoliť,  aby nás ich extrémizmus alebo útoky rozdelili.
 
Dobrou správou je, že to dokazuje, že vy, ja a CitizenGO komunita dosahujeme vplyv na náboženskú slobodu, rodinu a život na Slovensku a v mnohých ďalších krajinách.
Zlou správou je, že sa jedná pre CitizenGO o nebezpečnú dobu, pretože sa Sorosovi spojenci a priatelia ľavice snažia umlčať CitizenGO ... alebo nás dokonca zavrieť.
Pevne veríme, že budete stáť na našej strane. Naozaj vás teraz potrebujeme.
Rád by som vám to vysvetlil.
Nadácia otvorenej spoločnosti Georgea Sorosa má (na základe toho, čo vieme, deklarovaných) 32 miliárd dolárov, áno, tridsaťdva miliárd dolárov na celosvetovú podporu potratov, genetického inžinierstva, eutanázie... Podporujú rôzne varianty kultúry smrti, šíria viskóznu gender ideológiu, ktorá chce preniknúť do všetkého, najmä do a zo škôl; podporovať a šíriť agresívny sekularizmus, ktorý sa snaží vylúčiť akýkoľvek kresťanský znak z verejného života; financovať strany a voľby... Netvrdíme, že G. Soros a organizácie okolo neho podporujú len samé zlé veci, ale teraz skôr reagujeme na oblasti hodnôt, na ktorých nám všetkým záleží. 
Taktiež využívajú svoje zdroje, aby na nás útočili (na vás, mňa a celú CitizenGO komunitu na celom svete). Nedávno sa na Twitteri vyjadril Ignacio Arsuaga, prezident CitizenGO slovami: „globálna ľavica vyvolala útok na disidentov“.
A chceme reagovať na útoky, denne pracovať (ešte viac).
Píšem vám, aby som vás poprosil o pomoc na ochranu pred týmito útokmi a aby sme mohli pokračovať v práci, aby sme chránili život, rodinu a slobodu bez ohľadu na to, ako sa nám v tom snažia zabrániť. Prosím vás, aby ste podpísali CitizenGO záväzok "zostať pevnou" pre povzbudenie nás všetkých, aby sme so CitizenGO neodstúpili a taktiež, aby sme neboli umlčaní:

  


Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby “zostala pevnou”

Verte mi, je zastrašujúce byť predvedený pred vládny orgán na vyšetrovanie alebo mať veľké noviny v Spojených štátoch (1), Anglicku, Španielsku alebo Nemecku (aby sme vymenovali aspoň niektoré), napísať falošné a zavádzajúce články.
V takýchto obdobiach nám veľmi pomôže povzbudenie a podpora.
Akonáhle podpíšete záväzok, prosím vás o špeciálny dar pre CitizenGO, čím nám umožníte pracovať ešte tvrdšie v oblastiach viery a hodnôt, ktoré vy a ja zdieľame:

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby “zostala pevnou”

A kto sú títo ľudia z Nadácie otvorenej spoločnosti a čo sme im urobili, že  proti nám spustili celosvetovo takúto ofenzívu... O aké útoky sa jedná?
Nechcem teraz zachádzať do príliš veľkých detailov, ale aby som aby som trochu viac vysvetlil vyhlásenia...

 • Sorosove Nadácie otvorenej spoločnosti sú impozantným mnohonárodným konglomerátom s desiatkami úradov a nadácií po celom svete, ktorých cieľom je ovplyvňovať vlády, aby napredovali v ľavicovom programe, a to podporou kultúry smrti, ideológie rodov a agresívneho sekularizmu. Je zrejmé, že sa to zvyčajne nerobí otvorene... ale prostredníctvom programov so sociálnym vzhľadom a priateľskou tvárou, ktoré skrývajú hroznú realitu, ktorú tým sledujú.
 • Sú pod taktovkou Georgea Sorosa, maďarsko-amerického veľmoža miliardára, jedného z najmocnejších a najbohatších ľavičiarov na svete (ak nie toho, kto urobil v tejto oblasti najväčší posun na svete), ktorý z nejakého dôvodu (nechcem ho súdiť), zúrivo a radikálne bojuje proti hodnotám, ktoré vy a ja spolu so CitizenGO obhajujeme: život, rodinu a slobodu.
 • Reportér pre OpenDemocracy, čo je digitálne médium financované a poháňané Nadáciami otvorenej spoločnosti (Soros), nedávno uverejnil v tomto médiu rozsiahlu časť plnú niektorých poloprávd a mnohých nepresností a nepravdivostí s úmyslom poškodiť CitizenGO.
 • Po nejakom čase sa aj vo Washington Post (1) vyskytla táto správa a k originálu boli pridané ešte ďalšie nepresnosti a klamstvá.

Chcú nás diskreditovať a zničiť, áno…
Jedinou určitou a preukázanou vecou po týchto manévroch, útokoch a článkoch, ktorá zostala je, že CitizenGO sa stala pre vedúcich predstaviteľov globálneho pokroku nočnou morou, veľmi aktívnou ochranou života, rodiny a slobody.
Prosím, pošlite nám svoje povzbudenie podpísaním záväzku CitizenGO "zostať pevnou" a ak môžete, prosím, pošlite nám špeciálny dar, ktorý nám pomôže reagovať na útoky tým, že budeme pracovať ešte tvrdšie za vieru, rodinu a život:

 

Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby “zostala pevnou”

Sme pre nich nočnou morou, obávajú sa nás, pretože sme veľmi aktívni; je to fakt. A každá akcia má svoju reakciu. A svetová ľavica, ktorú presadzoval Soros a jeho mnohonárodný konglomerát asociácií a médií, mala rozdrviť disent... cez klamstvá, zmätok a ohováranie.
To je to, čo chcú.
Organizácia CitizenGO však vznikla, aby menila veci a podporila zmysluplnú účasť občanov v prospech ľudskej dôstojnosti a slobody a aby sa spoločnosť nepodriadila kultúre smrti.
V CitizenGo chceme pokračovať v práci na ochrane života, rodiny a slobody. Môžete nám pomôcť, aby sme mohli pokračovať meniť veci správnym smerom, odolávať útokom ľavice a jej falošnému progresívnemu postupu? Prosím, podpíšte záväzok CitizenGO „zostať pevnou“ a ak môžete, prosíme o podporu vo forme príspevku, ktorý je veľmi potrebný pre našu činnosť.


Áno, chcem podporiť CitizenGO, aby “zostala pevnou”

Podobá sa to na boj Dávida proti Goliášovi… No vieme, že nakoniec Dávid bol ten, ktorý boj vyhral ;-)
Srdečne ďakujeme za všetko, čo robíte pre ochranu života, rodiny, slobody a za každú vašu podporu.
S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
Pavel Chvojka a celý tím CitizenGO
V prípade, ak by ste chceli prispieť na náš bankový účet, prosím, použite tieto údaje: VÚB Banka | IBAN: SK93 0200 0000 0038 3582 1951 | SWIFT BIC: SUBASKBX | CitizenGO Slovensko, L. Svobodu 7, 05801 Poprad | Poznámka: Vaša emailová adresa
(1) Článok vo Washington Post, ktorý bol použitý na OpenDemocracy manipuláciu a útok proti CitizenGO:
https://www.washingtonpost.com/graphics/2019/opinions/spains-far-right-vox-party-shot-from-social-media-into-parliament-overnight-how/?utm_term=.117cd844df1d

CitizenGO je medzinárodné spoločenstvo angažovaných občanov, ktorí sa usilujú inšpirovať spoločnosť, aby kráčala správnym smerom.
Nedostávame štátnu pomoc žiadneho druhu (ani o ňu nežiadame a ani ju nechceme), ani nemáme za sebou korporácie alebo záujmové skupiny, ktoré by financovali našu prácu.
Zdroje a peniaze na spustenie a realizáciu kampaní pochádzajú výlučne z darov ľudí ako ste vy a ja, občania, ktorí sa angažujú v oblastiach ochrany života, rodiny a slobody.
Preto je vaša pomoc tak hodnotná a potrebná. 


"CitizenGO je komunita aktívnych občanov, ktorí sa usilujú chrániť život, rodinu a základné ľudské práva po celom svete. Viac informácií o CitizenGO nájdete tu alebo na sociálnych sieťach: Facebook alebo Twitter.
Ak si prajete kontaktovať CitizenGO, neodpovedajte na tento email. Využite, prosím, náš kontaktný formulár: http://citizengo.org/sk/contact."


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka